// Friidrottsanmälan.se
   
  Startlista per klubb  
 
M 100 m2019-06-09
Joel Reinholdsson 01 12,07 12,07 SWE Umedalens IF
Hjalmar Sundvall 94 11,15 ,00 SWE Riviera FI
Fredrik Wall 97 11,25 ,00 SWE Riviera FI
M 800 m2019-06-09
Hamza Fathi Hassan 99 SWE Boden FI
Mats Olsson 65 SWE Morjärv SK
Marcus Nilsson 97 SWE Lulekamraterna MLK
Edvin Murto 97 SWE OK Sarven
Eelis Murto 01 SWE OK Sarven
Ruben Nyberg 00 SWE Gellivare Skidallians IK
M 1500 m2019-06-08
Hamza Fathi Hassan 99 SWE Boden FI
M 5000 m2019-06-08
Marcus Nilsson 97 SWE Lulekamraterna MLK
Mårten Isaksson 68 SWE OK Sarven
Edvin Murto 97 SWE OK Sarven
Eelis Murto 01 SWE OK Sarven
Ruben Nyberg 00 SWE Gellivare Skidallians IK
M Längd2019-06-08
Johan Sundquist 97 6,46 6,46 SWE Riviera FI
M Tresteg2019-06-09
Sebastian Häggström 98 SWE Skellefteå AIK
M Diskus2019-06-09
Mattias Grahn 69 SWE Boden FI
M Slägga2019-06-08
Mattias Grahn 69 SWE Boden FI
William Lindberg 99 SWE Skellefteå AIK
P17 800 m2019-06-09
Abdale Omar 02 SWE Haparanda SKT
Henri Murto 03 SWE OK Sarven
P17 3000 m2019-06-08
Abdale Omar 02 SWE Haparanda SKT
Henri Murto 03 SWE OK Sarven
P17 2000 m hinder2019-06-09
Abdale Omar 02 SWE Haparanda SKT
P17 Höjd2019-06-09
Eric Forsberg 03 SWE Skellefteå AIK
P17 Kula2019-06-08
Linus Olofsson 03 SWE Boden FI
P17 Diskus2019-06-09
Linus Olofsson 03 SWE Boden FI
Eric Forsberg 03 SWE Skellefteå AIK
P17 Spjut2019-06-09
Linus Olofsson 03 SWE Boden FI
Abdale Omar 02 SWE Haparanda SKT
P15 80 m2019-06-09
Akseli Raappana 05 SWE Boden FI
Jesper Lindqvist 05 SWE Boden FI
Felix Ridderstråle 04 SWE Piteå IF
Joel Eriksson 05 SWE Luleå Friidrott
Melvin Nyström 04 SWE Boden FI
P15 300 m2019-06-08
Akseli Raappana 05 SWE Boden FI
Joel Eriksson 05 SWE Luleå Friidrott
Melvin Nyström 04 SWE Boden FI
P15 800 m2019-06-09
Akseli Raappana 05 SWE Boden FI
Felix Ridderstråle 04 SWE Piteå IF
P15 2000 m2019-06-08
Akseli Raappana 05 SWE Boden FI
P15 1500 m hinder2019-06-09
Felix Ridderstråle 04 SWE Piteå IF
P15 80 m häck2019-06-08
Felix Ridderstråle 04 SWE Piteå IF
Melvin Nyström 04 SWE Boden FI
P15 300 m häck2019-06-08
Felix Ridderstråle 04 SWE Piteå IF
P15 Höjd2019-06-09
Felix Ridderstråle 04 SWE Piteå IF
Melvin Nyström 04 SWE Boden FI
P15 Stav2019-06-08
Melvin Nyström 04 SWE Boden FI
P15 Längd2019-06-08
Felix Ridderstråle 04 SWE Piteå IF
Joel Eriksson 05 SWE Luleå Friidrott
Melvin Nyström 04 SWE Boden FI
