// Friidrottsanmälan.se
   
  Startlista per klubb  
 
M 100 m2019-05-26
Anders Logg 76 11,45 SWE Hälle IF
Erik Dalqvist 98 SWE IK Orient
Jacob Helsing 00 SWE IK Orient
Per-Joan Lorentzon 74 SWE IK Orient
Jesper Simonsson 00 SWE IK Orient
Daniel Andersson 91 SWE Istrums SK
Lucas Bolin 01 SWE Ullevi FK
Gustaf Bålström 98 11,77 SWE Ullevi FK
Carl Narup 98 SWE Ullevi FK
M 200 m2019-05-26
Anders Logg 76 22,79 SWE Hälle IF
Patrik Hägg 72 24,57 SWE Hälle IF
Jacob Helsing 00 SWE IK Orient
Daniel Andersson 91 23,14 SWE Istrums SK
Jonatan Borg 99 SWE Trollhättan FIK
Lucas Bolin 01 SWE Ullevi FK
M 800 m2019-05-26
Jonathan Norrman 03 SWE Bohus IF
M 5000 m DM2019-05-26
Tobias Kjellström 87 SWE IF Hagen
Botond Ranja 87 SWE IFK Skövde
Karl Wilenius 85 .15,35 .15,58 SWE Lidköpings VSK
Erik Nero 90 SWE Mullsjö SOK
Anton Bengtsson 89 15.30,00 16.15,00 SWE Stenungsunds FI
Linus Nygren 99 16.14,00 .00,00 SWE Ulricehamns FK
M Höjd2019-05-26
Sigge Lindell 03 SWE Mariestads AIF
Radim Lichy 54 1,91 1,58 SWE Alingsås IF
Jonathan Norrman 03 SWE Bohus IF
Melker Manne 01 SWE Ullevi FK
M Längd2019-05-26
Sigge Lindell 03 SWE Mariestads AIF
Erik Dalqvist 98 SWE IK Orient
Jonas Öjdefors 03 SWE IK Ymer
Favour Chidisson 01 SWE Ullevi FK
Melker Manne 01 SWE Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 SWE Ullevi FK
M Kula2019-05-26
Lucas Bolin 01 SWE Ullevi FK
Carl Narup 98 SWE Ullevi FK
M Para Run 1002019-05-26
Tim Styffe 05 SWE 3V HIF
Gustav Tegnelund 02 22,26 SWE Karlskoga FIF
M Para Run 4002019-05-26
Tim Styffe 05 SWE 3V HIF
Gustav Tegnelund 02 1,47 SWE Karlskoga FIF
P17 100 m2019-05-26
Sigge Lindell 03 SWE Mariestads AIF
Carl Hermansson 03 SWE Bohus IF
Anton Essen 03 SWE IK Orient
Jonas Öjdefors 03 SWE IK Ymer
Nils Ekström 03 SWE Trollhättan FIK
William Hägg 02 SWE Trollhättan FIK
P17 200 m2019-05-26
Carl Hermansson 03 SWE Bohus IF
Anton Essen 03 SWE IK Orient
Claes Astrabeck 03 26,54 SWE Trollhättan FIK
Nils Ekström 03 SWE Trollhättan FIK
William Hägg 02 SWE Trollhättan FIK
P17 3000 m DM2019-05-26
Alexander Carlsson 03 10.15,00 SWE Hälle IF
Ludvig Jernmark Burrows 03 SWE Hälle IF
Axel Johansson 03 10.30,00 SWE Hälle IF
Helmer Tallbacka 03 SWE IFK Skövde
Viktor Johansson 03 SWE Trollhättans IF Friidrott
P17 Stav2019-05-26
Sigge Lindell 03 SWE Mariestads AIF
Johan Björk 91 SWE Istrums SK
Sten Hagström 03 4,10 4,10 SWE Örgryte IS
P17 Tresteg2019-05-26
Favour Chidisson 01 SWE Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 SWE Ullevi FK
P17 Spjut2019-05-26
André Bergenhem 03 SWE IFK Halmstad
Jakob Rahm 02 SWE Sävedalens AIK
P15 80 m2019-05-26
