// Friidrottsanmälan.se
   
 
 
Mvet 4x100 m
Lag 1 IFK MÄRSTA 00 SWE IFK MÄRSTA
Mvet Stafett 1000 m
Lag 1 IFK MÄRSTA 00 SWE IFK MÄRSTA
M35 400 m
Henrik Klingener 78 SWE Lerums Friidrott
M35 1500 m
Ola Grauers 80 SWE Habo FIF-04
M35 5000 m
Fredrik Westerdahl 79 .16,12 .16,25 SWE Fredrikshofs FI
Ola Grauers 80 16.31,14 SWE Habo FIF-04
M35 10000 m
Fredrik Westerdahl 79 .33,44 SWE Fredrikshofs FI
M35 Höjd
Andreaas Leveau 80 1,88 SWE Öresund FK
M35 Längd
Martin Jansson 78 SWE Stockholm Snipers
M35 Tresteg
Martin Jansson 78 SWE Stockholm Snipers
M35 Kula
Henrik Klingener 78 SWE Lerums Friidrott
M35 Diskus
Henrik Klingener 78 SWE Lerums Friidrott
Stefan Holst 82 29,79 SWE Bottnaryds IF
M35 Slägga
Henrik Klingener 78 SWE Lerums Friidrott
Stefan Holst 82 51,28 42,13 SWE Bottnaryds IF
M35 Spjut
Henrik Klingener 78 SWE Lerums Friidrott
M35 Vikt
Henrik Klingener 78 SWE Lerums Friidrott
Stefan Holst 82 13,20 SWE Bottnaryds IF
M40 100 m
David Kihlström 76 SWE Lerums Friidrott
M40 400 m
Tobias Illebo 73 SWE Malmö AI
M40 800 m
Nicholas Odehammar 75 SWE KA 2 IF
Carl Frisk 75 SWE IFK Lidingö
Olof Persson 76 SWE Malmö AI
Magnus Warberg 73 SWE Lerums Friidrott
M40 1500 m
Nicholas Odehammar 75 SWE KA 2 IF
Carl Frisk 75 SWE IFK Lidingö
Tobias Illebo 73 SWE Malmö AI
M40 Höjd
Erik Dahlin 76 SWE IF Udd
Stellan Back 75 SWE Turebergs FK
M40 Stav
Stellan Back 75 SWE Turebergs FK
M40 Längd
David Kihlström 76 SWE Lerums Friidrott
M40 Tresteg
David Kihlström 76 SWE Lerums Friidrott
M40 Kula
Lennie Helander 75 SWE Örgryte IS
Stellan Back 75 13,48 SWE Turebergs FK
Lars-Göran Nylén 75 SWE Danderyds SK
M40 Diskus
Lennie Helander 75 SWE Örgryte IS
Stellan Back 75 42,99 SWE Turebergs FK
Lars-Göran Nylén 75 SWE Danderyds SK
M40 Slägga
Lennie Helander 75 SWE Örgryte IS
Lars-Göran Nylén 75 SWE Danderyds SK
M40 Spjut
Lennie Helander 75 SWE Örgryte IS
Stellan Back 75 62,20 SWE Turebergs FK
Lars-Göran Nylén 75 SWE Danderyds SK
M40 Vikt
Lennie Helander 75 SWE Örgryte IS
Stellan Back 75 13,15 SWE Turebergs FK
Lars-Göran Nylén 75 SWE Danderyds SK
M45 100 m
Johan Melin 68 10,66 12,89 SWE KA 2 IF
Erik Åhlin 71 12,62 SWE Turebergs FK
M45 200 m
Stefan Engelbrektsson 72 SWE Alingsås IF
Erik Åhlin 71 26,18 SWE Turebergs FK
M45 400 m
Johan Melin 68 ,00 ,00 SWE KA 2 IF
Stefan Engelbrektsson 72 SWE Alingsås IF
M45 800 m
Stefan Engelbrektsson 72 SWE Alingsås IF
