// Friidrottsanmälan.se
   
  Startlista per klubb  
 
M 100 m2019-06-07
Fredrik Sandell 97 Danderyds SK
Eric Hallquist 96 11.65 Östersunds GIF
Sebastian Landström 94 11.17 IFK Lidingö
Desmond Rogo 96 11.18 Hammarby IF
Arvid Gustafsson 99 Upsala IF
M 200 m2019-06-09
Fredrik Sandell 97 Danderyds SK
Eric Hallquist 96 24.46 Östersunds GIF
Andreas Movin 96 IFK Lidingö
Sebastian Landström 94 22.50 IFK Lidingö
Desmond Rogo 96 22.15 Hammarby IF
Kevin Duvert 98 Turebergs FK
Emmanuel Dawlson 92 21.21 Hammarby IF
Michael Luxemburg 94 21.65 Täby IS
Arvid Gustafsson 99 21.97 Upsala IF
M 400 m2019-06-07
Andreas Movin 96 48.86 IFK Lidingö
Erik Rosqvist 98 50.64 AIK Friidrott
Kevin Duvert 98 Turebergs FK
Adam Elhendy Gunnarsson 00 50.16 Karlskoga FIF
Trausti Stefánsson 85 47.73 Spårvägens FK
M 800 m2019-06-08
Léo Bastien 00 2:00.30 2:00.30 Hässelby SK
Erik Rosqvist 98 AIK Friidrott
Tobias Eknor 00 1:58.69 Spårvägens FK
Kevin Duvert 98 Turebergs FK
Nils Ekroth 03 Upsala IF
David Cannmo 01 2:00.03 Trollhättan FIK
David Steen 03 Flens FS
Henry Jacobson 99 1:54.49 Hammarby IF
Gada Fufa 97 1:50.00 Oromoförening i Uppsala Län
Alexsej Pirgholizadeh 94 1:55.37 1:55.37 Eskilstuna FI
M 1500 m2019-06-09
Jelle Bulens 99 4:06.15 Belgium
Albin Carlerud 02 4:45.00 Spårvägens FK
Jonathan Edman 01 4:04.81 Umedalens IF
Benjamin Edman 04 4:35.00 Umedalens IF
Jonatan Lamy 03 4:26.16 Spårvägens FK
Nils Ekroth 03 Upsala IF
David Cannmo 01 Trollhättan FIK
Henry Jacobson 99 4:06.00 Hammarby IF
Albin Wallenius 03 4:14.45 Västerås FK
Wilhelm Bergentz 02 4:08.60 KFUM Örebro
Abdelfath Yassin 95 3:46.22 3:49.96 Gefle IF
Hannes Hejdebäck 00 4:10.50 Gefle IF
M 3000 m2019-06-07
Albin Carlerud 02 10:00.00 Spårvägens FK
Jonathan Edman 01 8:51.48 Umedalens IF
Samuel Eriksson Lidbrink 99 8:58.05 Spårvägens FK
Jonatan Lamy 03 Spårvägens FK
Wilhelm Bergentz 02 8:57.24 KFUM Örebro
Ludvig Johansson 98 9:05.93 IFK Lidingö
Abdelfath Yassin 95 8:12.88 Gefle IF
Hannes Hejdebäck 00 9:05.23 Gefle IF
Heshlu Andemariam 97 IFK Lidingö
M 3000 m hinder2019-06-09
Otmane Nait Hammou 95 9:34.55 France
Fouad Idbafdil 88 8:54.05 Switzerland
Axel Djurberg 99 Hässelby SK
Erik Djurberg 97 Hässelby SK
M 400 m häck2019-06-08
Oskar Edlund 02 Täby IS
M Höjd2019-06-07
Erik Dahlberg 02 Turebergs FK
Emil De Maria Petersson 02 1.81 Turebergs FK
Hampus Carlens 99 2.04 IFK Lidingö
Olle Bång 02 Umedalens IF
M Stav2019-06-07
Tobias Solberg 01 4.38 Hässelby SK
M Längd2019-06-08
Felix Prins 00 Hammarby IF
Adam Elhendy Gunnarsson 00 6.79 6.79 Karlskoga FIF
Simon Björnstedt 99 7.36 Upsala IF
M Tresteg2019-06-07
Eric Hallquist 96 14.42 Östersunds GIF
Albin Boestad 97 IFK Lidingö
M Diskus2019-06-07
Emil Holm 01 Turebergs FK
M Slägga2019-06-07
Patrick Lindfors 70 Mälarhöjdens IK
