// Friidrottsanmälan.se
   
 
 
M 100 m2018-06-10
Hussein Naseri 00 SWE Haparanda SKT
Matthias Johansson 90 SWE IFK Umeå
Ville Makslahti 03 SWE Luleå FIF
Mats Olsson 65 SWE Morjärv SK
Nuraldin Eljammal 92 SWE Riviera FI
Johan Sundquist 97 SWE Riviera FI
Hjalmar Sundvall 94 SWE Riviera FI
Fredrik Wall 97 SWE Riviera FI
M 400 m2018-06-10
Nuraldin Eljammal 92 SWE Riviera FI
Fredrik Wall 97 SWE Riviera FI
M 800 m2018-06-10
Gustav Edström 00 SWE Luleå FIF
Mats Olsson 65 SWE Morjärv SK
Edvin Murto 97 SWE OK Sarven
Eelis Murto 01 SWE OK Sarven
M 1500 m2018-06-09
Gustav Edström 00 SWE Luleå FIF
M 5000 m2018-06-09
Markus Lindgren 86 SWE Haparanda SKT
Helge Nilsson 74 SWE Haparanda SKT
Gustav Edström 00 SWE Luleå FIF
Andreas Berglund 72 SWE Morjärv SK
Mats Olsson 65 SWE Morjärv SK
Edvin Murto 97 SWE OK Sarven
Eelis Murto 01 SWE OK Sarven
M 3000 m hinder2018-06-10
Gustav Edström 00 SWE Luleå FIF
M Höjd2018-06-10
Hussein Naseri 00 SWE Haparanda SKT
Sebastian Häggström 98 SWE Skellefteå AIK
M Längd2018-06-09
Matthias Johansson 90 SWE IFK Umeå
Johan Sundquist 97 SWE Riviera FI
Linus Tegenborg Sjöström 00 SWE Umedalens IF
M Tresteg2018-06-10
Matthias Johansson 90 SWE IFK Umeå
Linus Tegenborg Sjöström 00 SWE Umedalens IF
M Kula2018-06-10
Linus Tegenborg Sjöström 00 SWE Umedalens IF
P19 110 m häck2018-06-09
Hussein Naseri 00 SWE Haparanda SKT
P19 300 m häck2018-06-09
Hussein Naseri 00 SWE Haparanda SKT
P19 Kula2018-06-10
Hussein Naseri 00 SWE Haparanda SKT
P17 100 m2018-06-10
Oscar Waltari 01 SWE Haparanda SKT
John Stenberg 01 SWE Luleå FIF
P17 200 m2018-06-09
John Stenberg 01 SWE Luleå FIF
Simon Persson 02 SWE Skellefteå AIK
P17 3000 m2018-06-09
Abdale Omar 02 SWE Haparanda SKT
P17 2000 m hinder2018-06-10
Abdale Omar 02 SWE Haparanda SKT
P17 Höjd2018-06-10
Abdale Omar 02 SWE Haparanda SKT
Oscar Waltari 01 SWE Haparanda SKT
Emil Isaksson 02 SWE Piteå IF
P17 Längd2018-06-09
Johan Askefors 01 SWE Skellefteå AIF
Simon Persson 02 SWE Skellefteå AIK
P17 Tresteg2018-06-10
Johan Askefors 01 SWE Skellefteå AIF
P17 Kula2018-06-10
Oscar Waltari 01 SWE Haparanda SKT
Emil Isaksson 02 SWE Piteå IF
P17 Spjut2018-06-09
Abdale Omar 02 SWE Haparanda SKT
Emil Isaksson 02 SWE Piteå IF
P15 80 m2018-06-10
Odin Bonivart 03 SWE Luleå FIF
P15 300 m2018-06-09
Ville Makslahti 03 SWE Luleå FIF
Odin Bonivart 03 SWE Luleå FIF
P15 2000 m2018-06-09
Henri Murto 03 SWE OK Sarven
P15 1500 m hinder2018-06-10
Henri Murto 03 SWE OK Sarven
Felix Ridderstråle 04 SWE Piteå IF
P15 300 m häck2018-06-09
Felix Ridderstråle 04 SWE Piteå IF
P15 Höjd2018-06-10
Odin Bonivart 03 SWE Luleå FIF
P15 Stav2018-06-09
Odin Bonivart 03 SWE Luleå FIF
P15 Längd2018-06-09
Ville Makslahti 03 SWE Luleå FIF
Odin Bonivart 03 SWE Luleå FIF
Felix Ridderstråle 04 SWE Piteå IF
P15 Tresteg2018-06-10
Ville Makslahti 03 SWE Luleå FIF
Odin Bonivart 03 SWE Luleå FIF
Felix Ridderstråle 04 SWE Piteå IF
P15 Kula2018-06-10
Linus Olofsson 03 SWE Boden friidrott