P15 Tresteg2019-06-09
Felix Ridderstråle 04 SWE Piteå IF
P15 Kula2019-06-08
Jesper Lindqvist 05 SWE Boden FI
Melvin Nyström 04 SWE Boden FI
P15 Diskus2019-06-09
Jesper Lindqvist 05 SWE Boden FI
Melvin Nyström 04 SWE Boden FI
P15 Slägga2019-06-08
Jesper Lindqvist 05 SWE Boden FI
Melvin Nyström 04 SWE Boden FI
P15 Spjut2019-06-09
Melvin Nyström 04 SWE Boden FI
P13 60 m2019-06-08
Wilhelm Jaxe 07 SWE Luleå Friidrott
Joel Bergenstråle 06 SWE Luleå Friidrott
Robin Jansson 07 9,22 SWE Boden FI
Pelle Nordström 07 SWE Boden FI
P13 200 m2019-06-08
Pelle Nordström 07 SWE Boden FI
P13 600 m2019-06-08
Joel Bergenstråle 06 SWE Luleå Friidrott
Pelle Nordström 07 SWE Boden FI
Arwid Andersson 06 SWE Kalix Friidrott
P13 1500 m2019-06-08
Pelle Nordström 07 SWE Boden FI
P13 60 m häck2019-06-08
Wilhelm Jaxe 07 SWE Luleå Friidrott
Pelle Nordström 07 SWE Boden FI
P13 200 m häck2019-06-08
Pelle Nordström 07 SWE Boden FI
Arwid Andersson 06 SWE Kalix Friidrott
P13 Höjd2019-06-08
Wilhelm Jaxe 07 SWE Luleå Friidrott
Joel Bergenstråle 06 SWE Luleå Friidrott
Arwid Andersson 06 SWE Kalix Friidrott
P13 Stav2019-06-08
Wilhelm Jaxe 07 SWE Luleå Friidrott
Joel Bergenstråle 06 SWE Luleå Friidrott
Anton Strömberg 06 SWE Luleå Friidrott
Ossian Nyroos 06 SWE Skellefteå AIK
P13 Längd2019-06-08
Wilhelm Jaxe 07 SWE Luleå Friidrott
Joel Bergenstråle 06 SWE Luleå Friidrott
Robin Jansson 07 SWE Boden FI
Pelle Nordström 07 SWE Boden FI
P13 Kula2019-06-08
Anton Strömberg 06 SWE Luleå Friidrott
Pelle Nordström 07 SWE Boden FI
Ossian Nyroos 06 SWE Skellefteå AIK
P13 Diskus2019-06-08
Wilhelm Jaxe 07 SWE Luleå Friidrott
Anton Strömberg 06 SWE Luleå Friidrott
Ossian Nyroos 06 SWE Skellefteå AIK
Jack Nyroos 08 SWE Skellefteå AIK
P13 Slägga2019-06-08
Anton Strömberg 06 SWE Luleå Friidrott
P13 Spjut2019-06-08
Wilhelm Jaxe 07 SWE Luleå Friidrott
Joel Bergenstråle 06 SWE Luleå Friidrott
Robin Jansson 07 SWE Boden FI
Anton Strömberg 06 SWE Luleå Friidrott
Pelle Nordström 07 SWE Boden FI
Ossian Nyroos 06 SWE Skellefteå AIK
Jack Nyroos 08 SWE Skellefteå AIK
P11 60 m2019-06-09
Theodor L Sjöblom 09 SWE Luleå Friidrott
Samuel Bergkvist 08 SWE Boden FI
Olle Nordström 09 SWE Boden FI
Frey Johansson 09 SWE Gällivare SK
Lowe Persson 09 SWE Boden FI
Ludvig Ekman 09 SWE Luleå Friidrott
Onni Hirsivaara 08 FIN Finland
P11 200 m2019-06-09
Theodor L Sjöblom 09 SWE Luleå Friidrott
Samuel Bergkvist 08 SWE Boden FI