Johannes Nilsson 03 Västerås FK
P19 100 m2019-06-08
Martin Hagberg 01 11.78 Hässelby SK
Adam Elhendy Gunnarsson 00 11.22 Karlskoga FIF
P19 200 m2019-06-09
David Mattiasson 01 Turebergs FK
Adam Elhendy Gunnarsson 00 22.26 Karlskoga FIF
P19 Kula2019-06-08
Emil Arntsén 01 Östersunds GIF
Emil Holm 01 Turebergs FK
Jesper Ahlin 03 Turebergs FK
P19 Diskus2019-06-08
Johannes Lilius 01 52.01 52.01 Huddinge AIS
Emil Holm 01 Turebergs FK
Karl Ludvik 02 Turebergs FK
P19 Slägga2019-06-09
Rasmus Hellberg 01 Piteå IF
Emil Holm 01 Turebergs FK
Karl Ludvik 02 Turebergs FK
P17 100 m2019-06-08
Niklas Wall 03 Tyresö FK
Viktor Wall 03 Tyresö FK
Anton Runemar 02 Turebergs FK
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK
Esbjörn Eriksson 03 Turebergs FK
Arvid Hedin 03 Östersunds GIF
Fred Österblom 02 Täby IS
Hugo Olsson 02 Turebergs FK
Vincent Arousell 03 Hässelby SK
Petter Lundberg 03 Bromma IF
Mårten Nystrand 03 Hässelby SK
George Maric 03 Hässelby SK
Sebastian Isakson 02 Täby IS
P17 200 m2019-06-09
Niklas Wall 03 23.17 Tyresö FK
Viktor Wall 03 22.56 Tyresö FK
Anton Runemar 02 Turebergs FK
Esbjörn Eriksson 03 Turebergs FK
Hugo Olsson 02 Turebergs FK
Vincent Arousell 03 Hässelby SK
Petter Lundberg 03 Bromma IF
Sebastian Isakson 02 Täby IS
P17 400 m2019-06-09
Arvid Hedin 03 58.37 Östersunds GIF
Fred Österblom 02 Täby IS
Mårten Nystrand 03 Hässelby SK
P17 300 m häck2019-06-08
Fred Österblom 02 Täby IS
Olle Billgren 04 Hellas FK
P17 Stav2019-06-08
Erik Dahlberg 02 Turebergs FK
P17 Längd2019-06-08
Niklas Wall 03 6.46 Tyresö FK
Viktor Wall 03 6.46 Tyresö FK
Hugo Olsson 02 Turebergs FK
Vincent Arousell 03 Hässelby SK
Olle Bång 02 Umedalens IF
Sebastian Isakson 02 Täby IS
P17 Kula2019-06-09
Viktor Wall 03 Tyresö FK
Arvid Hedin 03 10.89 Östersunds GIF
Anton Harrysson 02 Mälarhöjdens IK
August Schmidt 03 Mälarhöjdens IK
Mert Affan 02 Mälarhöjdens IK
Albin Silén 03 Strands IF
Andreas Henriksson 02 Malmö AI
Caspar Larsson 02 14.61 13.89 Huddinge AIS
Leo Bystedt 03 Västerås FK
Fredrik Frunck 03 Turebergs FK
Teo Paganus 03 Turebergs FK
Jesper Ahlin 03 Turebergs FK
P17 Diskus2019-06-08
Erik Nordin 02 Timrå AIF - Friidrott
Arvid Hedin 03 32.22 Östersunds GIF
Alfons Haals 02 Västerås FK
August Schmidt 03 Mälarhöjdens IK
Mert Affan 02 Mälarhöjdens IK
Albin Silén 03 Strands IF
Andreas Henriksson 02 Malmö AI
Caspar Larsson 02 43.57 43.41 Huddinge AIS
Melker Albersson 03 41.74 Brännans FF
Karl Ludvik 02 Turebergs FK
Fredrik Frunck 03 Turebergs FK
Teo Paganus 03 Turebergs FK
Jesper Ahlin 03 Turebergs FK
P17 Slägga2019-06-09
Erik Nordin 02 Timrå AIF - Friidrott
Alfons Haals 02 Västerås FK
Anton Harrysson 02 Mälarhöjdens IK
Albin Silén 03 Strands IF
Leo Bystedt 03 Västerås FK
Karl Ludvik 02 Turebergs FK