Tim Jansson 05 SWE Alingsås IF
Ludvig Holgersson 05 SWE Bohus IF
Simon Boman 05 SWE IK Lerum Friidrott
Olle Seve Westas 05 SWE IK Lerum Friidrott
Arvid Svenninghed 05 SWE IK Lerum Friidrott
Linus Wahl 05 SWE IK Lerum Friidrott
Viggo Andersson 04 SWE Ullevi FK
Elias Bohman 05 SWE Ullevi FK
Alexander Bulow 05 SWE Ullevi FK
Joel Gustafsson Miller 05 SWE Ullevi FK
Johannes Lundqvist 04 SWE Ullevi FK
Shakeem Reid 05 SWE Ullevi FK
P15 200 m2019-05-26
Tim Jansson 05 SWE Alingsås IF
Gustav Thyrman 04 SWE IF Rigor
Isac Svensson 04 SWE IFK Halmstad
Theodor Johner 05 SWE IK Lerum Friidrott
Viggo Andersson 04 SWE Ullevi FK
Marcus Johansson 05 SWE Ullevi FK
Johannes Lundqvist 04 SWE Ullevi FK
Shakeem Reid 05 SWE Ullevi FK
P15 800 m2019-05-26
Edvin Gunnarsson 04 SWE IK Orient
Elias Ramhult 05 SWE IK Ymer
Vilmer Andersson 04 SWE Trollhättan FIK
Elias Johansson 05 SWE Ullevi FK
P15 2000 m DM2019-05-26
Jonas Magnusson 04 6.35,00 SWE Hälle IF
Melker Åkerström 04 SWE IFK Skövde
Edvin Gunnarsson 04 SWE IK Orient
Adam Sörqvist 05 SWE Sävedalens AIK
Vilmer Andersson 04 SWE Trollhättan FIK
P15 Höjd2019-05-26
Ludvig Holgersson 05 SWE Bohus IF
Gustav Thyrman 04 1,69 SWE IF Rigor
Alfred Andersson 05 SWE Istrums SK
Rasmus Ehn 05 SWE Istrums SK
Olle Jacobson 05 SWE Istrums SK
Elias Johansson 05 SWE Ullevi FK
Johannes Lundqvist 04 SWE Ullevi FK
P15 Stav2019-05-26
Felix Steene 04 3,80 SWE IF Kville
Gustav Thyrman 04 3,25 SWE IF Rigor
Jacob Tegner 05 SWE IK Lerum Friidrott
Olle Jacobson 05 SWE Istrums SK
Marcus Johansson 05 SWE Ullevi FK
P15 Längd2019-05-26
Isac Svensson 04 6,10 SWE IFK Halmstad
Simon Boman 05 SWE IK Lerum Friidrott
Olle Seve Westas 05 SWE IK Lerum Friidrott
Arvid Svenninghed 05 SWE IK Lerum Friidrott
Linus Wahl 05 SWE IK Lerum Friidrott
Elias Bohman 05 SWE Ullevi FK
Alexander Bulow 05 SWE Ullevi FK
Joel Gustafsson Miller 05 SWE Ullevi FK
Marcus Johansson 05 SWE Ullevi FK
Philip Karlsson 04 SWE Ullevi FK
Johannes Lundqvist 04 SWE Ullevi FK
P15 Tresteg2019-05-26
Viggo Andersson 04 SWE Ullevi FK
Alexander Bulow 05 SWE Ullevi FK
Elias Johansson 05 SWE Ullevi FK
Philip Karlsson 04 SWE Ullevi FK
Johannes Lundqvist 04 SWE Ullevi FK
P15 Kula2019-05-26
Simon Boman 05 SWE IK Lerum Friidrott
Theodor Johner 05 SWE IK Lerum Friidrott
Kevin Pernervik 05 SWE IK Lerum Friidrott
Albin Östman 05 SWE IK Lerum Friidrott
P15 Spjut2019-05-26
Tobias Nilsson 04 SWE Dals Södra FFI
Daan Lautenbach 04 ,00 ,00 SWE Håfreströms IF
Isac Svensson 04 SWE IFK Halmstad
Kevin Pernervik 05 SWE IK Lerum Friidrott
Arvid Svenninghed 05 SWE IK Lerum Friidrott
Jacob Tegner 05 SWE IK Lerum Friidrott