Fredrik Eckerström 70 SWE Spårvägens FK
Mats Åkesson 72 SWE Malmö AI
Antonio Lavecchia 72 2.10,85 2.10,85 SWE Huddinge AIS
Matt Kinane 68 1.50,00 2.12,00 SWE Hässelby SK
Tobias Heldt 72 SWE Ludvika FFI
M45 1500 m
Stefan Engelbrektsson 72 SWE Alingsås IF
Fredrik Eckerström 70 SWE Spårvägens FK
Jonas Holmberg 72 SWE IK Ymer
Antonio Lavecchia 72 4.33,00 4.33,00 SWE Huddinge AIS
Matt Kinane 68 3.49,00 4.18,00 SWE Hässelby SK
M45 110 m häck
Constantin Ilic 70 19,00 19,00 SWE Spårvägens FK
M45 Längd
Erik Åhlin 71 SWE Turebergs FK
M45 Tresteg
Urban Håkansson 69 SWE Falköpings AIK FIF
Erik Åhlin 71 SWE Turebergs FK
M45 Kula
Johan Jergander 70 10,32 10,20 SWE Ösmo Nynäs FK
Urban Håkansson 69 SWE Falköpings AIK FIF
Patrick Lindfors 70 SWE Mälarhöjdens IK
M45 Diskus
Johan Jergander 70 31,24 SWE Ösmo Nynäs FK
Patrick Lindfors 70 SWE Mälarhöjdens IK
M45 Slägga
Erik Andersson 69 SWE KA 2 IF
Johan Jergander 70 37,76 34,11 SWE Ösmo Nynäs FK
Mikael Nyström 71 40,40 SWE Ösmo Nynäs FK
Patrick Lindfors 70 SWE Mälarhöjdens IK
M45 Spjut
Urban Håkansson 69 SWE Falköpings AIK FIF
Johan Jergander 70 32,74 SWE Ösmo Nynäs FK
M45 Vikt
Urban Håkansson 69 SWE Falköpings AIK FIF
Johan Jergander 70 11,20 10,08 SWE Ösmo Nynäs FK
Mikael Nyström 71 SWE Ösmo Nynäs FK
Patrick Lindfors 70 SWE Mälarhöjdens IK
M50 100 m
Måns Eriksson 65 14,70 SWE KA 2 IF
Per-Jonas Trollsås 65 SWE Danderyds SK
M50 400 m
Dan Rundqvist 67 65,00 90,00 SWE Växjö Löparklubb
M50 800 m
Johan Porshult 67 .00,00 .00,00 SWE Team Blekinge
Johan Porshult 67 1.54,41 .00,00 SWE Team Blekinge
M50 5000 m
Peter Helmroth 66 17.00,52 17.00,52 SWE Lerums Friidrott
M50 10000 m
Peter Helmroth 66 35.03,00 35.03,00 SWE Lerums Friidrott
M50 3000 m hinder
Ola Bäckström 63 SWE IK Stål
M50 400 m häck
Ola Bäckström 63 SWE IK Stål
M50 Stav
Neal Peterson 63 3,60 3,60 SWE IFK Märsta
M50 Kula
Per-Jonas Trollsås 65 SWE Danderyds SK
Mikael Wallin 63 SWE Stockholms FTF
M50 Diskus
Mikael Leindahl 65 SWE Tjalve IF Norrköping
Per-Jonas Trollsås 65 SWE Danderyds SK
Jari Ketola 65 32,00 SWE Spårvägens FK
Mikael Wallin 63 SWE Stockholms FTF
M50 Slägga
Mikael Leindahl 65 SWE Tjalve IF Norrköping
Krister Svensson 63 SWE Kyrkhults SK
Mikael Wallin 63 SWE Stockholms FTF
M50 Spjut
Per-Jonas Trollsås 65 SWE Danderyds SK
Reijo Kuha 63 SWE Djurmo/Sifferbo IF
Mikael Wallin 63 SWE Stockholms FTF