Olle Nordström 09 SWE Boden FI
Frey Johansson 09 SWE Gällivare SK
Elias Hellström 09 SWE Tväråselets AIF
P11 600 m2019-06-08
Samuel Bergkvist 08 SWE Boden FI
Olle Nordström 09 SWE Boden FI
Frey Johansson 09 SWE Gällivare SK
P11 Höjd2019-06-08
Samuel Bergkvist 08 SWE Boden FI
Frey Johansson 09 SWE Gällivare SK
P11 Längd2019-06-09
Theodor L Sjöblom 09 SWE Luleå Friidrott
Samuel Bergkvist 08 SWE Boden FI
Olle Nordström 09 SWE Boden FI
Frey Johansson 09 SWE Gällivare SK
Lowe Persson 09 SWE Boden FI
Elias Hellström 09 SWE Tväråselets AIF
Ludvig Ekman 09 SWE Luleå Friidrott
Onni Hirsivaara 08 FIN Finland
P11 Kula2019-06-09
Theodor L Sjöblom 09 SWE Luleå Friidrott
Samuel Bergkvist 08 SWE Boden FI
Olle Nordström 09 SWE Boden FI
Frey Johansson 09 SWE Gällivare SK
Lowe Persson 09 SWE Boden FI
Jack Nyroos 08 SWE Skellefteå AIK
Ludvig Ekman 09 SWE Luleå Friidrott
P11 Vortex2019-06-08
Samuel Bergkvist 08 SWE Boden FI
Olle Nordström 09 SWE Boden FI
Frey Johansson 09 SWE Gällivare SK
P9 60 m2019-06-09
Torsten Pettersson 10 SWE Boden FI
Vincent Fredriksson Avenius 10 SWE Kalix Friidrott
Ture Andersson 11 SWE Luleå Friidrott
Vincent Norberg 11 SWE Luleå Friidrott
Erik Bergman 10 10,99 SWE Piteå IF
Jakob Sundström 10 SWE Boden FI
Leo Engman 11 SWE Gällivare SK
Lucas Niskala Blick 11 SWE Haparanda SKT
Enok Nilsson 11 SWE Haparanda SKT
Filip Niewieczerzal 10 SWE Boden FI
Måns Pettersson 10 SWE Boden FI
Lucas Jonsson 10 SWE Boden FI
Jan Landewall 10 SWE Boden FI
Elias Ljungcrantz 10 SWE Boden FI
Tim Storbjörk 10 SWE Boden FI
Kalle Hirsivaara 10 FIN Finland
P9 300 m2019-06-08
Torsten Pettersson 10 SWE Boden FI
Elton Simons 10 SWE Piteå IF
Vincent Fredriksson Avenius 10 SWE Kalix Friidrott
Ture Andersson 11 SWE Luleå Friidrott
Jakob Sundström 10 SWE Boden FI
Enok Nilsson 11 SWE Haparanda SKT
Lucas Jonsson 10 SWE Boden FI
Jan Landewall 10 SWE Boden FI
Elias Ljungcrantz 10 SWE Boden FI
Tim Storbjörk 10 SWE Boden FI
P9 Höjd2019-06-08
Torsten Pettersson 10 SWE Boden FI
Ture Andersson 11 SWE Luleå Friidrott
Jakob Sundström 10 SWE Boden FI
Enok Nilsson 11 SWE Haparanda SKT
Måns Pettersson 10 SWE Boden FI
Lucas Jonsson 10 SWE Boden FI
Jan Landewall 10 SWE Boden FI
Elias Ljungcrantz 10 SWE Boden FI
Tim Storbjörk 10 SWE Boden FI
P9 Längd2019-06-09
Torsten Pettersson 10 SWE Boden FI
Vincent Fredriksson Avenius 10 SWE Kalix Friidrott
Ture Andersson 11 SWE Luleå Friidrott