Linus Wahl 05 SWE IK Lerum Friidrott
Albin Östman 05 SWE IK Lerum Friidrott
Olle Jacobson 05 SWE Istrums SK
Johannes Lundqvist 04 SWE Ullevi FK
P13 60 m2019-05-26
Fidel Constantin 06 SWE Alingsås IF
Fredrik Holmer 06 SWE Alingsås IF
Oscar Sjöberg Jonson 07 8,00 8,00 SWE Alingsås IF
Leo Bergman 06 SWE Brattås CK
Anton Bernhardsson 07 SWE Hälle IF
Vilmer Gunnarsson 07 10,36 SWE IK Lerum Friidrott
Eskil Ekström 07 SWE Trollhättan FIK
Theo Nordin 07 SWE Trollhättan FIK
Erik Tanderud 07 SWE Trollhättan FIK
Alexander Vedin 07 SWE Trollhättan FIK
Daniel Widen 06 SWE Ullevi FK
P13 200 m2019-05-26
Fredrik Holmer 06 SWE Alingsås IF
Oscar Sjöberg Jonson 07 ,00 ,00 SWE Alingsås IF
Leo Bergman 06 SWE Brattås CK
Anton Bernhardsson 07 SWE Hälle IF
Arvid Logg 07 SWE Hälle IF
Danilo Moberg 06 28,25 SWE IF Göta Karlstad
Eskil Ekström 07 SWE Trollhättan FIK
Alexander Vedin 07 SWE Trollhättan FIK
Jack Wennman 06 SWE Trollhättan FIK
P13 600 m2019-05-26
Oscar Sjöberg Jonson 07 .00,00 .00,00 SWE Alingsås IF
Danilo Moberg 06 1.43,12 SWE IF Göta Karlstad
Vilmer Gunnarsson 07 SWE IK Lerum Friidrott
Nils Johner 07 1.59,43 SWE IK Lerum Friidrott
Ludvig Bergström 06 SWE Stenungsunds FI
Aleksander Rybarczyk 06 SWE Stenungsunds FI
Albin Freiholtz 06 SWE Trollhättan FIK
P13 Höjd2019-05-26
Loke Nilsson 07 SWE Bohus IF
Hugo Holgersson 07 SWE Bohus IF
Nils Johner 07 1,35 SWE IK Lerum Friidrott
Albin Wrane 06 ,00 ,00 SWE IK Ymer
P13 Längd2019-05-26
Leo Bergman 06 SWE Brattås CK
Anton Bernhardsson 07 SWE Hälle IF
Hannes Lukkari 06 SWE IK Lerum Friidrott
Pontus Martinsson 06 SWE IK Lerum Friidrott
Aleksander Rybarczyk 06 SWE Stenungsunds FI
Eskil Ekström 07 SWE Trollhättan FIK
Theo Nordin 07 SWE Trollhättan FIK
Erik Tanderud 07 SWE Trollhättan FIK
Jack Wennman 06 SWE Trollhättan FIK
Love Sanden 06 SWE Ullevi FK
Daniel Widen 06 SWE Ullevi FK
P13 Kula2019-05-26
Loke Nilsson 07 SWE Bohus IF
Andreas Nilsson 06 SWE Dals Södra FFI
Nils Johner 07 6,88 SWE IK Lerum Friidrott
Hannes Lukkari 06 SWE IK Lerum Friidrott
Pontus Martinsson 06 SWE IK Lerum Friidrott
Arvid Toorell 06 SWE IK Lerum Friidrott
Albin Wrane 06 SWE IK Ymer
Love Sanden 06 SWE Ullevi FK
P13 Spjut2019-05-26
Fredrik Holmer 06 SWE Alingsås IF
William Lidén 09 SWE Bohus IF
Arvid Toorell 06 SWE IK Lerum Friidrott
Albin Wrane 06 SWE IK Ymer
Albin Friberg 06 SWE Sävedalens AIK
Albin Freiholtz 06 SWE Trollhättan FIK
Erik Tanderud 07 SWE Trollhättan FIK
Alexander Vedin 07 SWE Trollhättan FIK
Love Sanden 06 SWE Ullevi FK
P11 60 m2019-05-26
Oliver Hedin 09 SWE IFK Göteborg
Johannes Eriksson 08 SWE Alingsås IF
Albin Påfvelsson 08 SWE Alingsås IF