M50 Vikt
Mikael Leindahl 65 SWE Tjalve IF Norrköping
Krister Svensson 63 SWE Kyrkhults SK
Mikael Wallin 63 SWE Stockholms FTF
M55 100 m
Peter Lindgren 60 SWE IFK Helsingborg
Ulf Johansson 59 ,15 ,00 SWE Solvikingarna
Peter Lagerbäck 61 SWE Västerås FK
M55 200 m
Peter Lindgren 60 SWE IFK Helsingborg
Joakim Petersson 62 SWE Turebergs FK
Lars Pensjö 61 ,30 SWE Solvikingarna
Peter Lagerbäck 61 SWE Västerås FK
M55 400 m
Peter Lindgren 60 SWE IFK Helsingborg
Joakim Petersson 62 SWE Turebergs FK
Roger Reinhold 61 SWE Spårvägens FK
Lars Pensjö 61 1,05 SWE Solvikingarna
M55 800 m
Roger Reinhold 61 SWE Spårvägens FK
Joakim Petersson 62 SWE Turebergs FK
Mats Berglund 62 2.28,58 SWE andrarums if
M55 1500 m
Roger Reinhold 61 SWE Spårvägens FK
Joakim Petersson 62 SWE Turebergs FK
M55 5000 m
Eddy Hultgren 59 SWE Team Blekinge
Joakim Petersson 62 SWE Turebergs FK
Ulf Johansson 59 .29,00 .30,30 SWE Solvikingarna
M55 10000 m
Eddy Hultgren 59 SWE Team Blekinge
Ulf Johansson 59 .38,00 .40,30 SWE Solvikingarna
M55 Höjd
Tomas Bengtsson 61 1,60 ,00 SWE IFK MÄRSTA
M55 Stav
Robert Eliasson 59 SWE IFK Märsta
M55 Längd
Tomas Bengtsson 61 5,09 ,00 SWE IFK MÄRSTA
M55 Kula
Bosse Johansson 61 14,27 SWE IK Orient
Tomas Bengtsson 61 10,00 ,00 SWE IFK MÄRSTA
Rolf Österholm 62 12,42 ,00 SWE Timrå AIF - Friidrott
M55 Diskus
Tomas Bengtsson 61 31,90 ,00 SWE IFK MÄRSTA
Erik Holmgren 61 SWE Boo IF
Ingvald Almfjärd 59 SWE IK Orient
M55 Slägga
Tore Olofsson 61 SWE Vif Gute FI
Tomas Bengtsson 61 27,55 ,00 SWE IFK MÄRSTA
Lars Hammargren 60 34,33 SWE Bollnäs FIK
Ingvald Almfjärd 59 SWE IK Orient
M55 Spjut
Ingvald Almfjärd 59 SWE IK Orient
M55 Vikt
Tore Olofsson 61 SWE Vif Gute FI
Tomas Bengtsson 61 11,45 ,00 SWE IFK MÄRSTA
Lars Hammargren 60 11,11 SWE Bollnäs FIK
Ingvald Almfjärd 59 SWE IK Orient
M60 100 m
Lars Molin 57 SWE IF Udd
Åke Larsson 57 ,00 SWE Umedalens IF
M60 200 m
Jan Sjölund 56 SWE Spårvägens FK
Åke Larsson 57 ,00 SWE Umedalens IF
Hans Erixon 53 SWE Karlskoga FIF
M60 400 m
Jan Sjölund 56 SWE Spårvägens FK
Johnny Lindsal 54 SWE Runacademy IF
M60 800 m
Jan Sjölund 56 2.40,20 SWE Spårvägens FK
M60 5000 m
Ingvar Olofsson 57 SWE IF Linnéa
M60 10000 m
Ingvar Olofsson 57 SWE IF Linnéa
M60 300 m häck
Peter Danneman 55 SWE Stensjöns IF
Jan Sjölund 56 SWE Spårvägens FK
M60 100 m häck Vet
Peter Danneman 55 19,11 SWE Stensjöns IF