Odin Bonivart 03 SWE Luleå FIF
P15 Diskus2018-06-10
Linus Olofsson 03 SWE Boden friidrott
Odin Bonivart 03 SWE Luleå FIF
P15 Slägga2018-06-09
Linus Olofsson 03 SWE Boden friidrott
P15 Spjut2018-06-09
Linus Olofsson 03 SWE Boden friidrott
Odin Bonivart 03 SWE Luleå FIF
P13 60 m2018-06-10
Jesper Lindqvist 05 SWE Boden friidrott
Akseli Raappana 05 SWE Boden friidrott
Joel Eriksson 05 SWE Luleå FIF
Albin Löfgren 05 SWE Luleå FIF
Albin Oja 06 SWE Nedre Soppero IK
P13 200 m2018-06-10
Akseli Raappana 05 SWE Boden friidrott
Joel Eriksson 05 SWE Luleå FIF
Albin Löfgren 05 SWE Luleå FIF
Albin Oja 06 SWE Nedre Soppero IK
P13 600 m2018-06-09
Nils Johansson 05 SWE Boden friidrott
Akseli Raappana 05 SWE Boden friidrott
Joel Eriksson 05 SWE Luleå FIF
Albin Oja 06 SWE Nedre Soppero IK
P13 1500 m2018-06-10
Akseli Raappana 05 SWE Boden friidrott
Albin Oja 06 SWE Nedre Soppero IK
P13 60 m häck2018-06-09
Joel Eriksson 05 SWE Luleå FIF
Albin Löfgren 05 SWE Luleå FIF
Albin Oja 06 SWE Nedre Soppero IK
P13 200 m häck2018-06-09
Simon Bojang 06 SWE HaparandaTornio TFC
Albin Löfgren 05 SWE Luleå FIF
Albin Oja 06 SWE Nedre Soppero IK
P13 Höjd2018-06-09
Jesper Lindqvist 05 SWE Boden friidrott
Albin Oja 06 SWE Nedre Soppero IK
P13 Stav2018-06-09
Albin Löfgren 05 SWE Luleå FIF
Anton Strömberg 06 SWE Luleå FIF
P13 Längd2018-06-10
Jesper Lindqvist 05 SWE Boden friidrott
Akseli Raappana 05 SWE Boden friidrott
Joel Eriksson 05 SWE Luleå FIF
Albin Löfgren 05 SWE Luleå FIF
Albin Oja 06 SWE Nedre Soppero IK
P13 Tresteg2018-06-10
Simon Bojang 06 SWE HaparandaTornio TFC
Albin Löfgren 05 SWE Luleå FIF
Albin Oja 06 SWE Nedre Soppero IK
P13 Kula2018-06-10
Jesper Lindqvist 05 SWE Boden friidrott
Akseli Raappana 05 SWE Boden friidrott
Anton Strömberg 06 SWE Luleå FIF
Albin Oja 06 SWE Nedre Soppero IK
P13 Diskus2018-06-10
Jesper Lindqvist 05 SWE Boden friidrott
Simon Bojang 06 SWE HaparandaTornio TFC
Anton Strömberg 06 SWE Luleå FIF
P13 Slägga2018-06-09
Anton Strömberg 06 SWE Luleå FIF
P13 Spjut2018-06-09
Nils Johansson 05 SWE Boden friidrott
Jesper Lindqvist 05 SWE Boden friidrott
Akseli Raappana 05 SWE Boden friidrott
Simon Bojang 06 SWE HaparandaTornio TFC
Albin Löfgren 05 SWE Luleå FIF
Anton Strömberg 06 SWE Luleå FIF
P11 60 m2018-06-10
Samuel Bergkvist 08 SWE Boden friidrott
Zack Hjortberger 07 SWE Boden friidrott
Robin Jansson 07 SWE Boden friidrott
Pelle Nordström 07 SWE Boden friidrott
Ted Henriksson 07 SWE Gällivare SK
Wilhelm Jaxe 07 SWE Luleå FIF
Jakob Lund 07 SWE Nedre Soppero IK
Emil Rutsröm 07 SWE Nedre Soppero IK
Adam Ylivainio 08 SWE Nedre Soppero IK
P11 200 m2018-06-10
Samuel Bergkvist 08 SWE Boden friidrott
Pelle Nordström 07 SWE Boden friidrott
Ted Henriksson 07 SWE Gällivare SK
Jakob Lund 07 SWE Nedre Soppero IK
Adam Ylivainio 08 SWE Nedre Soppero IK
P11 600 m2018-06-09
Samuel Bergkvist 08 SWE Boden friidrott
Pelle Nordström 07 SWE Boden friidrott
Jakob Lund 07 SWE Nedre Soppero IK
Adam Ylivainio 08 SWE Nedre Soppero IK