Nils Tholén 09 SWE Alingsås IF
Olof Tholén 08 SWE Alingsås IF
Zakarias Ljungberg 09 SWE Bohus IF
Rasmus Mattsson 08 SWE Bohus IF
Erik Olsson 09 SWE Bokenäs IF
Noel Johansson 09 9,14 SWE Hälle IF
Harald Wikstrand 08 SWE IF Hagen
César Skoglund 09 9,30 SWE IFK Göteborg
Love Ljungqvist 09 SWE IK Orient
Gustav Ramsin 08 SWE Istrums SK
Jonathan Thorin 08 SWE Istrums SK
Noel Lorensson 08 SWE Lerum friidrott
George Cederqvist 09 SWE Stenungsunds FI
Vincent Almqvist 08 SWE Trollhättan FIK
Melker Engström 08 SWE Trollhättan FIK
Simon Gustafsson 08 SWE Trollhättan FIK
Linus Pålsson 08 SWE Trollhättan FIK
Jacob Tilahun Pålsson 07 SWE Trollhättans IF Friidrott
Maximilian Bulow 08 SWE Ullevi FK
P11 600 m2019-05-26
Nils Tholén 09 SWE Alingsås IF
Olof Tholén 08 SWE Alingsås IF
William Lidén 09 SWE Bohus IF
Lucas Björfelt 08 SWE IF Göta Karlstad
George Cederqvist 09 SWE Stenungsunds FI
Melker Engström 08 SWE Trollhättan FIK
Linus Pålsson 08 SWE Trollhättan FIK
Algot Tersing 08 SWE Trollhättan FIK
Jacob Tilahun Pålsson 07 SWE Trollhättans IF Friidrott
P11 Höjd2019-05-26
Nils Tholén 09 SWE Alingsås IF
Olof Tholén 08 SWE Alingsås IF
Rasmus Mattsson 08 SWE Bohus IF
Hugo Larsson 09 SWE Bokenäs IF
Erik Olsson 09 SWE Bokenäs IF
Lucas Björfelt 08 SWE IF Göta Karlstad
César Skoglund 09 SWE IFK Göteborg
Love Ljungqvist 09 SWE IK Orient
Gustav Ramsin 08 SWE Istrums SK
Jonathan Thorin 08 SWE Istrums SK
Elis Rosander 08 SWE Sävedalens AIK
Simon Gustafsson 08 SWE Trollhättan FIK
Jacob Tilahun Pålsson 07 SWE Trollhättans IF Friidrott
Maximilian Bulow 08 SWE Ullevi FK
P11 Längd2019-05-26
Oliver Hedin 09 SWE IFK Göteborg
Johannes Eriksson 08 SWE Alingsås IF
Albin Påfvelsson 08 SWE Alingsås IF
Nils Tholén 09 SWE Alingsås IF
Olof Tholén 08 SWE Alingsås IF
Zakarias Ljungberg 09 SWE Bohus IF
Rasmus Mattsson 08 SWE Bohus IF
Hugo Larsson 09 SWE Bokenäs IF
Alexander Skoogh 09 SWE Bokenäs IF
Noel Johansson 09 4,20 SWE Hälle IF
Lucas Björfelt 08 SWE IF Göta Karlstad
Harald Wikstrand 08 SWE IF Hagen
César Skoglund 09 SWE IFK Göteborg
Gustav Ramsin 08 SWE Istrums SK
Jonathan Thorin 08 SWE Istrums SK
Noel Lorensson 08 SWE Lerum friidrott
George Cederqvist 09 SWE Stenungsunds FI
Vincent Almqvist 08 SWE Trollhättan FIK
Melker Engström 08 SWE Trollhättan FIK
Simon Gustafsson 08 SWE Trollhättan FIK
Linus Pålsson 08 SWE Trollhättan FIK
Alfred Tersing 09 SWE Trollhättan FIK
Algot Tersing 08 SWE Trollhättan FIK
Jacob Tilahun Pålsson 07 SWE Trollhättans IF Friidrott
Maximilian Bulow 08 SWE Ullevi FK
P11 Kula2019-05-26
Oliver Hedin 09 SWE IFK Göteborg
Albin Påfvelsson 08 SWE Alingsås IF