Vincent Norberg 11 SWE Luleå Friidrott
Erik Bergman 10 2,89 SWE Piteå IF
Jakob Sundström 10 SWE Boden FI
Leo Engman 11 SWE Gällivare SK
Lucas Niskala Blick 11 SWE Haparanda SKT
Enok Nilsson 11 SWE Haparanda SKT
Filip Niewieczerzal 10 SWE Boden FI
Måns Pettersson 10 SWE Boden FI
Lucas Jonsson 10 SWE Boden FI
Jan Landewall 10 SWE Boden FI
Elias Ljungcrantz 10 SWE Boden FI
Tim Storbjörk 10 SWE Boden FI
Kalle Hirsivaara 10 FIN Finland
P9 Kula2019-06-09
Torsten Pettersson 10 SWE Boden FI
Ture Andersson 11 SWE Luleå Friidrott
Vincent Norberg 11 SWE Luleå Friidrott
Erik Bergman 10 5,57 SWE Piteå IF
Jakob Sundström 10 SWE Boden FI
Leo Engman 11 SWE Gällivare SK
Lucas Niskala Blick 11 SWE Haparanda SKT
Enok Nilsson 11 SWE Haparanda SKT
Filip Niewieczerzal 10 SWE Boden FI
Måns Pettersson 10 SWE Boden FI
Lucas Jonsson 10 SWE Boden FI
Jan Landewall 10 SWE Boden FI
Elias Ljungcrantz 10 SWE Boden FI
Tim Storbjörk 10 SWE Boden FI
P9 Vortex2019-06-08
Torsten Pettersson 10 SWE Boden FI
Elton Simons 10 SWE Piteå IF
Vincent Fredriksson Avenius 10 SWE Kalix Friidrott
Ture Andersson 11 SWE Luleå Friidrott
Jakob Sundström 10 SWE Boden FI
Lucas Niskala Blick 11 SWE Haparanda SKT
Enok Nilsson 11 SWE Haparanda SKT
Måns Pettersson 10 SWE Boden FI
Lucas Jonsson 10 SWE Boden FI
Jan Landewall 10 SWE Boden FI
Elias Ljungcrantz 10 SWE Boden FI
Tim Storbjörk 10 SWE Boden FI
P7 60 m2019-06-09
Aaron Åsberg 13 SWE Boden FI
Job Nilsson 13 SWE Haparanda SKT
Sebastian Niewieczerzal 12 SWE Boden FI
P7 300 m2019-06-08
Aaron Åsberg 13 SWE Boden FI
Job Nilsson 13 SWE Haparanda SKT
P7 Längd2019-06-09
Aaron Åsberg 13 SWE Boden FI
Job Nilsson 13 SWE Haparanda SKT
Sebastian Niewieczerzal 12 SWE Boden FI
P7 Kula2019-06-09
Aaron Åsberg 13 SWE Boden FI
Job Nilsson 13 SWE Haparanda SKT
Sebastian Niewieczerzal 12 SWE Boden FI
P7 Vortex2019-06-08
Aaron Åsberg 13 SWE Boden FI
Job Nilsson 13 SWE Haparanda SKT
K 100 m2019-06-09
Amanda Isaksson 01 SWE Boden FI
Emelie Gustafsson 95 SWE Boden FI
Sofie Wiklund 01 SWE Skellefteå AIK
Evelina Nilsson 94 12,14 SWE IFK Umeå
Olivia Köhler 00 SWE Gällivare SK
K 200 m2019-06-08
Amanda Isaksson 01 SWE Boden FI
Emelie Gustafsson 95 SWE Boden FI
Cornelia Nilsson 01 SWE Skellefteå AIK
Ida Harila 01 SWE Haparanda SKT
Ellen Horneij 01 SWE Gällivare SK
Evelina Nilsson 94 25,43 SWE IFK Umeå
K 400 m2019-06-09
Amanda Isaksson 01 SWE Boden FI