M60 Höjd
Håkan Josefsson 57 1,61 SWE Stensjöns IF
Anders Ekwall 56 1,46 1,46 SWE Stockholms FTF
Jan Sjölund 56 SWE Spårvägens FK
M60 Längd
Jan Sjölund 56 SWE Spårvägens FK
M60 Tresteg
Jan Sjölund 56 SWE Spårvägens FK
Hans Erixon 53 SWE Karlskoga FIF
M60 Kula
Håkan Josefsson 57 12,26 SWE Stensjöns IF
Jan Sjölund 56 SWE Spårvägens FK
Per-Gunnar Berglund 57 SWE Gefle IF
Åke Ruus 53 12,18 SWE Spårvägens FK
M60 Diskus
Per-Gunnar Berglund 57 SWE Gefle IF
Åke Ruus 53 46,03 SWE Spårvägens FK
Åke Larsson 57 29,86 SWE Umedalens IF
Leif Fröling 56 SWE Högby IF
M60 Slägga
Åke Ruus 53 42,24 SWE Spårvägens FK
M60 Spjut
Håkan Josefsson 57 SWE Stensjöns IF
Åke Ruus 53 38,22 SWE Spårvägens FK
Åke Larsson 57 31,27 SWE Umedalens IF
M60 Vikt
Per-Gunnar Berglund 57 SWE Gefle IF
Åke Ruus 53 16,42 SWE Spårvägens FK
M65 100 m
Bengt Olsson 48 SWE Kongahälla AIK
Krzysztof Furmaniuk 48 16,04 SWE Hellas FK
M65 200 m
Bengt Olsson 48 SWE Kongahälla AIK
Krzysztof Furmaniuk 48 34,09 SWE Hellas FK
M65 400 m
Roland Jansson 52 72,87 SWE Uppsala LK
Bengt Olsson 48 SWE Kongahälla AIK
Krzysztof Furmaniuk 48 81,48 SWE Hellas FK
Tommy Josefsson 51 1,26 SWE IK Ymer
M65 800 m
Roland Jansson 52 2.38,94 2.38,94 SWE Uppsala LK
Tommy Josefsson 51 2.59,00 SWE IK Ymer
M65 1500 m
Roland Jansson 52 5.38,39 SWE Uppsala LK
Bengt Olsson 48 SWE Kongahälla AIK
Tommy Josefsson 51 6.10,00 SWE IK Ymer
M65 2000 m hinder
Jan-Erik Hjelm 51 SWE GIF Manhem
M65 300 m häck
Jan-Erik Hjelm 51 SWE GIF Manhem
M65 100 m häck Vet
Jan-Erik Hjelm 51 SWE GIF Manhem
M65 Stav
Björn Bratt 51 3,40 3,06 SWE Åkersberga SK
M65 Längd
Bengt Olsson 48 SWE Kongahälla AIK
M65 Kula
Roger Karlsson 51 8,80 SWE Stensjöns IF
Lars Bergsten 48 SWE Skellefteå AIK
M65 Diskus
Bengt-Göran Ask 52 SWE IK Orient
Roger Karlsson 51 35,08 SWE Stensjöns IF
Bengt Olsson 48 SWE Kongahälla AIK
Lars Bergsten 48 SWE Skellefteå AIK
M65 Slägga
Roger Karlsson 51 26,55 SWE Stensjöns IF
László Komáromy 48 41,58 37,17 SWE Stensjöns IF
Lars Bergsten 48 SWE Skellefteå AIK
M65 Spjut
Roger Karlsson 51 24,66 SWE Stensjöns IF
Bengt Olsson 48 SWE Kongahälla AIK
Lars Forsberg 52 SWE Djurmo/Sifferbo IF
Lars Bergsten 48 SWE Skellefteå AIK
M65 Vikt
László Komáromy 48 13,32 SWE Stensjöns IF
Lars Bergsten 48 SWE Skellefteå AIK
M70 100 m
Tage Isaksson 44 SWE IK Ymer
M70 200 m
Tage Isaksson 44 SWE IK Ymer