Nils Tholén 09 SWE Alingsås IF
Olof Tholén 08 SWE Alingsås IF
William Lidén 09 SWE Bohus IF
Zakarias Ljungberg 09 SWE Bohus IF
Erik Olsson 09 SWE Bokenäs IF
Alexander Skoogh 09 SWE Bokenäs IF
Harald Wikstrand 08 SWE IF Hagen
César Skoglund 09 SWE IFK Göteborg
Jonathan Thorin 08 SWE Istrums SK
Elis Rosander 08 SWE Sävedalens AIK
Alfred Tersing 09 SWE Trollhättan FIK
Jacob Tilahun Pålsson 07 SWE Trollhättans IF Friidrott
P11 Boll2019-05-26
Oliver Hedin 09 SWE IFK Göteborg
Johannes Eriksson 08 SWE Alingsås IF
Albin Påfvelsson 08 SWE Alingsås IF
Nils Tholén 09 SWE Alingsås IF
Olof Tholén 08 SWE Alingsås IF
William Lidén 09 SWE Bohus IF
Zakarias Ljungberg 09 SWE Bohus IF
Rasmus Mattsson 08 SWE Bohus IF
Erik Olsson 09 SWE Bokenäs IF
Alexander Skoogh 09 SWE Bokenäs IF
Harald Wikstrand 08 SWE IF Hagen
César Skoglund 09 SWE IFK Göteborg
Love Ljungqvist 09 SWE IK Orient
Noel Lorensson 08 SWE Lerum friidrott
Elis Rosander 08 SWE Sävedalens AIK
Simon Gustafsson 08 SWE Trollhättan FIK
Linus Pålsson 08 SWE Trollhättan FIK
Alfred Tersing 09 SWE Trollhättan FIK
Algot Tersing 08 SWE Trollhättan FIK
Jacob Tilahun Pålsson 07 SWE Trollhättans IF Friidrott
P9 60 m2019-05-26
Sven Tholén 11 SWE Alingsås IF
Melker Holgersson 10 SWE Bohus IF
Alfred Lund 10 SWE Bohus IF
Ville Petersson 10 SWE Bohus IF
Melvin Rösth Ribic 10 SWE Bohus IF
Leo Sande 11 SWE Bohus IF
Teodor Skånberg 10 SWE Bohus IF
Alexander Svanström 10 SWE Bohus IF
Lukas Leo 10 SWE IF Hagen
Hugo Tunberg 11 SWE Kongahälla AIK
Gareth Cederqvist 10 SWE Stenungsunds FI
Leon Tordenvik 10 SWE Stenungsunds FI
Sigge Gustafsson 10 SWE Trollhättan FIK
Wilhelm Hallander 10 SWE Trollhättan FIK
P9 600 m2019-05-26
Sven Tholén 11 SWE Alingsås IF
Alfred Lund 10 SWE Bohus IF
Ville Petersson 10 SWE Bohus IF
Leo Sande 11 SWE Bohus IF
Alexander Svanström 10 SWE Bohus IF
Lukas Leo 10 SWE IF Hagen
Hugo Tunberg 11 SWE Kongahälla AIK
Gareth Cederqvist 10 SWE Stenungsunds FI
Leon Tordenvik 10 SWE Stenungsunds FI
P9 Höjd2019-05-26
Sven Tholén 11 SWE Alingsås IF
Melker Holgersson 10 SWE Bohus IF
Alfred Lund 10 SWE Bohus IF
Melvin Rösth Ribic 10 SWE Bohus IF
Leo Sande 11 SWE Bohus IF
Teodor Skånberg 10 SWE Bohus IF
Alexander Svanström 10 SWE Bohus IF
Abbe Thorvaldsen 11 SWE Bokenäs IF
Lukas Leo 10 SWE IF Hagen
Leon Tordenvik 10 SWE Stenungsunds FI
Sigge Gustafsson 10 SWE Trollhättan FIK
P9 Längd2019-05-26
Sven Tholén 11 SWE Alingsås IF
Melker Holgersson 10 SWE Bohus IF
Alfred Lund 10 SWE Bohus IF
Ville Petersson 10 SWE Bohus IF
Melvin Rösth Ribic 10 SWE Bohus IF
Teodor Skånberg 10 SWE Bohus IF
Alexander Svanström 10 SWE Bohus IF
