// Friidrottsanmälan.se
   
  Startlista per klubb  
 
M 4x100 m2015-05-16
Lag 1 Angereds IS Angereds IS
Lag 1 Hammarby IF Hammarby IF
Lag 1 Huddinge AIS Huddinge AIS
Lag 1 IF Göta Karlstad IF Göta Karlstad
Lag 1 Malmö AI Malmö AI
Lag 1 Spårvägens FK Spårvägens FK
Lag 2 Spårvägens FK Spårvägens FK
Lag 1 Ullevi FK Ullevi FK
Lag 1 Västerås FK Västerås FK
M 4x400 m2015-05-17
Lag 1 Huddinge AIS Huddinge AIS
Lag 1 Spårvägens FK Spårvägens FK
Lag 1 Ullevi FK Ullevi FK
Lag 1 Hässelby SK Hässelby SK
Lag 2 Spårvägens FK Spårvägens FK
Lag 1 Turebergs FK Turebergs FK
Lag 1 Örgryte IS Örgryte IS
M 4x800 m2015-05-16
Lag 1 Huddinge AIS Huddinge AIS
Lag 1 Spårvägens FK Spårvägens FK
Lag 2 Spårvägens FK Spårvägens FK
Lag 1 Ullevi FK Ullevi FK
Lag 1 Hässelby SK Hässelby SK
Lag 1 Turebergs FK Turebergs FK
Lag 1 Sävedalens AIK Sävedalens AIK
M 4x1500 m2015-05-17
Lag 1 Huddinge AIS Huddinge AIS
Lag 1 Malmö AI Malmö AI
Lag 1 Spårvägens FK Spårvägens FK
Lag 2 Spårvägens FK Spårvägens FK
Lag 1 Upsala IF Upsala IF
Lag 1 Hässelby SK Hässelby SK
Lag 1 Turebergs FK Turebergs FK
Lag 1 Sävedalens AIK Sävedalens AIK
Lag 1 KFUM Örebro KFUM Örebro
Lag 2 Sävedalens AIK Sävedalens AIK
M22 4x100 m2015-05-17
Lag 1 Hammarby IF Hammarby IF
Lag 1 Huddinge AIS Huddinge AIS
Lag 1 IFK Lidingö IFK Lidingö
Lag 1 Mölndals AIK Mölndals AIK
Lag 1 Täby IS Täby IS
Lag 1 Ullevi FK Ullevi FK
Lag 1 Västerås FK Västerås FK
M22 3x400 m2015-05-16
Lag 1 Huddinge AIS Huddinge AIS
Lag 1 IFK Lidingö IFK Lidingö
Lag 1 Täby IS Täby IS
Lag 1 Ullevi FK Ullevi FK
Lag 1 Hammarby IF Hammarby IF
Lag 1 Turebergs FK Turebergs FK
M22 3x800 m2015-05-17
Lag 1 Ullevi FK Ullevi FK
Lag 1 Turebergs FK Turebergs FK
Lag 1 Hammarby IF Hammarby IF
Lag 1 Hässelby SK Hässelby SK
Lag 1 Malmö AI Malmö AI
P19 4x100 m2015-05-17
Lag 1 IF Göta Karlstad IF Göta Karlstad
Lag 1 IFK Lidingö IFK Lidingö
Lag 1 Malmö AI Malmö AI
Lag 1 Ullevi FK Ullevi FK
Lag 1 Upsala IF Upsala IF
Lag 1 Västerås FK Västerås FK
P19 Stafett 1000 m2015-05-16
Lag 1 IF Göta Karlstad IF Göta Karlstad
Lag 1 IFK Lidingö IFK Lidingö
Lag 1 Ullevi FK Ullevi FK
Lag 1 Upsala IF Upsala IF
Lag 1 Västerås FK Västerås FK
Lag 1 Malmö AI Malmö AI
Lag 2 Mölndals AIK Mölndals AIK
P19 3x800 m2015-05-17
Lag 1 IFK Lidingö IFK Lidingö
Lag 1 Ullevi FK Ullevi FK
Lag 1 Upsala IF Upsala IF
Lag 1 Västerås FK Västerås FK
Lag 1 Malmö AI Malmö AI
Lag 1 Hässelby SK Hässelby SK