Emelie Gustafsson 95 SWE Boden FI
Ida Harila 01 SWE Haparanda SKT
K 800 m2019-06-09
Ida Esperi 00 SWE Haparanda SKT
K 5000 m2019-06-08
Marisa Pettersson 81 SWE Boden FI
Elisabeth Clausén 90 SWE Tväråselets AIF
Anneli Murto 68 SWE OK Sarven
K 400 m häck2019-06-08
Ellen Horneij 01 SWE Gällivare SK
K Höjd2019-06-09
Ida Esperi 00 SWE Haparanda SKT
Ida Harila 01 SWE Haparanda SKT
Vilma Styrman 98 SWE Haparanda SKT
K Stav2019-06-08
Sofie Wiklund 01 SWE Skellefteå AIK
Sanna Häggström 01 SWE Skellefteå AIK
Ida Harila 01 SWE Haparanda SKT
Ellen Horneij 01 SWE Gällivare SK
K Längd2019-06-08
Amanda Isaksson 01 SWE Boden FI
Sofie Wiklund 01 SWE Skellefteå AIK
Cornelia Nilsson 01 SWE Skellefteå AIK
Ida Harila 01 SWE Haparanda SKT
Vilma Styrman 98 SWE Haparanda SKT
K Tresteg2019-06-09
Cornelia Nilsson 01 SWE Skellefteå AIK
Paulina Sundvall 01 10,82 ,00 SWE Riviera FI
K Kula2019-06-08
Terese Högnelid 00 SWE Gällivare SK
Ida Esperi 00 SWE Haparanda SKT
Therese Hedlund 00 SWE Boden FI
Mikaela Nyroos 73 SWE Skellefteå AIK
Vilma Styrman 98 SWE Haparanda SKT
K Diskus2019-06-09
Terese Högnelid 00 SWE Gällivare SK
Therese Hedlund 00 SWE Boden FI
K Slägga2019-06-08
Terese Högnelid 00 SWE Gällivare SK
K Spjut2019-06-09
Amanda Isaksson 01 SWE Boden FI
Emilia Hannerfors 99 SWE Haparanda SKT
Ida Esperi 00 SWE Haparanda SKT
Sanna Häggström 01 SWE Skellefteå AIK
Mikaela Nyroos 73 SWE Skellefteå AIK
Vilma Styrman 98 SWE Haparanda SKT
F17 100 m2019-06-09
Nellie Senbom 03 SWE Boden FI
Melissa Granberg 03 SWE Gällivare SK
Hanna Grahn 02 SWE Boden FI
Ellinor Hannerfors 03 SWE Haparanda SKT
Hilda Harila 03 SWE Haparanda SKT
Tova Berglund 02 SWE Luleå Friidrott
F17 200 m2019-06-08
Melissa Granberg 03 SWE Gällivare SK
Wilma Kasrlsson 03 SWE Gällivare SK
Hanna Grahn 02 SWE Boden FI
F17 100 m häck 2019-06-08
Nellie Senbom 03 SWE Boden FI
F17 Höjd2019-06-09
Sunny Björkèn 02 SWE Tväråselets AIF
F17 Stav2019-06-08
Olivia Härkönen 02 FIN Finland
Ellinor Hannerfors 03 SWE Haparanda SKT
Hilda Harila 03 SWE Haparanda SKT
F17 Längd2019-06-08
Hanna Grahn 02 SWE Boden FI
Ellinor Hannerfors 03 SWE Haparanda SKT
Hilda Harila 03 SWE Haparanda SKT
F17 Kula2019-06-08
Nellie Senbom 03 SWE Boden FI
Hanna Grahn 02 SWE Boden FI
Jennifer Nilsson 02 SWE Luleå Friidrott
Ellinor Hannerfors 03 SWE Haparanda SKT
Hilda Harila 03 SWE Haparanda SKT
F17 Diskus2019-06-09
Nellie Senbom 03 SWE Boden FI