Fredrik Frunck 03 Turebergs FK
Jesper Ahlin 03 Turebergs FK
P17 Spjut2019-06-09
Albin Silén 03 Strands IF
Fredrik Frunck 03 Turebergs FK
P15 80 m2019-06-08
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK
Douglas Goldén 04 Katrineholms SK
Edvin Rappe 04 Turebergs FK
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK
Alvin Bergvall 04 Finland
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF
David Steinberg 04 10.08 Bromma IF
Olle Billgren 04 Hellas FK
Linus Jonsson 04 10.10 Hässelby SK
P15 300 m2019-06-09
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK
Edvin Rappe 04 Turebergs FK
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK
Alvin Bergvall 04 Finland
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF
Olle Billgren 04 Hellas FK
P15 800 m2019-06-08
Edvin Rappe 04 Turebergs FK
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK
Conor Hogan 04 2:13.76 Turebergs FK
Benjamin Edman 04 2:15.00 Umedalens IF
Anton Gruber 04 Turebergs FK
P15 80 m häck2019-06-09
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF
David Steinberg 04 11.98 Bromma IF
Olle Billgren 04 11.30 11.30 Hellas FK
Linus Jonsson 04 11.67 Hässelby SK
P15 Höjd2019-06-09
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK
Rufus Arvén 04 1.85 Hellas FK
P15 Längd2019-06-08
Douglas Goldén 04 6.02 Katrineholms SK
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF
Linus Jonsson 04 6.32 Hässelby SK
P15 Kula2019-06-08
Anton Gruber 04 Turebergs FK
P15 Diskus2019-06-08
Viktor Rönnqvist 04 38.33 Brännans FF
Linus Jonsson 04 39.78 Hässelby SK
P15 Spjut2019-06-08
Anton Gruber 04 Turebergs FK
Linus Jonsson 04 45.46 Hässelby SK
P14 80 m2019-06-08
Jacob Nilsson 05 10.91 Spårvägens FK
P14 300 m2019-06-09
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
John Bäck 06 44.87 Turebergs FK
P14 800 m2019-06-08
Jacob Nilsson 05 2:26.00 Spårvägens FK
Samuel Berhane 05 2:19.95 2:19.95 Hässelby SK
Vincent Wettergren 05 Turebergs FK
P14 80 m häck2019-06-09
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
P14 Höjd2019-06-09
Jacob Nilsson 05 1.51 Spårvägens FK
Lukas Svensson 05 Väsby IK
P14 Längd2019-06-08
Leo Wickert 05 Hässelby SK
Jacob Nilsson 05 5.25 Spårvägens FK
P14 Kula2019-06-08
Jacob Nilsson 05 12.02 Spårvägens FK
Lukas Svensson 05 Väsby IK
P14 Diskus2019-06-08
Leo Wickert 05 Hässelby SK
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Lukas Svensson 05 Väsby IK
P14 Slägga2019-06-09
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
P14 Spjut2019-06-09
Leo Wickert 05 Hässelby SK
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Lukas Svensson 05 Väsby IK
Jacob Semb-Josefson 06 Turebergs FK
P13 60 m2019-06-08
Samuel Hillerströmstefansson 06 Täby IS