Lag 3 Mölndals AIK Mölndals AIK
Lag 1 Spårvägens FK Spårvägens FK
Lag 1 Sävedalens AIK Sävedalens AIK
Lag 2 Sävedalens AIK Sävedalens AIK
P17 4x100 m2015-05-17
Lag 1 Bromma IF Bromma IF
Lag 1 Danderyds SK Danderyds SK
Lag 1 FIK Färjestaden FIK Färjestaden
Lag 1 Gefle IF Gefle IF
Lag 1 Hammarby IF Hammarby IF
Lag 1 Hellas FK Hellas FK
Lag 1 Hässelby SK Hässelby SK
Lag 1 IF Göta Karlstad IF Göta Karlstad
Lag 1 IFK Helsingborg IFK Helsingborg
Lag 1 IFK Lidingö IFK Lidingö
Lag 1 Spårvägens FK Spårvägens FK
Lag 1 Täby IS Täby IS
Lag 1 Ullevi FK Ullevi FK
Lag 1 Upsala IF Upsala IF
Lag 1 Västerås FK Västerås FK
Lag 1 Örgryte IS Örgryte IS
P17 Stafett 1000 m2015-05-16
Lag 1 Bromma IF Bromma IF
Lag 1 Danderyds SK Danderyds SK
Lag 1 FIK Färjestaden FIK Färjestaden
Lag 1 Hammarby IF Hammarby IF
Lag 1 Hellas FK Hellas FK
Lag 1 Hässelby SK Hässelby SK
Lag 1 IF Göta Karlstad IF Göta Karlstad
Lag 1 IFK Helsingborg IFK Helsingborg
Lag 1 IFK Lidingö IFK Lidingö
Lag 1 Täby IS Täby IS
Lag 1 Ullevi FK Ullevi FK
Lag 1 Upsala IF Upsala IF
Lag 1 Västerås FK Västerås FK
Lag 1 Örgryte IS Örgryte IS
Lag 2 Hammarby IF Hammarby IF
Lag 1 Huddinge AIS Huddinge AIS
Lag 1 Turebergs FK Turebergs FK
P17 3x800 m2015-05-17
Lag 1 Danderyds SK Danderyds SK
Lag 1 Hammarby IF Hammarby IF
Lag 1 Hässelby SK Hässelby SK
Lag 1 IFK Helsingborg IFK Helsingborg
Lag 1 IFK Lidingö IFK Lidingö
Lag 1 Spårvägens FK Spårvägens FK
Lag 1 Ullevi FK Ullevi FK
Lag 1 Huddinge AIS Huddinge AIS
Lag 2 Huddinge AIS Huddinge AIS
Lag 1 Malmö AI Malmö AI
Lag 1 Mölndals AIK Mölndals AIK
Lag 1 Turebergs FK Turebergs FK
P15 4x80 m2015-05-17
Lag 1 Bromma IF Bromma IF
Lag 2 Bromma IF Bromma IF
Lag 1 Hammarby IF Hammarby IF
Lag 1 Huddinge AIS Huddinge AIS
Lag 1 Hässelby SK Hässelby SK
Lag 1 IFK Lidingö IFK Lidingö
Lag 2 IFK Lidingö IFK Lidingö
Lag 1 KFUM Örebro KFUM Örebro
Lag 1:80M Mälarhöjdens IK Mälarhöjdens IK
Lag 1 Nyköpings BIS Friidrott Nyköpings BIS
Lag 1 Sundsvalls Friidrott Sundsvalls Friidrott
Lag 1 Örgryte IS Örgryte IS
Lag 1 IF Göta Karlstad IF Göta Karlstad
Lag 1 Täby IS Täby IS
P15 3x800 m2015-05-16
Lag 1 Bromma IF Bromma IF
Lag 1 Hammarby IF Hammarby IF
Lag 1 Huddinge AIS Huddinge AIS
Lag 1 Hässelby SK Hässelby SK
Lag 1 IFK Lidingö IFK Lidingö
Lag 2 IFK Lidingö IFK Lidingö
Lag 1 KFUM Örebro KFUM Örebro
Lag 1 Sundsvalls Friidrott Sundsvalls Friidrott
Lag 1 Örgryte IS Örgryte IS