Hanna Grahn 02 SWE Boden FI
Jennifer Nilsson 02 SWE Luleå Friidrott
Sunny Björkèn 02 SWE Tväråselets AIF
F17 Slägga2019-06-08
Nellie Senbom 03 SWE Boden FI
Melissa Granberg 03 SWE Gällivare SK
Hanna Grahn 02 SWE Boden FI
Jennifer Nilsson 02 SWE Luleå Friidrott
F17 Spjut2019-06-09
Nellie Senbom 03 SWE Boden FI
Melissa Granberg 03 SWE Gällivare SK
Hanna Grahn 02 SWE Boden FI
Sunny Björkèn 02 SWE Tväråselets AIF
F15 80 m2019-06-09
Thindra Jaxe 04 SWE Luleå Friidrott
Cornelia Nilsson 04 SWE Gällivare SK
Maja Andersson 05 11,69 11,69 SWE Luleå Friidrott
Stina Widmark 04 SWE Piteå IF
Emmy Erlandsson 05 SWE Luleå Friidrott
Wilma Sundström 04 SWE Boden FI
Julia Kanto 05 SWE Haparanda SKT
Meya Larsson 05 SWE Luleå Friidrott
Linda Hedlund 04 SWE Boden FI
Nea Salo 05 FIN Finland
Julia Johansson 04 SWE Piteå IF
Evelin Svedlund 05 SWE Kalix Friidrott
Olivia Eman 05 SWE Luleå Friidrott
Anna-Sofia Orajärvi 05 FIN Finland
F15 300 m2019-06-08
Cornelia Nilsson 04 SWE Gällivare SK
Torun Karlsson Alalahti 05 SWE Gällivare SK
Emmy Erlandsson 05 SWE Luleå Friidrott
Wilma Sundström 04 SWE Boden FI
Meya Larsson 05 SWE Luleå Friidrott
Evelin Svedlund 05 SWE Kalix Friidrott
F15 800 m2019-06-09
Viola Bergkvist 05 SWE Boden FI
Emmy Erlandsson 05 SWE Luleå Friidrott
Stina Häggström 04 SWE Skellefteå AIK
F15 2000 m2019-06-08
Viola Bergkvist 05 SWE Boden FI
F15 1500 m hinder2019-06-09
Viola Bergkvist 05 SWE Boden FI
F15 80 m häck2019-06-08
Thindra Jaxe 04 SWE Luleå Friidrott
Cornelia Nilsson 04 SWE Gällivare SK
Maja Andersson 05 14,45 14,45 SWE Luleå Friidrott
Wilma Sundström 04 SWE Boden FI
Julia Johansson 04 SWE Piteå IF
Evelin Svedlund 05 SWE Kalix Friidrott
Anna-Sofia Orajärvi 05 FIN Finland
F15 300 m häck2019-06-08
Maja Andersson 05 SWE Luleå Friidrott
Wilma Sundström 04 SWE Boden FI
Meya Larsson 05 SWE Luleå Friidrott
F15 Höjd2019-06-09
Thindra Jaxe 04 SWE Luleå Friidrott
Ella Fägnell 04 SWE Luleå Friidrott
Maja Andersson 05 1,35 1,35 SWE Luleå Friidrott
Alicia Konstenius 05 SWE Luleå Friidrott
Emmy Erlandsson 05 1,37 SWE Luleå Friidrott
Melissa Vallon 05 SWE Piteå IF
Linda Hedlund 04 SWE Boden FI
Emma Raappana 04 FIN Finland
Anna-Sofia Orajärvi 05 FIN Finland
F15 Stav2019-06-08
Torun Karlsson Alalahti 05 SWE Gällivare SK
Ella Fägnell 04 SWE Luleå Friidrott
Maja Andersson 05 2,51 2,51 SWE Luleå Friidrott
Stina Widmark 04 SWE Piteå IF