Daniel Opdahl 06 Turebergs FK
Jacob Rappe 06 Turebergs FK
Eric Sondell 06 Vingarna
Vincent Källström 06 Turebergs FK
Viktor Jonsson 06 9.02 Östersunds GIF
Teodor Bergvall 06 Finland
Malte Lewandowski 06 8.80 8.80 Östersunds GIF
Gustav Nordin 06 Timrå AIF - Friidrott
Sigge Bergentz 02 7.90 KFUM Örebro
Jakob Bergström 06 Turebergs FK
P13 200 m2019-06-09
Samuel Hillerströmstefansson 06 Täby IS
Daniel Opdahl 06 Turebergs FK
Jacob Rappe 06 Turebergs FK
Eric Sondell 06 Vingarna
Vincent Källström 06 Turebergs FK
Teodor Bergvall 06 Finland
Malte Lewandowski 06 30.02 30.02 Östersunds GIF
Joel Billing 06 Turebergs FK
Gustav Nordin 06 Timrå AIF - Friidrott
Sigge Bergentz 02 25.76 KFUM Örebro
Jakob Bergström 06 Turebergs FK
P13 600 m2019-06-08
Jacob Rappe 06 Turebergs FK
Eric Sondell 06 Vingarna
John Bäck 06 1:43.02 Turebergs FK
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF
Jakob Bergström 06 1:57.83 Turebergs FK
P13 60 m häck2019-06-09
Jacob Rappe 06 Turebergs FK
Viktor Jonsson 06 11.05 Östersunds GIF
John Bäck 06 9.89 Turebergs FK
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK
Sigge Bergentz 02 9.44 KFUM Örebro
P13 Höjd2019-06-08
Jacob Rappe 06 Turebergs FK
Eric Sondell 06 Vingarna
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
John Bäck 06 Turebergs FK
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK
P13 Längd2019-06-09
Daniel Opdahl 06 Turebergs FK
Jacob Rappe 06 Turebergs FK
Vincent Källström 06 Turebergs FK
Oskar Kruse 06 3.97 Turebergs FK
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF
Joel Billing 06 4.25 Turebergs FK
Jonathan Edberg 06 1.60 Turebergs FK
Gustav Nordin 06 Timrå AIF - Friidrott
P13 Kula2019-06-08
Daniel Opdahl 06 Turebergs FK
Jacob Rappe 06 Turebergs FK
Eric Sondell 06 Vingarna
Vincent Källström 06 Turebergs FK
Oskar Kruse 06 7.25 7.25 Turebergs FK
Joel Billing 06 7.44 Turebergs FK
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK
Gustav Nordin 06 Timrå AIF - Friidrott
Jakob Bergström 06 Turebergs FK
P13 Spjut2019-06-08
Daniel Opdahl 06 Turebergs FK
Albin Opdahl 09 Turebergs FK
Jacob Rappe 06 Turebergs FK
Eric Sondell 06 Vingarna
Vincent Källström 06 Turebergs FK
Oskar Kruse 06 20.42 Turebergs FK
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF
Joel Billing 06 29.15 Turebergs FK
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK
Gustav Nordin 06 Timrå AIF - Friidrott
Jakob Bergström 06 Turebergs FK
P12 60 m2019-06-08
Karl Thilers 07 9.27 Turebergs FK
Liam Dovander 07 9.58 Turebergs FK
Jonatan Höiem-Flyckt 07 Östersunds GIF
Arvid Tiberg 07 Turebergs FK
Erik Håkansson 07 9.59 Turebergs FK
Adrian Kylington 07 8.53 Hammarby IF
Måns Norell 07 9.25 9.25 Enköpings AIF
Hugo Danielsson 07 Hässelby SK
Simon Lindström 07 8.83 Turebergs FK