William Skoogh 11 SWE Bokenäs IF
Abbe Thorvaldsen 11 SWE Bokenäs IF
Hugo Tunberg 11 SWE Kongahälla AIK
Gareth Cederqvist 10 SWE Stenungsunds FI
Sigge Gustafsson 10 SWE Trollhättan FIK
Wilhelm Hallander 10 SWE Trollhättan FIK
P9 Kula2019-05-26
Sven Tholén 11 SWE Alingsås IF
Alfred Lund 10 SWE Bohus IF
Ville Petersson 10 SWE Bohus IF
Leo Sande 11 SWE Bohus IF
William Skoogh 11 SWE Bokenäs IF
Abbe Thorvaldsen 11 SWE Bokenäs IF
Lukas Leo 10 SWE IF Hagen
P9 Boll2019-05-26
Melker Holgersson 10 SWE Bohus IF
Alfred Lund 10 SWE Bohus IF
Melvin Rösth Ribic 10 SWE Bohus IF
William Skoogh 11 SWE Bokenäs IF
Abbe Thorvaldsen 11 SWE Bokenäs IF
Sigge Gustafsson 10 SWE Trollhättan FIK
Wilhelm Hallander 10 SWE Trollhättan FIK
K 100 m2019-05-26
Ebba Jernmark Burrows 00 13,12 SWE Hälle IF
Lovisa Johansson Sjödin 97 SWE Ullevi FK
K 200 m2019-05-26
Elina Bergman 01 SWE Brattås CK
Ebba Jernmark Burrows 00 26,24 SWE Hälle IF
Anna Logg 78 SWE Hälle IF
Elvira Erixon 96 26,53 SWE Mölndals AIK
Lovisa Johansson Sjödin 97 SWE Ullevi FK
K 5000 m DM2019-05-26
Sandra Andersson 86 SWE IF Hagen
Nathalie Säfsten 89 SWE IF Hagen
Almida Thörjesson 01 SWE Kyrkhults SK
Jenny Johannesson 76 SWE Mullsjö SOK
Michelle Schnellbacher 85 SWE SOK Knallen
K Höjd2019-05-26
Ebba Engdahl 03 SWE Trollhättan FIK
Ellen Hedin 00 SWE Hälle IF
Hanna Hedin 02 SWE Hälle IF
Tindra Redenfors 03 SWE IFK Halmstad
K Längd2019-05-26
Hanna Hedin 02 SWE Hälle IF
Elin Larsson 94 6,16 6,16 SWE IFK Halmstad
Martina Olsson 02 SWE IK Orient
Lisa Bäckström 03 SWE Istrums SK
Sara Sjögren 98 SWE Stenungsunds FI
Sofia Andersson 01 SWE Ullevi FK
Astrid Berg 02 SWE Ullevi FK
Elin Dejke 02 SWE Ullevi FK
K Kula2019-05-26
Marielle Bengtsson 93 SWE Trollhättan FIK
K Para Run 1002019-05-26
Nellie Ebson 06 SWE 3V HIF
Monique Eriksson 83 SWE 3V HIF
Emma Hedlöf 96 SWE 3V HIF
Amanda Larsson 94 SWE 3V HIF
Julia Oscarsson 04 SWE 3V HIF
Linnea Selling Bordoy 13 SWE 3V HIF
Linnea Selling Bordoy 13 SWE 3V HIF
Marika Vaihinger 88 SWE Karlskoga FIF
K Para Run 4002019-05-26
Nellie Ebson 06 SWE 3V HIF
Monique Eriksson 83 SWE 3V HIF
Emma Hedlöf 96 SWE 3V HIF
Julia Oscarsson 04 SWE 3V HIF
Marika Vaihinger 88 SWE Karlskoga FIF
F19 3000 m DM2019-05-26
Klara Magnusson 00 SWE IF Hagen
Almida Thörjesson 01 SWE Kyrkhults SK
F17 100 m2019-05-26
Ella Feldthusen 03 SWE Trollhättan FIK
Astrid Berg 02 SWE Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 SWE Ullevi FK
F17 200 m2019-05-26
Hanna Hedin 02 SWE Hälle IF
Moa Hagström 03 SWE IFK Halmstad
Tindra Redenfors 03 SWE IFK Halmstad
Elin Dejke 02 SWE Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 SWE Ullevi FK