Anders Ström 47 32,00 SWE Hammarby IF
M70 400 m
Tage Isaksson 44 SWE IK Ymer
Sune Persson 45 SWE Sandviks IK
Anders Ström 47 76,00 SWE Hammarby IF
M70 2000 m hinder
Lars Söderlund 43 SWE GIF Manhem
M70 80 m häck Vet
Lars Söderlund 43 SWE GIF Manhem
M70 300 m häck Vet
Lars Söderlund 43 SWE GIF Manhem
M70 Höjd
John Östlund 45 1,17 SWE Hässelby SK
Magnus Andersson 45 SWE Malmö AI
Hans Karlbom 45 SWE IFK Tumba
Gunnar Ekstedt 43 SWE Hässelby SK
Karl-Erik Andersson 43 SWE IF Rigor
M70 Stav
Magnus Andersson 45 SWE Malmö AI
Sune Persson 45 SWE Sandviks IK
Karl-Erik Andersson 43 SWE IF Rigor
M70 Längd
Sven Nilsson 46 SWE Västerås FK
Sune Persson 45 SWE Sandviks IK
Gunnar Ekstedt 43 SWE Hässelby SK
Karl-Erik Andersson 43 SWE IF Rigor
M70 Tresteg
Sven Nilsson 46 SWE Västerås FK
Karl-Erik Andersson 43 SWE IF Rigor
M70 Kula
John Östlund 45 9,40 SWE Hässelby SK
Carl-Herbert Wessely 46 10,63 SWE Varbergs GIF
M70 Diskus
John Östlund 45 25,76 SWE Hässelby SK
Ambjörn Martinsson 45 29,69 SWE Stensjöns IF
Carl-Herbert Wessely 46 33,60 SWE Varbergs GIF
M70 Slägga
John Östlund 45 24,92 SWE Hässelby SK
Ambjörn Martinsson 45 44,65 SWE Stensjöns IF
Carl-Herbert Wessely 46 43,25 43,12 SWE Varbergs GIF
M70 Spjut
John Östlund 45 28,30 SWE Hässelby SK
Sune Persson 45 SWE Sandviks IK
M70 Vikt
Ivars Jegers 46 SWE Gefle IF
John Östlund 45 10,24 SWE Hässelby SK
Ambjörn Martinsson 45 17,32 SWE Stensjöns IF
Carl-Herbert Wessely 46 16,05 SWE Varbergs GIF
M75 100 m
Anthony Treacher 39 15,39 SWE IFK Lidingö
Jan Söderström 42 SWE Bromma IF
Jan Grenhall 41 19,18 SWE Malmö AI
M75 200 m
Anthony Treacher 39 31,85 SWE IFK Lidingö
Jan Söderström 42 SWE Bromma IF
Jan Grenhall 41 44,74 SWE Malmö AI
M75 400 m
Anthony Treacher 39 77,79 SWE IFK Lidingö
Jan Grenhall 41 110,25 SWE Malmö AI
M75 800 m
Åke Leverin 39 SWE Väsby IK Friidrott
Åke Leverin 39 SWE Väsby IK Friidrott
Åke Leverin 39 SWE Väsby IK Friidrott
M75 1500 m
Åke Leverin 39 SWE Väsby IK Friidrott
Åke Leverin 39 SWE Väsby IK Friidrott
Åke Leverin 39 SWE Väsby IK Friidrott
M75 5000 m
Åke Leverin 39 SWE Väsby IK Friidrott
Åke Leverin 39 SWE Väsby IK Friidrott
Åke Leverin 39 SWE Väsby IK Friidrott
M75 10000 m
Åke Leverin 39 SWE Väsby IK Friidrott
Åke Leverin 39 SWE Väsby IK Friidrott
Åke Leverin 39 SWE Väsby IK Friidrott
M75 80 m häck Vet
Jan Söderström 42 SWE Bromma IF
M75 Höjd