Gustav Snis 07 9.55 Turebergs FK
Walter Hedblom 07 8.97 Gefle IF
Jakob Lennermark 07 9.01 Turebergs FK
P12 600 m2019-06-08
Karl Thilers 07 Turebergs FK
Liam Dovander 07 2:05.00 Turebergs FK
Arvid Tiberg 07 Turebergs FK
Philip Persson 07 1:47.52 Danderyds SK
Oliver Persson 07 1:47.05 Danderyds SK
Erik Håkansson 07 2:05.00 Turebergs FK
Oliver Sörman 07 1:55.11 1:55.11 Hässelby SK
Simon Berhane 07 1:54.23 1:54.23 Hässelby SK
Måns Norell 07 Enköpings AIF
Hugo Danielsson 07 Hässelby SK
Jakob Lennermark 07 1:55.03 Turebergs FK
P12 60 m häck2019-06-09
Liam Dovander 07 Turebergs FK
Jonatan Höiem-Flyckt 07 Östersunds GIF
Arvid Tiberg 07 Turebergs FK
Philip Persson 07 Danderyds SK
Oliver Persson 07 Danderyds SK
Joel Bäck 08 13.21 Turebergs FK
Erik Håkansson 07 Turebergs FK
Levi Back 08 12.59 Turebergs FK
Marcus Beckman 07 Hässelby SK
Simon Lindström 07 10.66 Turebergs FK
Gustav Snis 07 12.50 Turebergs FK
Walter Hedblom 07 10.77 Gefle IF
P12 Längd2019-06-09
Karl Thilers 07 3.30 Turebergs FK
Liam Dovander 07 3.90 Turebergs FK
Arvid Tiberg 07 Turebergs FK
Philip Persson 07 Danderyds SK
Oliver Persson 07 Danderyds SK
Erik Håkansson 07 Turebergs FK
Adrian Kylington 07 5.27 Hammarby IF
Marcus Beckman 07 Hässelby SK
Simon Lindström 07 4.80 Turebergs FK
Gustav Snis 07 4.36 Turebergs FK
Walter Hedblom 07 4.87 Gefle IF
P12 Kula2019-06-08
Karl Thilers 07 7.27 Turebergs FK
Liam Dovander 07 7.68 Turebergs FK
Arvid Tiberg 07 Turebergs FK
Erik Håkansson 07 Turebergs FK
Marcus Beckman 07 Hässelby SK
Hugo Danielsson 07 Hässelby SK
Simon Lindström 07 7.49 Turebergs FK
Walter Hedblom 07 Gefle IF
P12 Spjut2019-06-08
Karl Thilers 07 Turebergs FK
Liam Dovander 07 Turebergs FK
Jonatan Höiem-Flyckt 07 Östersunds GIF
Arvid Tiberg 07 Turebergs FK
Erik Håkansson 07 Turebergs FK
Adrian Kylington 07 34.00 Hammarby IF
Levi Back 08 23.23 Turebergs FK
Marcus Beckman 07 Hässelby SK
Måns Norell 07 Enköpings AIF
Hugo Danielsson 07 Hässelby SK
Simon Lindström 07 27.23 Turebergs FK
Gustav Snis 07 Turebergs FK
Walter Hedblom 07 36.36 Gefle IF
P11 60 m2019-06-08
Rami Fakhreddine 08 9.48 Hässelby SK
Adam Chrifi 08 8.81 Turebergs FK
Emil Svarverud Svensson 08 9.05 Turebergs FK
Hugo Sondell 08 Vingarna
Elias Hovmöller 08 Turebergs FK
Ludwig Engde 08 Turebergs FK
John Singh 08 Turebergs FK
Levi Back 08 9.82 Turebergs FK
Diego Zagai Roel 08 Turebergs FK
Nils Wallström 08 9.14 Turebergs FK
Philip Antivilo-Lindsjöö 08 Hässelby SK
Elvin Rahm 08 9.67 Gefle IF
P11 600 m2019-06-08
Rami Fakhreddine 08 1:56.34 Hässelby SK
Emil Svarverud Svensson 08 Turebergs FK
Hugo Sondell 08 Vingarna
Elias Hovmöller 08 Turebergs FK
John Singh 08 Turebergs FK
Oliwer Moody 08 Hässelby SK
Levi Back 08 1:59.84 Turebergs FK
Elvin Rahm 08 2:01.39 Gefle IF