F17 3000 m DM2019-05-26
Tilda Knauer 03 10.30,00 SWE Hälle IF
Irma Törngård 03 11.15,00 SWE Hälle IF
Ida Genitz 03 SWE Istrums SK
F17 Stav2019-05-26
Moa Hagström 03 SWE IFK Halmstad
F17 Tresteg2019-05-26
Sofia Andersson 01 SWE Ullevi FK
Elin Dejke 02 SWE Ullevi FK
F17 Kula2019-05-26
Lisa Bäckström 03 SWE Istrums SK
F17 Spjut2019-05-26
Lisa Bäckström 03 SWE Istrums SK
Cornelia Kennerstad 03 SWE Kils AIK
F15 80 m2019-05-26
Sofia Dahlström 05 SWE Alingsås IF
Engla Nilsson 05 SWE Bohus IF
Svea Wikstrand 05 SWE IF Hagen
Ida Jexe Ek 04 SWE IFK Halmstad
Bea Vold Johannesson 04 10,89 SWE IFK Sunne
Alice Bengtsson 05 SWE IK Lerum Friidrott
Moa Bengtsson 05 SWE IK Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 SWE IK Lerum Friidrott
Tove Kajsjö 05 SWE IK Lerum Friidrott
Elsa Lunneryd 05 SWE Trollhättan FIK
Elvira Tanderud 04 9,99 SWE Trollhättan FIK
Agnes Hallbjörner 04 SWE Ullevi FK
Celine Lima 04 SWE Ullevi FK
Felicia Lökke 04 SWE Ullevi FK
Ester Schenck 04 SWE Ullevi FK
F15 200 m2019-05-26
Sofie Bernhardsson 05 SWE Hälle IF
Svea Wikstrand 05 SWE IF Hagen
Bea Vold Johannesson 04 27,85 SWE IFK Sunne
Elvira Tanderud 04 25,31 SWE Trollhättan FIK
Tilda Mjörnell 04 SWE Ullevi FK
F15 800 m2019-05-26
Sofia Dahlström 05 SWE Alingsås IF
Emma Norrman 05 SWE Bohus IF
Mi Kalio Bergman 04 SWE IF Hagen
Indra Johansson 04 SWE Trollhättan FIK
Tilda Mjörnell 04 2.31,00 SWE Ullevi FK
F15 2000 m DM2019-05-26
Camilla Duff 05 SWE Hälle IF
Philippa Duff 05 SWE Hälle IF
Nelly Elned 06 SWE Hälle IF
Beata Åkerström 06 SWE IFK Skövde
Ida Carlsson 08 SWE Lidköpings IS
Majken Söderlund Larsson 07 SWE Stenungsunds FI
Tova Jessen 04 SWE Trollhättan FIK
Indra Johansson 04 SWE Trollhättan FIK
F15 Höjd2019-05-26
Engla Nilsson 05 SWE Bohus IF
Ebba Eklund 05 SWE IF Hagen
Filippa Couture 05 SWE IF Kville
Thea Johansson 05 SWE IF Kville
Linnea Larsson 05 1,45 SWE IF Rigor
Ingrid Ronge 05 SWE IF Rigor
Stina Larsson 04 1,64 SWE IK Wilske
Tova Jessen 04 SWE Trollhättan FIK
F15 Stav2019-05-26
Ida Jexe Ek 04 SWE IFK Halmstad
Elin Jansson 05 SWE IK Lerum Friidrott
Ester Schenck 04 SWE Ullevi FK
F15 Längd2019-05-26
Sofia Dahlström 05 SWE Alingsås IF
Emma Norrman 05 SWE Bohus IF
Sofie Bernhardsson 05 SWE Hälle IF
Filippa Couture 05 SWE IF Kville
Elsa Sandsten 05 SWE IF Kville
Josefine Holmesson 05 SWE IK Lerum Friidrott
Tove Kajsjö 05 SWE IK Lerum Friidrott
Stina Larsson 04 SWE IK Wilske
Emma Carlsson 04 SWE Istrums SK
Nora Jolbäck 04 5,56 SWE Lidköpings IS
Kira Bermudez 05 SWE Trollhättan FIK
Clara Gillberg 05 SWE Trollhättan FIK