P11 Höjd2018-06-09
Samuel Bergkvist 08 SWE Boden friidrott
Alex Bojang 07 SWE HaparandaTornio TFC
Wilhelm Jaxe 07 SWE Luleå FIF
Adam Ylivainio 08 SWE Nedre Soppero IK
P11 Längd2018-06-10
Samuel Bergkvist 08 SWE Boden friidrott
Zack Hjortberger 07 SWE Boden friidrott
Pelle Nordström 07 SWE Boden friidrott
Ted Henriksson 07 SWE Gällivare SK
Alex Bojang 07 SWE HaparandaTornio TFC
Wilhelm Jaxe 07 SWE Luleå FIF
Emil Rutsröm 07 SWE Nedre Soppero IK
Oskar Stålnackeöjemalm 07 SWE Nedre Soppero IK
Adam Ylivainio 08 SWE Nedre Soppero IK
P11 Kula2018-06-10
Samuel Bergkvist 08 SWE Boden friidrott
Pelle Nordström 07 SWE Boden friidrott
Ted Henriksson 07 SWE Gällivare SK
Alex Bojang 07 SWE HaparandaTornio TFC
Jakob Lund 07 SWE Nedre Soppero IK
Emil Rutsröm 07 SWE Nedre Soppero IK
Oskar Stålnackeöjemalm 07 SWE Nedre Soppero IK
Adam Ylivainio 08 SWE Nedre Soppero IK
P11 Vortex2018-06-09
Samuel Bergkvist 08 SWE Boden friidrott
Zack Hjortberger 07 SWE Boden friidrott
Pelle Nordström 07 SWE Boden friidrott
Ted Henriksson 07 SWE Gällivare SK
Alex Bojang 07 SWE HaparandaTornio TFC
Emil Rutsröm 07 SWE Nedre Soppero IK
Oskar Stålnackeöjemalm 07 SWE Nedre Soppero IK
Adam Ylivainio 08 SWE Nedre Soppero IK
P9 60 m2018-06-10
Elias Ljungkrantz 10 SWE Boden friidrott
Filip Niewieczerzal 10 SWE Boden friidrott
Olle Nordström 09 SWE Boden friidrott
Måns Pettersson 10 SWE Boden friidrott
Torsten Pettersson 10 SWE Boden friidrott
Tim Storbjörk 10 SWE Boden friidrott
Frey Johansson 09 SWE Gällivare SK
Leo Möttönen 09 SWE Gällivare SK
Ludwig Wennebjörk 10 SWE Gällivare SK
Daniel Augustsson 09 SWE Luleå FIF
Ludvig Ekman 09 SWE Luleå FIF
Noah Olsson 09 SWE Luleå FIF
Arvid Wennberg 10 SWE Luleå FIF
Gustav Oja 10 SWE Nedre Soppero IK
P9 300 m2018-06-09
Lucas Jonsson 10 SWE Boden friidrott
Filip Niewieczerzal 10 SWE Boden friidrott
Måns Pettersson 10 SWE Boden friidrott
Torsten Pettersson 10 SWE Boden friidrott
Frey Johansson 09 SWE Gällivare SK
Leo Möttönen 09 SWE Gällivare SK
Ludwig Wennebjörk 10 SWE Gällivare SK
Arvid Wennberg 10 SWE Luleå FIF
Gustav Oja 10 SWE Nedre Soppero IK
P9 Höjd2018-06-09
Lucas Jonsson 10 SWE Boden friidrott
Elias Ljungkrantz 10 SWE Boden friidrott
Måns Pettersson 10 SWE Boden friidrott
Torsten Pettersson 10 SWE Boden friidrott
Leo Möttönen 09 SWE Gällivare SK
Ludwig Wennebjörk 10 SWE Gällivare SK
Arvid Wennberg 10 SWE Luleå FIF
Gustav Oja 10 SWE Nedre Soppero IK
P9 Längd2018-06-10
Elias Ljungkrantz 10 SWE Boden friidrott
Filip Niewieczerzal 10 SWE Boden friidrott
Olle Nordström 09 SWE Boden friidrott
Måns Pettersson 10 SWE Boden friidrott
Torsten Pettersson 10 SWE Boden friidrott
Tim Storbjörk 10 SWE Boden friidrott
Frey Johansson 09 SWE Gällivare SK
Leo Möttönen 09 SWE Gällivare SK
Ludwig Wennebjörk 10 SWE Gällivare SK
Daniel Augustsson 09 SWE Luleå FIF
Ludvig Ekman 09 SWE Luleå FIF
Noah Olsson 09 SWE Luleå FIF
Arvid Wennberg 10 SWE Luleå FIF
Gustav Oja 10 SWE Nedre Soppero IK