Lag 1 IF Göta Karlstad IF Göta Karlstad
Lag 1:800M Mälarhöjdens IK Mälarhöjdens IK
Lag Sävedalens AIK Sävedalens AIK
Lag 1 Trollhättans FIK Trollhättan FIK
K 4x100 m2015-05-16
Lag 1 Hässelby SK Hässelby SK
Lag 1 IF Göta Karlstad IF Göta Karlstad
Lag 1 IFK Lidingö IFK Lidingö
Lag 1 Malmö AI Malmö AI
Lag 1 Spårvägens FK Spårvägens FK
Lag 1 Ullevi FK Ullevi FK
Lag 1 Varbergs GIF 47,48 ,00 Varbergs GIF
K 4x400 m2015-05-17
Lag 1 Hässelby SK Hässelby SK
Lag 1 IFK Lidingö IFK Lidingö
Lag 1 Malmö AI Malmö AI
Lag 1 Ullevi FK Ullevi FK
Lag 1 Goif Tjalve Tjalve IF Norrköping
Lag 1 Hammarby IF Hammarby IF
K 4x800 m2015-05-16
Lag 1 Hässelby SK Hässelby SK
Lag 1 IFK Lidingö IFK Lidingö
Lag 1 Täby IS Täby IS
Lag 1 Goif Tjalve Tjalve IF Norrköping
Lag 1 KFUM Örebro KFUM Örebro
Lag 1 Sävedalens AIK Sävedalens AIK
K 3x1500 m2015-05-17
Lag 1 Hässelby SK Hässelby SK
Lag 1 IFK Lidingö IFK Lidingö
Lag 1 KFUM Örebro KFUM Örebro
Lag 1 Sävedalens AIK Sävedalens AIK
K22 4x100 m2015-05-17
Lag 1 Gefle IF Gefle IF
Lag 1 Göteborgs KIK Göteborgs KIK
Lag 1 Hammarby IF Hammarby IF
Lag 1 Hässelby SK Hässelby SK
Lag 1 Malmö AI Malmö AI
Lag 1 Upsala IF Upsala IF
K22 3x400 m2015-05-16
Lag 1 Hässelby SK Hässelby SK
Lag 1 Täby IS Täby IS
Lag 1 Ullevi FK Ullevi FK
Lag 1 Goif Tjalve Tjalve IF Norrköping
Lag 1 Göteborgs KIK Göteborgs KIK
Lag 1 Hammarby IF Hammarby IF
K22 3x800 m2015-05-17
Lag 1 Täby IS Täby IS
Lag 1 Ullevi FK Ullevi FK
Lag 1 Hammarby IF Hammarby IF
Lag 1 Sävedalens AIK Sävedalens AIK
F19 4x100 m2015-05-17
Lag 1 IFK Kristinehamn IFK Kristinehamn
Lag 1 IFK Lidingö IFK Lidingö
Lag 1 IFK Tumba 48,02 IFK Tumba
Lag 1 Malmö AI Malmö AI
Lag 1 Mölndals AIK Mölndals AIK
Lag 1 Sävedalens AIK Sävedalens AIK
Lag 1 Västerås FK Västerås FK
F19 Stafett 1000 m2015-05-16
Lag 1 IFK Kristinehamn IFK Kristinehamn
Lag 1 IFK Lidingö IFK Lidingö
Lag 1 IFK Tumba 2.13,56 IFK Tumba
Lag 1 Mölndals AIK Mölndals AIK
Lag 1 Sävedalens AIK Sävedalens AIK
Lag 1 Upsala IF Upsala IF
Lag 1 Västerås FK Västerås FK
Lag 1 KFUM Örebro KFUM Örebro
Lag 1 Malmö AI Malmö AI
F19 3x800 m2015-05-17
Lag 1 Sävedalens AIK Sävedalens AIK
Lag 1 Hässelby SK Hässelby SK
Lag 1 IFK Lidingö IFK Lidingö
Lag 1 Linköpings GIF Linköpings GIF
Lag 1 Mölndals AIK Mölndals AIK
F17 4x100 m2015-05-17
Lag 1 Bromma IF Bromma IF
Lag 1 Gefle IF Gefle IF
Lag 1 Göteborgs KIK 48,33 Göteborgs KIK
Lag 1 Hammarby IF Hammarby IF