Lars-Erik Granberg 42 SWE Malmö AI
M75 Stav
Hans Lagervist 40 SWE Duvbo IK
M75 Längd
Anthony Treacher 39 3,78 SWE IFK Lidingö
Ingvar Lindqvist 38 SWE IFK Lidingö
M75 Kula
Ingvar Lindqvist 38 SWE IFK Lidingö
M75 Slägga
Ingvar Lindqvist 38 SWE IFK Lidingö
M75 Vikt
Ingvar Lindqvist 38 SWE IFK Lidingö
M80 200 m
Tor Trondset 35 SWE Ösmo Nynäs FK
M80 Längd
Atos Berndes 35 SWE Högsbo AIK
Tor Trondset 35 SWE Ösmo Nynäs FK
M80 Tresteg
Atos Berndes 35 SWE Högsbo AIK
M80 Kula
Östen Edlund 34 13,57 12,03 SWE Ragunda IF
M80 Diskus
Östen Edlund 34 41,13 37,69 SWE Ragunda IF
Tor Trondset 35 SWE Ösmo Nynäs FK
M80 Slägga
Östen Edlund 34 48,13 42,66 SWE Ragunda IF
Tor Trondset 35 SWE Ösmo Nynäs FK
M80 Spjut
Atos Berndes 35 SWE Högsbo AIK
Tor Trondset 35 SWE Ösmo Nynäs FK
M80 Vikt
Östen Edlund 34 18,76 15,74 SWE Ragunda IF
Tor Trondset 35 SWE Ösmo Nynäs FK
M85 Kula
Heino Poutiainen 30 SWE Ale 90 IK
Art Kosol Wiklund 32 3,39 SWE Spårvägens FK
M85 Diskus
Heino Poutiainen 30 SWE Ale 90 IK
M85 Slägga
Heino Poutiainen 30 SWE Ale 90 IK
M85 Spjut
Heino Poutiainen 30 SWE Ale 90 IK
M85 Vikt
Heino Poutiainen 30 SWE Ale 90 IK
K35 100 m
Marie Louise Levy 79 SWE IFK Helsingborg
K35 200 m
Orsolya Gaal 82 SWE Varbergs GIF
Anna Werner 79 SWE Danderyds SK
K35 400 m
Orsolya Gaal 82 SWE Varbergs GIF
K35 800 m
Kajsa Petersson 81 SWE Ludvika FFI
Kajsa Petersson 81 SWE Ludvika FFI
K35 100 m häck Vet
Marie Linnarsson 81 SWE Malmö AI
Marie Louise Levy 79 SWE IFK Helsingborg
K35 Höjd
Marie Linnarsson 81 SWE Malmö AI
K35 Tresteg
Marie Linnarsson 81 SWE Malmö AI
K35 Kula
Marie Linnarsson 81 SWE Malmö AI
Anna Werner 79 SWE Danderyds SK
K35 Diskus
Anna Werner 79 SWE Danderyds SK
K35 Slägga
Anna Werner 79 SWE Danderyds SK
K35 Spjut
Anna Werner 79 SWE Danderyds SK
K35 Vikt
Anna Werner 79 SWE Danderyds SK
K40 100 m
Anna Ljunggren 73 SWE Malmö AI
K40 200 m
Anna Ljunggren 73 SWE Malmö AI
K40 400 m
Florentina Stojakovic 74 SWE IFK Helsingborg
K40 800 m
Florentina Stojakovic 74 SWE IFK Helsingborg
K40 1500 m
Florentina Stojakovic 74 SWE IFK Helsingborg
K40 Stav
Sandra Skager 77 2,60 SWE IK Lerum Friidrott
K40 Kula
Isabell Fagerström 73 SWE IF Udd
K40 Diskus
Isabell Fagerström 73 SWE IF Udd
K40 Slägga
Isabell Fagerström 73 SWE IF Udd
K40 Vikt
Isabell Fagerström 73 SWE IF Udd
K45 100 m
Monika Callenberg 71 15,36 SWE Varbergs GIF
K45 200 m
Vanessa De Luca 72 SWE Malmö AI