P9 Kula2018-06-10
Elias Ljungkrantz 10 SWE Boden friidrott
Filip Niewieczerzal 10 SWE Boden friidrott
Olle Nordström 09 SWE Boden friidrott
Måns Pettersson 10 SWE Boden friidrott
Torsten Pettersson 10 SWE Boden friidrott
Tim Storbjörk 10 SWE Boden friidrott
Frey Johansson 09 SWE Gällivare SK
Leo Möttönen 09 SWE Gällivare SK
Ludwig Wennebjörk 10 SWE Gällivare SK
Daniel Augustsson 09 SWE Luleå FIF
Ludvig Ekman 09 SWE Luleå FIF
Noah Olsson 09 SWE Luleå FIF
Arvid Wennberg 10 SWE Luleå FIF
Gustav Oja 10 SWE Nedre Soppero IK
P9 Vortex2018-06-09
Lucas Jonsson 10 SWE Boden friidrott
Elias Ljungkrantz 10 SWE Boden friidrott
Filip Niewieczerzal 10 SWE Boden friidrott
Måns Pettersson 10 SWE Boden friidrott
Torsten Pettersson 10 SWE Boden friidrott
Tim Storbjörk 10 SWE Boden friidrott
Frey Johansson 09 SWE Gällivare SK
Leo Möttönen 09 SWE Gällivare SK
Ludwig Wennebjörk 10 SWE Gällivare SK
Arvid Wennberg 10 SWE Luleå FIF
Gustav Oja 10 SWE Nedre Soppero IK
P7 60 m2018-06-10
Aaron Åsberg 13 SWE Boden friidrott
Valdemar Lindgren 11 SWE Haparanda SKT
Enok Nilsson 11 SWE Haparanda SKT
Ture Andersson 11 SWE Luleå FIF
William Augustsson 12 SWE Luleå FIF
Svante Ylivinio 11 SWE Nedre Soppero IK
P7 300 m2018-06-09
Valdemar Lindgren 11 SWE Haparanda SKT
Enok Nilsson 11 SWE Haparanda SKT
Svante Ylivinio 11 SWE Nedre Soppero IK
P7 Längd2018-06-10
Aaron Åsberg 13 SWE Boden friidrott
Valdemar Lindgren 11 SWE Haparanda SKT
Enok Nilsson 11 SWE Haparanda SKT
Ture Andersson 11 SWE Luleå FIF
William Augustsson 12 SWE Luleå FIF
Svante Ylivinio 11 SWE Nedre Soppero IK
P7 Kula2018-06-10
Aaron Åsberg 13 SWE Boden friidrott
Valdemar Lindgren 11 SWE Haparanda SKT
Job Nilsson 13 SWE Haparanda SKT
Ture Andersson 11 SWE Luleå FIF
William Augustsson 12 SWE Luleå FIF
Svante Ylivinio 11 SWE Nedre Soppero IK
P7 Vortex2018-06-09
Valdemar Lindgren 11 SWE Haparanda SKT
Enok Nilsson 11 SWE Haparanda SKT
Job Nilsson 13 SWE Haparanda SKT
Ture Andersson 11 SWE Luleå FIF
Svante Ylivinio 11 SWE Nedre Soppero IK
K 100 m2018-06-10
Olivia Köhler 00 SWE Gällivare SK
Cecilia Kentälä 00 SWE Haparanda SKT
Vilma Styrman 98 SWE Haparanda SKT
K 200 m2018-06-09
Vilma Styrman 98 SWE Haparanda SKT
K 800 m2018-06-10
Ida Esperi 00 SWE Haparanda SKT
Thea Norlund 00 SWE Skellefteå AIK
Andrea Claeson 98 SWE Turebergs FK
K 1500 m2018-06-09
Ida Esperi 00 SWE Haparanda SKT
Andrea Claeson 98 SWE Turebergs FK
K 5000 m2018-06-09
Marisa Pettersson 81 SWE Boden friidrott
Anneli Murto 68 SWE OK Sarven
K 100 m häck 2018-06-09
Terese Högnelid 00 SWE Gällivare SK
Olivia Köhler 00 SWE Gällivare SK
Vilma Styrman 98 SWE Haparanda SKT
Jennifer Dalberg 99 SWE Piteå IF
Madeleine Dalberg 97 SWE Piteå IF
K Höjd2018-06-10
Ida Esperi 00 SWE Haparanda SKT
Vilma Styrman 98 SWE Haparanda SKT
Jennifer Dalberg 99 SWE Piteå IF
K Stav2018-06-09
Cecilia Kentälä 00 SWE Haparanda SKT
Vilma Styrman 98 SWE Haparanda SKT
Hanna Viklund 99 SWE Umedalens IF
K Längd2018-06-09