Martin Bergström 08 2:01.33 Turebergs FK
P11 Höjd2019-06-08
Carl Grindange 09 1.26 Turebergs FK
Emil Svarverud Svensson 08 Turebergs FK
Hugo Sondell 08 Vingarna
Elias Hovmöller 08 Turebergs FK
Ludwig Engde 08 Turebergs FK
John Singh 08 Turebergs FK
Levi Back 08 1.24 Turebergs FK
Diego Zagai Roel 08 1.10 Turebergs FK
Nils Wallström 08 Turebergs FK
Oskar Ahlstrand 09 1.18 Turebergs FK
Oskar Ahlstrand 09 1.18 Turebergs FK
Trausti Mar Dagsson 09 1.15 Turebergs FK
Elvin Rahm 08 1.45 Gefle IF
P11 Längd2019-06-09
Rami Fakhreddine 08 Hässelby SK
Adam Chrifi 08 4.56 Turebergs FK
Emil Svarverud Svensson 08 Turebergs FK
Hugo Sondell 08 Vingarna
Elias Hovmöller 08 Turebergs FK
Ludwig Engde 08 Turebergs FK
John Singh 08 Turebergs FK
Joel Bäck 08 Turebergs FK
Levi Back 08 3.77 Turebergs FK
Diego Zagai Roel 08 Turebergs FK
Nils Wallström 08 Turebergs FK
Philip Antivilo-Lindsjöö 08 3.82 Hässelby SK
Elvin Rahm 08 4.18 Gefle IF
Martin Bergström 08 Turebergs FK
P11 Kula2019-06-09
Adam Chrifi 08 Turebergs FK
Emil Svarverud Svensson 08 Turebergs FK
Hugo Sondell 08 Vingarna
Elias Hovmöller 08 Turebergs FK
Ludwig Engde 08 Turebergs FK
Joel Bäck 08 Turebergs FK
Levi Back 08 7.70 Turebergs FK
Diego Zagai Roel 08 Turebergs FK
Nils Wallström 08 Turebergs FK
Martin Bergström 08 Turebergs FK
P10 60 m2019-06-08
Carl Grindange 09 9.20 Turebergs FK
Axel Falk 09 Turebergs FK
Måns Lidman 09 9.32 Turebergs FK
Albin Opdahl 09 Turebergs FK
Sean Dovander 09 10.80 Turebergs FK
Arvid Kvarnback 09 10.13 10.13 Leksands FIK
Noah Soini Nordström 09 Turebergs FK
Morgan Källqvist 09 10.90 Hammarby IF
Edvin Möller 09 11.57 Turebergs FK
Filip Svanehav 09 9.95 Hammarby IF
Oscar Nyberg 09 Väsby IK
Leo Savheim 09 Väsby IK
Sigge Johansson 09 Väsby IK
Ludwig Norell 09 9.37 9.37 Enköpings AIF
Noah Swedin 09 IFK Lidingö
Oskar Ahlstrand 09 9.39 Turebergs FK
Trausti Mar Dagsson 09 9.33 Turebergs FK
P10 600 m2019-06-08
Carl Grindange 09 2:03.35 Turebergs FK
Axel Falk 09 2:14.52 Turebergs FK
Måns Lidman 09 1:55.36 Turebergs FK
Albin Opdahl 09 Turebergs FK
Sean Dovander 09 2:23.00 Turebergs FK
Arvid Kvarnback 09 2:10.27 2:10.27 Leksands FIK
Noah Soini Nordström 09 Turebergs FK
Morgan Källqvist 09 2:16.45 Hammarby IF
Edvin Möller 09 2:33.32 Turebergs FK
Love Willén Holgersson 09 2:08.82 2:08.82 IFK Lidingö
Jamie Kinane 09 2:12.45 Hässelby SK
Oscar Nyberg 09 Väsby IK
Leo Savheim 09 Väsby IK
Ludwig Norell 09 2:13.03 2:13.03 Enköpings AIF
Noah Swedin 09 IFK Lidingö
Oskar Ahlstrand 09 2:04.05 Turebergs FK
Trausti Mar Dagsson 09 2:00.69 Turebergs FK
Elis Rosenström 09 Hellas FK
P10 Längd2019-06-09
Carl Grindange 09 3,91 Turebergs FK
Albin Opdahl 09 Turebergs FK
Sean Dovander 09 3.15 Turebergs FK
Arvid Kvarnback 09 3.12 3.12 Leksands FIK