Monika Callenberg 71 SWE Varbergs GIF
K45 800 m
Anna Rambin 70 SWE Ik nocout
Mia Arnhult 69 SWE IFK Lidingö
Eva Olausson 70 SWE Ludvika FFI
K45 1500 m
Mia Arnhult 69 SWE IFK Lidingö
K45 10000 m
Anne Jensen 71 SWE IF Linnéa
K45 2000 m hinder
Mia Arnhult 69 SWE IFK Lidingö
K45 80 m häck Vet
Vanessa De Luca 72 SWE Malmö AI
K45 Längd
Monika Callenberg 71 SWE Varbergs GIF
K45 Tresteg
Vanessa De Luca 72 SWE Malmö AI
K45 Kula
Jeanette Särnevång 69 SWE IF Udd
Mirjam Vöhrman 69 8,73 SWE Spårvägens FK
Anna Tebelius 71 SWE IK Lerum Friidrott
Pernilla Hagberg 69 SWE Ängelholms IF
K45 Diskus
Mirjam Vöhrman 69 23,16 SWE Spårvägens FK
Anna Tebelius 71 SWE IK Lerum Friidrott
Pernilla Hagberg 69 SWE Ängelholms IF
K45 Slägga
Pernilla Hagberg 69 SWE Ängelholms IF
K45 Spjut
Mirjam Vöhrman 69 20,31 SWE Spårvägens FK
Anna Tebelius 71 SWE IK Lerum Friidrott
Pernilla Hagberg 69 SWE Ängelholms IF
K45 Vikt
Pernilla Hagberg 69 SWE Ängelholms IF
K50 Längd
Marie Grahn 67 SWE KA 2 IF
K50 Kula
Maria Holmesson 66 SWE Lerums Friidrott
Marie Grahn 67 SWE KA 2 IF
K50 Diskus
Maria Holmesson 66 SWE Lerums Friidrott
Marie Grahn 67 SWE KA 2 IF
K50 Slägga
Maria Holmesson 66 SWE Lerums Friidrott
Marie Grahn 67 SWE KA 2 IF
K50 Spjut
Maria Holmesson 66 SWE Lerums Friidrott
Marie Grahn 67 SWE KA 2 IF
K50 Vikt
Maria Holmesson 66 SWE Lerums Friidrott
Marie Grahn 67 SWE KA 2 IF
K55 100 m
Gunnel Tolfes 58 SWE Turebergs FK
Carina Palmquist 62 SWE Villstads GIF
K55 200 m
Gunnel Tolfes 58 SWE Turebergs FK
Carina Palmquist 62 SWE Villstads GIF
K55 400 m
Gunnel Tolfes 58 SWE Turebergs FK
K55 800 m
Gunnel Tolfes 58 SWE Turebergs FK
K55 1500 m
Lotta Frenander 61 SWE Uppsala LK
K55 5000 m
Lotta Frenander 61 SWE Uppsala LK
K55 10000 m
Lotta Frenander 61 SWE Uppsala LK
K55 2000 m hinder
Gunnel Tolfes 58 SWE Turebergs FK
K55 300 m häck
Gunnel Tolfes 58 SWE Turebergs FK
K55 Längd
Carina Palmquist 62 SWE Villstads GIF
K55 Tresteg
Carina Palmquist 62 SWE Villstads GIF
K55 Kula
Gunnel Tolfes 58 SWE Turebergs FK
Kristina Trollsås 61 SWE Danderyds SK
Liselott Hermansson 62 SWE IK Orient
K55 Diskus
Lena Brattgård 62 SWE Tjalve IF Norrköping
Liselott Hermansson 62 SWE IK Orient
K55 Slägga
Liselott Hermansson 62 SWE IK Orient
K55 Spjut
Kristina Trollsås 61 SWE Danderyds SK
Liselott Hermansson 62 SWE IK Orient
K55 Vikt
Liselott Hermansson 62 SWE IK Orient