Terese Högnelid 00 SWE Gällivare SK
Ida Esperi 00 SWE Haparanda SKT
Cecilia Kentälä 00 SWE Haparanda SKT
Madeleine Dalberg 97 SWE Piteå IF
K Kula2018-06-10
Therese Hedlund 00 SWE Boden friidrott
Matilda Backman 98 SWE Gällivare SK
Terese Högnelid 00 SWE Gällivare SK
Jessica Preiman 98 SWE Haparanda SKT
Vilma Styrman 98 SWE Haparanda SKT
K Diskus2018-06-10
Therese Hedlund 00 SWE Boden friidrott
Terese Högnelid 00 SWE Gällivare SK
Olivia Köhler 00 SWE Gällivare SK
K Slägga2018-06-09
Jessica Preiman 98 SWE Haparanda SKT
K Spjut2018-06-09
Matilda Backman 98 SWE Gällivare SK
Olivia Köhler 00 SWE Gällivare SK
Ida Esperi 00 SWE Haparanda SKT
Emilia Hannerfors 99 SWE Haparanda SKT
Vilma Styrman 98 SWE Haparanda SKT
F17 100 m2018-06-10
Erika Gustafsson 02 SWE Boden friidrott
Amanda Isaksson 01 SWE Boden friidrott
Ellen Horneij 01 SWE Gällivare SK
Sofia Ömalm 02 SWE Gällivare SK
Ida Harila 01 SWE Haparanda SKT
Cornelia Nilsson 01 SWE Skellefteå AIK
F17 200 m2018-06-09
Hanna Grahn 02 SWE Boden friidrott
Amanda Isaksson 01 SWE Boden friidrott
Sofia Ömalm 02 SWE Gällivare SK
Ida Harila 01 SWE Haparanda SKT
Nicolina Jaxe 02 SWE Luleå FIF
F17 800 m2018-06-10
Alina Vuokila 02 SWE HaparandaTornio TFC
Hanna Stålnacke 01 SWE Nedre Soppero IK
F17 3000 m2018-06-09
Alina Vuokila 02 SWE HaparandaTornio TFC
Hanna Stålnacke 01 SWE Nedre Soppero IK
F17 1500 m hinder2018-06-10
Hanna Grahn 02 SWE Boden friidrott
Alina Vuokila 02 SWE HaparandaTornio TFC
F17 100 m häck 2018-06-09
Sofia Ömalm 02 SWE Gällivare SK
Paulina Sundvall 01 SWE Riviera FI
F17 300 m häck2018-06-09
Ellen Horneij 01 SWE Gällivare SK
F17 Höjd2018-06-10
Hanna Grahn 02 SWE Boden friidrott
Amanda Isaksson 01 SWE Boden friidrott
Zandra Hansson 02 SWE Gällivare SK
Sofia Ömalm 02 SWE Gällivare SK
Ida Harila 01 SWE Haparanda SKT
Sunny Björkén 02 SWE Tväråselets AIF
F17 Stav2018-06-09
Ellen Horneij 01 SWE Gällivare SK
Ida Harila 01 SWE Haparanda SKT
Sanna Häggström 01 SWE Skellefteå AIK
Sofie Wiklund 01 SWE Skellefteå AIK
Olivia Härkönen 02 FIN Veitsiluodon Kisaveikot
F17 Längd2018-06-09
Hanna Grahn 02 SWE Boden friidrott
Erika Gustafsson 02 SWE Boden friidrott
Zandra Hansson 02 SWE Gällivare SK
Nicolina Jaxe 02 SWE Luleå FIF
Paulina Sundvall 01 SWE Riviera FI
Sunny Björkén 02 SWE Tväråselets AIF
F17 Tresteg2018-06-10
Erika Gustafsson 02 SWE Boden friidrott
Ellen Horneij 01 SWE Gällivare SK
Paulina Sundvall 01 SWE Riviera FI
Cornelia Nilsson 01 SWE Skellefteå AIK
F17 Kula2018-06-10
Hanna Grahn 02 SWE Boden friidrott
Erika Gustafsson 02 SWE Boden friidrott
Zandra Hansson 02 SWE Gällivare SK
My Terhelä 01 SWE Haparanda SKT
Wilma Makslahti 02 SWE Luleå FIF
Jennifer Nilsson 02 SWE Luleå FIF
Paulina Sundvall 01 SWE Riviera FI
Sunny Björkén 02 SWE Tväråselets AIF
F17 Diskus2018-06-10
Hanna Grahn 02 SWE Boden friidrott
My Terhelä 01 SWE Haparanda SKT
Anni Liikanen 02 FIN Kuusamon Erä-Veikot
Wilma Makslahti 02 SWE Luleå FIF
Jennifer Nilsson 02 SWE Luleå FIF