Christine Zammata 04 SWE Trollhättan FIK
Jeriel Kabongo 05 SWE Ullevi FK
Celine Lima 04 SWE Ullevi FK
Felicia Lökke 04 SWE Ullevi FK
Noor Rafaa 04 SWE Ullevi FK
Ester Schenck 04 SWE Ullevi FK
F15 Tresteg2019-05-26
Emma Norrman 05 SWE Bohus IF
Filippa Couture 05 SWE IF Kville
Thea Johansson 05 SWE IF Kville
Elsa Sandsten 05 SWE IF Kville
Emma Carlsson 04 SWE Istrums SK
Nora Jolbäck 04 11,35 SWE Lidköpings IS
Agnes Hallbjörner 04 SWE Ullevi FK
Jeriel Kabongo 05 SWE Ullevi FK
F15 Kula2019-05-26
Emma Hansson 05 SWE Bohus IF
Bea Vold Johannesson 04 SWE IFK Sunne
Alice Bengtsson 05 SWE IK Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 SWE IK Lerum Friidrott
Nora Jolbäck 04 10,66 SWE Lidköpings IS
Clara Gillberg 05 SWE Trollhättan FIK
Linnea During 05 SWE Ullevi FK
Jeriel Kabongo 05 SWE Ullevi FK
Celine Lima 04 SWE Ullevi FK
Noor Rafaa 04 SWE Ullevi FK
F15 Spjut2019-05-26
Alice Bengtsson 05 SWE IK Lerum Friidrott
Moa Bengtsson 05 SWE IK Lerum Friidrott
Elin Jansson 05 SWE IK Lerum Friidrott
Stina Larsson 04 SWE IK Wilske
Emma Carlsson 04 SWE Istrums SK
Nora Jolbäck 04 SWE Lidköpings IS
F13 60 m2019-05-26
Naomi Olsson Mukhopadhyay 06 SWE AIK Friidrott
Hilda Brun 06 SWE Alingsås IF
Amanda Eckstrand 06 SWE Alingsås IF
Heidi Fåglum 06 SWE Alingsås IF
Linnea Johansson 07 SWE Bohus IF
Nadira Muminovic 07 8,70 SWE Hälle IF
Malin Persson 07 9,00 9,00 SWE IF Göta Karlstad
Emma Andersson 07 SWE IF Hagen
Ebba Vold Johannesson 06 8,08 SWE IFK Sunne
Molly Klingener 06 SWE IK Lerum Friidrott
Elsa Rosenberg 06 SWE IK Lerum Friidrott
Signe Aderstedt 06 SWE IK Ymer
Tilda Berg 07 SWE Istrums SK
Ellen Bäckström 07 SWE Istrums SK
Julia Pettersson 06 SWE Istrums SK
Jill Klint 07 SWE Kongahälla AIK
Molly Portillo 07 SWE Kongahälla AIK
Wilma Stenborg 07 SWE Lidköpings IS
Ines Olausson 07 9,77 SWE Stenungsunds FI
Ellen Perman 07 8,67 SWE Stenungsunds FI
Tilda Jildefjord 06 8,82 SWE Sävedalens AIK
Annie Sjösten 06 SWE Sävedalens AIK
Anna Carlsson 06 SWE Tingbergs AIS
Wilma Backström 07 SWE Trollhättan FIK
Astrid Midling 07 SWE Trollhättan FIK
Scarlett Bright 07 SWE Ullevi FK
Fatima Diaby 07 SWE Ullevi FK
Mary Harwood 07 SWE Ullevi FK
Elsa Heyden 06 SWE Ullevi FK
Ebba Pauli 06 SWE Ullevi FK
Alva Thunberg 06 SWE Ullevi FK
Bella Wennbom 07 SWE Ullevi FK
F13 200 m2019-05-26
Lisa Sagre Sinclair 07 SWE Alingsås IF
Agnes Knauer 07 31,98 SWE Hälle IF
Malin Persson 07 30,40 SWE IF Göta Karlstad
Märta Rhodin 07 SWE IK Lerum Friidrott
Elsa Rosenberg 06 SWE IK Lerum Friidrott
Signe Aderstedt 06 SWE IK Ymer
Matilda Svenkvist 06 SWE IK Ymer
Tilda Berg 07 SWE Istrums SK
Julia Pettersson 06 SWE