K60 100 m
Ulla Karnebäck 53 SWE Turebergs FK
K60 200 m
Ulla Karnebäck 53 SWE Turebergs FK
K60 400 m
Ulla Karnebäck 53 SWE Turebergs FK
K60 800 m
Ulla Karnebäck 53 SWE Turebergs FK
K60 80 m häck Vet
Gun-Inger Persson 57 SWE Vittsjö GIK
K60 Höjd
Ulla Karnebäck 53 SWE Turebergs FK
Gun-Inger Persson 57 SWE Vittsjö GIK
K60 Stav
Gun-Inger Persson 57 SWE Vittsjö GIK
K60 Längd
Ulla Karnebäck 53 SWE Turebergs FK
Gun-Inger Persson 57 SWE Vittsjö GIK
K60 Tresteg
Gun-Inger Persson 57 SWE Vittsjö GIK
K60 Kula
Gunnevi Magnusson 57 SWE Varbergs GIF
K60 Diskus
Gunnevi Magnusson 57 SWE Varbergs GIF
K60 Slägga
Gunnevi Magnusson 57 SWE Varbergs GIF
Gun-Inger Persson 57 SWE Vittsjö GIK
K60 Spjut
Gunnevi Magnusson 57 SWE Varbergs GIF
K60 Vikt
Gunnevi Magnusson 57 SWE Varbergs GIF
Gun-Inger Persson 57 SWE Vittsjö GIK
K65 800 m
Britt Hellmark 50 3.30,11 SWE Lidköpings IS
K65 1500 m
Britt Hellmark 50 7.02,07 SWE Lidköpings IS
K65 5000 m
Britt Hellmark 50 25.43,48 SWE Lidköpings IS
K65 10000 m
Britt Hellmark 50 51.59,00 SWE Lidköpings IS
K65 Kula
Anne-Marie Jönsson 49 SWE Ängelholms IF
K65 Diskus
Anne-Marie Jönsson 49 SWE Ängelholms IF
K65 Slägga
Anne-Marie Jönsson 49 SWE Ängelholms IF
K65 Vikt
Anne-Marie Jönsson 49 SWE Ängelholms IF
K70 100 m
Ulla Littenheim 47 SWE Uddevalla IS
K70 200 m
Ulla Littenheim 47 SWE Uddevalla IS
K70 400 m
Ulla Littenheim 47 SWE Uddevalla IS
K70 800 m
Ulla Littenheim 47 SWE Uddevalla IS
K70 1500 m
Ulla Littenheim 47 SWE Uddevalla IS
K70 5000 m
Monica Lorentzon 45 SWE Gagnefs I.F
K70 Kula
Eva-Lisa Hansson 47 SWE Tanums IF
K70 Diskus
Eva-Lisa Hansson 47 SWE Tanums IF
K70 Slägga
Eva-Lisa Hansson 47 SWE Tanums IF
K70 Vikt
Eva-Lisa Hansson 47 SWE Tanums IF
K75 100 m
Kristina Carlsson 40 SWE Turebergs FK
K75 200 m
Kristina Carlsson 40 SWE Turebergs FK
K75 400 m
Kristina Carlsson 40 SWE Turebergs FK
K75 800 m
Viveka Rüffel 39 SWE LK Nyköpings Runners
K75 1500 m
Viveka Rüffel 39 SWE LK Nyköpings Runners
K75 5000 m
Viveka Rüffel 39 27.59,53 SWE LK Nyköpings Runners
K75 Kula
Gudrun Kinger 42 SWE Göteborgs KIK
K75 Diskus
Gudrun Kinger 42 SWE Göteborgs KIK
K75 Slägga
Ann-Marie Israelsson 42 SWE Skillingaryd FK
K75 Vikt
Ann-Marie Israelsson 42 SWE Skillingaryd FK
K80 100 m
Ing-Britt Edlund 37 20,94 SWE Ragunda IF
K80 Kula
Ing-Britt Edlund 37 SWE Ragunda IF
K80 Diskus
Ing-Britt Edlund 37 SWE Ragunda IF