Sunny Björkén 02 SWE Tväråselets AIF
F17 Slägga2018-06-09
My Terhelä 01 SWE Haparanda SKT
Anni Liikanen 02 FIN Kuusamon Erä-Veikot
Wilma Makslahti 02 SWE Luleå FIF
Jennifer Nilsson 02 SWE Luleå FIF
F17 Spjut2018-06-09
Hanna Grahn 02 SWE Boden friidrott
Erika Gustafsson 02 SWE Boden friidrott
Amanda Isaksson 01 SWE Boden friidrott
Sunny Björkén 02 SWE Tväråselets AIF
F15 80 m2018-06-10
Lovisa Broström 03 SWE Boden friidrott
Linda Hedlund 04 SWE Boden friidrott
Nellie Senbom 03 SWE Boden friidrott
Josefine Åström 03 SWE Boden friidrott
Melissa Granberg 03 SWE Gällivare SK
Cornelia Nilsson 04 SWE Gällivare SK
Ellinor Hannerfors 03 SWE Haparanda SKT
Hilda Harila 03 SWE Haparanda SKT
Siiri Kvist 03 SWE Haparanda SKT
Klara Andersson 04 SWE Luleå FIF
Thindra Jaxe 04 SWE Luleå FIF
Julia Johansson 04 SWE Piteå IF
F15 300 m2018-06-09
Lovisa Broström 03 SWE Boden friidrott
Klara Andersson 04 SWE Luleå FIF
Julia Johansson 04 SWE Piteå IF
Nora Karlssson 04 SWE Tväråselets AIF
F15 800 m2018-06-10
Lovisa Broström 03 SWE Boden friidrott
Alva Isaksson 04 SWE Boden friidrott
Rebecca Johnselius 03 SWE Kalix Friidrott
My Rundgren 03 SWE Luleå FIF
Nora Karlssson 04 SWE Tväråselets AIF
F15 2000 m2018-06-09
Alva Isaksson 04 SWE Boden friidrott
Emma Johansson 03 SWE Boden friidrott
My Rundgren 03 SWE Luleå FIF
Nora Karlssson 04 SWE Tväråselets AIF
F15 1500 m hinder2018-06-10
Lovisa Broström 03 SWE Boden friidrott
F15 80 m häck2018-06-09
Nellie Senbom 03 SWE Boden friidrott
Cornelia Nilsson 04 SWE Gällivare SK
Ellinor Hannerfors 03 SWE Haparanda SKT
Thindra Jaxe 04 SWE Luleå FIF
Julia Johansson 04 SWE Piteå IF
F15 300 m häck2018-06-09
Julia Johansson 04 SWE Piteå IF
F15 Höjd2018-06-10
Linda Hedlund 04 SWE Boden friidrott
Josefine Åström 03 SWE Boden friidrott
Hilda Harila 03 SWE Haparanda SKT
Ella Fägnell 04 SWE Luleå FIF
Thindra Jaxe 04 SWE Luleå FIF
Stina Widmark 04 SWE Piteå IF
Eric Forsberg 03 SWE Skellefteå AIK
F15 Stav2018-06-09
Ellinor Hannerfors 03 SWE Haparanda SKT
Hilda Harila 03 SWE Haparanda SKT
Ella Fägnell 04 SWE Luleå FIF
Julia Johansson 04 SWE Piteå IF
Stina Widmark 04 SWE Piteå IF
Stina Häggström 04 SWE Skellefteå AIK
F15 Längd2018-06-09
Lovisa Broström 03 SWE Boden friidrott
Linda Hedlund 04 SWE Boden friidrott
Emma Johansson 03 SWE Boden friidrott
Josefine Åström 03 SWE Boden friidrott
Cornelia Nilsson 04 SWE Gällivare SK
Ellinor Hannerfors 03 SWE Haparanda SKT
Hilda Harila 03 SWE Haparanda SKT
Siiri Kvist 03 SWE Haparanda SKT
Rebecca Johnselius 03 SWE Kalix Friidrott
Klara Andersson 04 SWE Luleå FIF
Ella Fägnell 04 SWE Luleå FIF
Thindra Jaxe 04 SWE Luleå FIF
Julia Johansson 04 SWE Piteå IF
Stina Widmark 04 SWE Piteå IF
Nora Karlssson 04 SWE Tväråselets AIF
F15 Tresteg2018-06-10
Rebecca Johnselius 03 SWE Kalix Friidrott
Ella Fägnell 04 SWE Luleå FIF
Julia Johansson 04 SWE Piteå IF
Stina Widmark 04 SWE Piteå IF
Nora Karlssson 04 SWE Tväråselets AIF
F15 Kula2018-06-10
Lovisa Broström 03 SWE Boden friidrott