Morgan Källqvist 09 3.20 Hammarby IF
Edvin Möller 09 2.77 Turebergs FK
Filip Svanehav 09 3.55 Hammarby IF
Love Willén Holgersson 09 3.62 IFK Lidingö
Leo Savheim 09 Väsby IK
Sigge Johansson 09 Väsby IK
Noah Swedin 09 IFK Lidingö
Trausti Mar Dagsson 09 3.82 Turebergs FK
P10 Kula2019-06-09
Carl Grindange 09 6.86 Turebergs FK
Sean Dovander 09 4.50 Turebergs FK
Arvid Kvarnback 09 5.96 5.96 Leksands FIK
Morgan Källqvist 09 5.59 Hammarby IF
Edvin Möller 09 4.34 Turebergs FK
Filip Svanehav 09 6.27 Hammarby IF
Love Willén Holgersson 09 7.54 7.54 IFK Lidingö
Leo Savheim 09 Väsby IK
Sigge Johansson 09 Väsby IK
Noah Swedin 09 IFK Lidingö
Trausti Mar Dagsson 09 5.44 Turebergs FK
K 100 m2019-06-07
Emelie Rantzow 98 11.89 IK Ymer
Marion Sackey-Mensah 98 Malmö AI
Charlotte Andersson 00 Hässelby SK
Marina Janhunen 98 Malmö AI
Amie Jammeh 99 12.36 12.36 Great Britain
Amanda Eriksson 00 Spårvägens FK
K 200 m2019-06-09
Emelie Rantzow 98 24.07 IK Ymer
Jessica Östlund 93 24.11 Hässelby SK
Emma Jansson 97 24.06 KFUM Örebro
Elin Östlund 91 23.63 KFUM Örebro
Caroline Kihlblom 94 24.69 Täby IS
Lovisa Linde 98 25.35 Täby IS
Maria Södergren 98 26.25 Täby IS
Sara Hermansson 99 26.25 Täby IS
K 800 m2019-06-08
My Rundgren 03 Luleå Friidrott
Emilia Kjellgren 02 IFK Umeå
Greta Graziani 94 2:10.52 Täby IS
Wilma Nordgren 03 :02.22 Hammarby IF
K 1500 m2019-06-09
My Rundgren 03 Luleå Friidrott
Astou Sene 02 5:05.00 Tullinge FIF
Alina Vuokila 02 IFK Lidingö
Ylva Garvén 04 Visby IF Gute
Clara Lidén 03 Hammarby IF
Hannah Kinane 06 Hässelby SK
Emilia Kjellgren 02 IFK Umeå
Albertina Brandt 03 Hammarby IF
K 3000 m2019-06-07
My Rundgren 03 Luleå Friidrott
Alina Vuokila 02 IFK Lidingö
Clara Lidén 03 11:43.77 Hammarby IF
Albertina Brandt 03 12:00.00 Hammarby IF
Josefine Höjer 03 Hässelby SK
Emilia Lillemo 00 9:55.00 Täby IS
Elsa Wallenius 01 9:52.00 Västerås FK
K 100 m häck 2019-06-07
Maria Södergren 98 14.91 Täby IS
Josefine Sandelius 94 Hammarby IF
K 400 m häck2019-06-08
Ida Ekroth 96 63.80 Upsala IF
Lovisa Linde 98 59.90 Täby IS
Caroline Larsson 01 64.25 Täby IS
K Höjd2019-06-07
Klara Frykholm 03 Glanshammar IF
Tindra Frykholm 03 Glanshammar IF
Edda Flink 03 1.68 Upsala IF
Elin Träff 01 1.54 Åkersberga SK
Emilia Werner 03 1.48 Östersunds GIF
K Stav2019-06-08
Elena Mitchell 98 3.10 Hammarby IF
K Längd2019-06-08
Marion Sackey-Mensah 98 Malmö AI
Elin Träff 01 5.16 Åkersberga SK
Amanda Eriksson 00 Spårvägens FK
Amanda Möller 00 Hässelby SK
K Tresteg2019-06-07
Emilia Sjöstrand 02 AIK Friidrott
K Kula2019-06-07
Emilia Malmehed 01 13.00 Linköpings GIF
Amanda Malmehed 98 15.65 IF Göta Karlstad
K Diskus2019-06-07
Daniella Persson 00 49.58 49.58 Hälle IF
Jennifer Rudberg 98 Athletics 24Seven SK
Fanny Öhrn Selahn 95 Turebergs FK