Lag 1 Huddinge AIS Huddinge AIS
Lag 1 Hässelby SK Hässelby SK
Lag 1 IF Göta Karlstad IF Göta Karlstad
Lag 2 IF Göta Karlstad IF Göta Karlstad
Lag 3 IF Göta Karlstad IF Göta Karlstad
Lag 1 IF Hagen IF Hagen
Lag 1 IF Udd IF Udd
Lag 1 IFK Växjö IFK Växjö
Lag 1 IK Orient IK Orient
Lag -99 KA 2 IF KA 2 IF
Lag 1 Malmö AI Malmö AI
Lag 1 Spårvägens FK Spårvägens FK
Lag 1 Täby IS Täby IS
Lag 2 Täby IS Täby IS
Lag 1 Ullevi FK Ullevi FK
Lag 1 Upsala IF Upsala IF
Lag 1 Örgryte IS Örgryte IS
Lag 1 IFK Helsingborg IFK Helsingborg
F17 Stafett 1000 m2015-05-16
Lag 1 Gefle IF Gefle IF
Lag 1 Göteborgs KIK 2.15,71 Göteborgs KIK
Lag 1 Hammarby IF Hammarby IF
Lag 1 Huddinge AIS Huddinge AIS
Lag 1 Hässelby SK Hässelby SK
Lag 1 IF Göta Karlstad IF Göta Karlstad
Lag 2 IF Göta Karlstad IF Göta Karlstad
Lag 3 IF Göta Karlstad IF Göta Karlstad
Lag 1 IF Hagen IF Hagen
Lag 1 IF Udd IF Udd
Lag 1 IFK Växjö IFK Växjö
Lag -99 KA 2 IF KA 2 IF
Lag 1 Täby IS Täby IS
Lag 1 Ullevi FK Ullevi FK
Lag 1 Upsala IF Upsala IF
Lag 1 Örgryte IS Örgryte IS
Lag 2 Hammarby IF Hammarby IF
Lag 1 IFK Helsingborg IFK Helsingborg
Lag 1 Malmö AI Malmö AI
Lag 1 Mölndals AIK Mölndals AIK
F17 3x800 m2015-05-17
Lag 1 Göteborgs KIK Göteborgs KIK
Lag 1 Hässelby SK Hässelby SK
Lag 1 IF Udd IF Udd
Lag 1 Mölndals AIK Mölndals AIK
Lag 1 IF Kville IF Kville
Lag 1 IFK Lidingö IFK Lidingö
Lag 2 Mölndals AIK Mölndals AIK
Lag 1 Sävedalens AIK Sävedalens AIK
Lag 1 Trångsvikens IF Trångsvikens IF
Lag 1 Umedalens IF Umedalens IF
F15 4x80 m2015-05-17
Lag 1 Bromma IF Bromma IF
Lag 1 Falu IK Falu IK
Lag 1 Göteborgs KIK Göteborgs KIK
Lag 2 Göteborgs KIK Göteborgs KIK
Lag 1 Hammarby IF Hammarby IF
Lag 1 Hellas FK Hellas FK
Lag 1 Huddinge AIS Huddinge AIS
Lag 1 Hässelby SK Hässelby SK
Lag 1 IFK Lidingö IFK Lidingö
Lag 2 IFK Lidingö IFK Lidingö
Lag 1 IFK Tumba IFK Tumba
Lag -00 KA 2 IF KA 2 IF
Lag 1 KFUM Örebro KFUM Örebro
Lag 1 Malmö AI Malmö AI
Lag 1 Nyköpings BIS Friidrott Nyköpings BIS
Lag 1 Västerås FK Västerås FK
Lag 1 Örgryte IS Örgryte IS
Lag 1 Gefle IF Gefle IF
Lag 1 IF Göta Karlstad IF Göta Karlstad
Lag 1 Täby IS Täby IS
F15 3x800 m2015-05-16
Lag 1 Bromma IF Bromma IF
Lag 1 Falu IK Falu IK
Lag 1 Göteborgs KIK Göteborgs KIK
Lag 1 Hammarby IF Hammarby IF
Lag 1 Hässelby SK Hässelby SK
Lag 1 IFK Lidingö IFK Lidingö
Lag 2 IFK Lidingö IFK Lidingö
Lag 1 KFUM Örebro KFUM Örebro
Lag 1 Örgryte IS Örgryte IS