Linda Hedlund 04 SWE Boden friidrott
Nellie Senbom 03 SWE Boden friidrott
Josefine Åström 03 SWE Boden friidrott
Melissa Granberg 03 SWE Gällivare SK
Ellinor Hannerfors 03 SWE Haparanda SKT
Hilda Harila 03 SWE Haparanda SKT
Siiri Kvist 03 SWE Haparanda SKT
F15 Diskus2018-06-10
Linda Hedlund 04 SWE Boden friidrott
Nellie Senbom 03 SWE Boden friidrott
Melissa Granberg 03 SWE Gällivare SK
Siiri Kvist 03 SWE Haparanda SKT
Eric Forsberg 03 SWE Skellefteå AIK
F15 Slägga2018-06-09
Melissa Granberg 03 SWE Gällivare SK
F15 Spjut2018-06-09
Linda Hedlund 04 SWE Boden friidrott
Alva Isaksson 04 SWE Boden friidrott
Emma Johansson 03 SWE Boden friidrott
Nellie Senbom 03 SWE Boden friidrott
Josefine Åström 03 SWE Boden friidrott
Melissa Granberg 03 SWE Gällivare SK
Ellinor Hannerfors 03 SWE Haparanda SKT
Siiri Kvist 03 SWE Haparanda SKT
Ella Fägnell 04 SWE Luleå FIF
Thindra Jaxe 04 SWE Luleå FIF
Stina Widmark 04 SWE Piteå IF
Eric Forsberg 03 SWE Skellefteå AIK
F13 60 m2018-06-10
Alinn Häggqvist 06 SWE Boden friidrott
Smilla Löfvenhaft 06 SWE Boden friidrott
Mina Nyström 06 SWE Boden friidrott
Emma Vikström 05 SWE Boden friidrott
Elise Eneris 06 SWE Gällivare SK
Maya Johansson 06 SWE Gällivare SK
Linnea Mattsin 06 SWE Gällivare SK
Smilla Andersson Esperi 05 SWE Haparanda SKT
Julia Kanto 05 SWE Haparanda SKT
Martta Koskela 05 SWE Haparanda SKT
Isabelle Johnselius 06 SWE Kalix Friidrott
Maja Nilsson 06 SWE Kalix Friidrott
Maja Andersson 05 SWE Luleå FIF
Olivia Eman 05 SWE Luleå FIF
Tilde Godmo 05 SWE Luleå FIF
Alicia Konstenius 05 SWE Luleå FIF
Meya Larsson 05 SWE Luleå FIF
Inez Lind 06 SWE Luleå FIF
Tova Lindbäck 05 SWE Luleå FIF
Ida Sundberg 06 SWE Luleå FIF
Elise Johansson 06 SWE Nedre Soppero IK
Rebecka Rutström 06 SWE Nedre Soppero IK
Olivia Salomonsson 05 SWE Nedre Soppero IK
Hanna Timander 05 SWE Nedre Soppero IK
F13 200 m2018-06-10
Alinn Häggqvist 06 SWE Boden friidrott
Smilla Löfvenhaft 06 SWE Boden friidrott
Emma Vikström 05 SWE Boden friidrott
Maya Johansson 06 SWE Gällivare SK
Smilla Andersson Esperi 05 SWE Haparanda SKT
Julia Kanto 05 SWE Haparanda SKT
Martta Koskela 05 SWE Haparanda SKT
Maja Andersson 05 SWE Luleå FIF
Cajsa Edelbro 06 SWE Luleå FIF
Tilde Godmo 05 SWE Luleå FIF
Meya Larsson 05 SWE Luleå FIF
Inez Lind 06 SWE Luleå FIF
Tova Lindbäck 05 SWE Luleå FIF
Aino-Maria Tossavainen 05 SWE Luleå FIF
Rebecka Rutström 06 SWE Nedre Soppero IK
Olivia Salomonsson 05 SWE Nedre Soppero IK
F13 600 m2018-06-09
Viola Bergqvist 05 SWE Boden friidrott
Alinn Häggqvist 06 SWE Boden friidrott
Emilia Jansson 06 SWE Boden friidrott
Smilla Löfvenhaft 06 SWE Boden friidrott
Mina Nyström 06 SWE Boden friidrott
Emma Vikström 05 SWE Boden friidrott
Elise Eneris 06 SWE Gällivare SK
Rebecka Bramberg 06 SWE Luleå FIF
Cajsa Edelbro 06 SWE Luleå FIF
Meya Larsson 05 SWE Luleå FIF
Elise Johansson 06 SWE Nedre Soppero IK
Rebecka Rutström 06 SWE Nedre Soppero IK
F13 1500 m2018-06-10