K Slägga2019-06-07
Josefine Larsson 98 49.65 Glanshammar IF
Emma Palmgren 01 Nyköpings BIS
Isabelle Wiberg Eriksson 01 IFK Strömsund
Oda Marie Myklebust 01 54.06 54.06 Norway
Jennifer Quick 00 IFK Lund
Rebecka Hallerth 96 Spårvägens FK
Molly Skugge 03 Turebergs FK
Hanna Mårtensson 96 Turebergs FK
Vilma Damberg 03 Turebergs FK
F19 200 m2019-06-09
Charlotte Andersson 00 Hässelby SK
Alva Ohlsson 00 Upsala IF
Caroline Larsson 01 26.58 Täby IS
Amanda Eriksson 00 Spårvägens FK
F19 Diskus2019-06-08
Daniella Persson 00 49.58 49.58 Hälle IF
F19 Slägga2019-06-09
Emma Palmgren 01 Nyköpings BIS
Isabelle Wiberg Eriksson 01 IFK Strömsund
Oda Marie Myklebust 01 54.06 54.06 Norway
Jennifer Quick 00 IFK Lund
Jennifer Andersson 01 Västerås FK
F17 100 m2019-06-08
Clara Billing 02 Turebergs FK
Klara Frykholm 03 Glanshammar IF
Tindra Frykholm 03 Glanshammar IF
Tova Gabrielsson 03 13.06 13.06 Täby IS
Frida Hjorth 03 Säters IF
Victoria Davidsson 02 Tyresö FK
Meja Lindberg 03 13.38 Östersunds GIF
Katharina Gråman 03 12.30 12.37 Tyresö FK
Bilge Kaya 02 Hellas FK
F17 200 m2019-06-09
Clara Billing 02 26.82 Turebergs FK
Tova Gabrielsson 03 26.58 26.58 Täby IS
Josefin Wikfeldt 02 26.24 Mälarhöjdens IK
Meja Lindberg 03 26.48 Östersunds GIF
Katharina Gråman 03 25.94 25.94 Tyresö FK
Bilge Kaya 02 Hellas FK
F17 400 m2019-06-09
Wilma Nordgren 03 Hammarby IF
F17 100 m häck 2019-06-07
Clara Billing 02 15.41 Turebergs FK
Katharina Gråman 03 14.27 14.27 Tyresö FK
F17 Stav2019-06-08
Clara Billing 02 3.36 3.36 Turebergs FK
Emma Carlsson 05 Turebergs FK
Sara Winberg 04 Täby IS
Emelie Beckman 03 Hässelby SK
F17 Längd2019-06-08
Klara Frykholm 03 Glanshammar IF
Tindra Frykholm 03 Glanshammar IF
Tova Gabrielsson 03 5.17 Täby IS
Frida Hjorth 03 Säters IF
Victoria Davidsson 02 Tyresö FK
Katharina Gråman 03 5.69 5.69 Tyresö FK
Clara Björnum 03 Bromma IF
Bilge Kaya 02 Hellas FK
Klara Avebäck 03 Hellas FK
F17 Kula2019-06-09
Wilja Wickert 02 Hässelby SK
Amanda Fridberg 02 IF Göta Karlstad
Linn Gabrielli Gustafsson 03 Råby-Rekarne FIF
Emelie Beckman 03 Hässelby SK
Molly Skugge 03 Turebergs FK
Vilma Damberg 03 Turebergs FK
Sarah Olsson 02 Turebergs FK
Hannah Luxemburg 02 Turebergs FK
F17 Diskus2019-06-08
Wilja Wickert 02 Hässelby SK
Felicia Wiberg Eriksson 02 IFK Strömsund
Amanda Fridberg 02 IF Göta Karlstad
Linn Gabrielli Gustafsson 03 Råby-Rekarne FIF
Hillevi Carlsson 02 Falu IK
Molly Skugge 03 Turebergs FK
Vilma Damberg 03 Turebergs FK
F17 Slägga2019-06-09
Wilja Wickert 02 Hässelby SK
Amanda Fridberg 02 IF Göta Karlstad
Elin Granlöf 02 48.32 48.32 Timrå AIF - Friidrott
Hillevi Carlsson 02 Falu IK
Wilma Makslahti 02 Luleå Friidrott
Tilde Jönsson 02 Linköpings GIF
Alexandra Nilsson 02 Götlunda IF
Molly Skugge 03