Viola Bergqvist 05 SWE Boden friidrott
Alinn Häggqvist 06 SWE Boden friidrott
Smilla Löfvenhaft 06 SWE Boden friidrott
Elise Eneris 06 SWE Gällivare SK
Torun Karlsson Alalahti 05 SWE Gällivare SK
Cajsa Edelbro 06 SWE Luleå FIF
Meya Larsson 05 SWE Luleå FIF
Aino-Maria Tossavainen 05 SWE Luleå FIF
Elise Johansson 06 SWE Nedre Soppero IK
F13 60 m häck2018-06-09
Emma Vikström 05 SWE Boden friidrott
Elise Eneris 06 SWE Gällivare SK
Maya Johansson 06 SWE Gällivare SK
Linnea Mattsin 06 SWE Gällivare SK
Isabelle Johnselius 06 SWE Kalix Friidrott
Maja Andersson 05 SWE Luleå FIF
Rebecka Bramberg 06 SWE Luleå FIF
Cajsa Edelbro 06 SWE Luleå FIF
Olivia Eman 05 SWE Luleå FIF
Emmy Erlandsson 05 SWE Luleå FIF
Meya Larsson 05 SWE Luleå FIF
Inez Lind 06 SWE Luleå FIF
Tova Lindbäck 05 SWE Luleå FIF
Elise Johansson 06 SWE Nedre Soppero IK
Rebecka Rutström 06 SWE Nedre Soppero IK
F13 200 m häck2018-06-09
Emma Vikström 05 SWE Boden friidrott
Maya Johansson 06 SWE Gällivare SK
Maja Andersson 05 SWE Luleå FIF
Rebecka Bramberg 06 SWE Luleå FIF
Emmy Erlandsson 05 SWE Luleå FIF
Alicia Konstenius 05 SWE Luleå FIF
Meya Larsson 05 SWE Luleå FIF
Inez Lind 06 SWE Luleå FIF
Tova Lindbäck 05 SWE Luleå FIF
F13 Höjd2018-06-09
Emilia Jansson 06 SWE Boden friidrott
Mina Nyström 06 SWE Boden friidrott
Elise Eneris 06 SWE Gällivare SK
Maya Johansson 06 SWE Gällivare SK
Tuva Eliasson 06 SWE Kalix Friidrott
Katja Illarionova 05 SWE Kalix Friidrott
Isabelle Johnselius 06 SWE Kalix Friidrott
Maja Andersson 05 SWE Luleå FIF
Cajsa Edelbro 06 SWE Luleå FIF
Alicia Konstenius 05 SWE Luleå FIF
Meya Larsson 05 SWE Luleå FIF
Tova Lindbäck 05 SWE Luleå FIF
Elise Johansson 06 SWE Nedre Soppero IK
Rebecka Rutström 06 SWE Nedre Soppero IK
Olivia Salomonsson 05 SWE Nedre Soppero IK
Hanna Timander 05 SWE Nedre Soppero IK
Melissa Vallon 05 SWE Piteå IF
F13 Stav2018-06-09
Viola Bergqvist 05 SWE Boden friidrott
Torun Karlsson Alalahti 05 SWE Gällivare SK
Smilla Andersson Esperi 05 SWE Haparanda SKT
Julia Kanto 05 SWE Haparanda SKT
Martta Koskela 05 SWE Haparanda SKT
Maja Andersson 05 SWE Luleå FIF
Cajsa Edelbro 06 SWE Luleå FIF
Emmy Erlandsson 05 SWE Luleå FIF
Alicia Konstenius 05 SWE Luleå FIF
F13 Längd2018-06-10
Viola Bergqvist 05 SWE Boden friidrott
Alinn Häggqvist 06 SWE Boden friidrott
Smilla Löfvenhaft 06 SWE Boden friidrott
Mina Nyström 06 SWE Boden friidrott
Elise Eneris 06 SWE Gällivare SK
Maya Johansson 06 SWE Gällivare SK
Smilla Andersson Esperi 05 SWE Haparanda SKT
Julia Kanto 05 SWE Haparanda SKT
Martta Koskela 05 SWE Haparanda SKT
Isabelle Johnselius 06 SWE Kalix Friidrott
Maja Nilsson 06 SWE Kalix Friidrott
Maja Andersson 05 SWE Luleå FIF
Cajsa Edelbro 06 SWE Luleå FIF
Olivia Eman 05 SWE Luleå FIF
Tilde Godmo 05 SWE Luleå FIF
Alicia Konstenius 05 SWE Luleå FIF
Meya Larsson 05 SWE Luleå FIF
Inez Lind 06 SWE Luleå FIF
Tova Lindbäck 05 SWE Luleå FIF
Ida Sundberg 06 SWE Luleå FIF
Elise Johansson 06 SWE Nedre Soppero IK
Rebecka Rutström