Emmy Erlandsson 05 2,32 SWE Luleå Friidrott
Stina Häggström 04 SWE Skellefteå AIK
Julia Kanto 05 SWE Haparanda SKT
F15 Längd2019-06-08
Thindra Jaxe 04 SWE Luleå Friidrott
Viola Bergkvist 05 SWE Boden FI
Ella Fägnell 04 SWE Luleå Friidrott
Alicia Konstenius 05 SWE Luleå Friidrott
Stina Widmark 04 SWE Piteå IF
Emmy Erlandsson 05 4,39 SWE Luleå Friidrott
Wilma Sundström 04 SWE Boden FI
Julia Kanto 05 SWE Haparanda SKT
Meya Larsson 05 SWE Luleå Friidrott
Linda Hedlund 04 SWE Boden FI
Julia Johansson 04 SWE Piteå IF
Anna-Sofia Orajärvi 05 FIN Finland
F15 Tresteg2019-06-09
Stina Widmark 04 SWE Piteå IF
Julia Kanto 05 SWE Haparanda SKT
Meya Larsson 05 SWE Luleå Friidrott
Julia Johansson 04 SWE Piteå IF
Evelin Svedlund 05 SWE Kalix Friidrott
Olivia Eman 05 SWE Luleå Friidrott
F15 Kula2019-06-08
Viola Bergkvist 05 SWE Boden FI
Alicia Konstenius 05 SWE Luleå Friidrott
Emmy Erlandsson 05 9,20 SWE Luleå Friidrott
Meya Larsson 05 SWE Luleå Friidrott
Linda Hedlund 04 SWE Boden FI
F15 Diskus2019-06-09
Torun Karlsson Alalahti 05 SWE Gällivare SK
Alicia Konstenius 05 SWE Luleå Friidrott
Stina Widmark 04 SWE Piteå IF
Emmy Erlandsson 05 SWE Luleå Friidrott
Ottilia Bergman 05 SWE Luleå Friidrott
Meya Larsson 05 SWE Luleå Friidrott
Linda Hedlund 04 SWE Boden FI
Olivia Eman 05 SWE Luleå Friidrott
F15 Slägga2019-06-08
Alicia Konstenius 05 SWE Luleå Friidrott
Stina Widmark 04 SWE Piteå IF
Meya Larsson 05 SWE Luleå Friidrott
F15 Spjut2019-06-09
Thindra Jaxe 04 SWE Luleå Friidrott
Viola Bergkvist 05 SWE Boden FI
Torun Karlsson Alalahti 05 SWE Gällivare SK
Ella Fägnell 04 SWE Luleå Friidrott
Maja Andersson 05 28,65 28,65 SWE Luleå Friidrott
Alicia Konstenius 05 SWE Luleå Friidrott
Ottilia Bergman 05 SWE Luleå Friidrott
Melissa Vallon 05 SWE Piteå IF
Linda Hedlund 04 SWE Boden FI
Felicia Lindqvist 05 SWE Luleå Friidrott
Evelin Svedlund 05 SWE Kalix Friidrott
Olivia Eman 05 SWE Luleå Friidrott
F13 60 m2019-06-09
Olivia Uvemo 07 9,30 SWE Luleå Friidrott
Elina Nyström 07 SWE Luleå Friidrott
Smilla Löfvenhaft 06 SWE Boden FI
Tilda Hagström 07 SWE Boden FI
Linn Harming 07 9,84 SWE Boden FI
Ella Österling 07 SWE Haparanda SKT
Alinn Eriksson 06 SWE Boden FI
Elise Eneris 06 SWE Gällivare SK
Maya Johansson 06 9,01 SWE Gällivare SK
Felicia Sundström 07 SWE Boden FI
Wilma Lundbäck 07 SWE Haparanda SKT
Johanna Stridbar 06 SWE Piteå IF
Natalie Bäckström 07 SWE Haparanda SKT
Agnes Grönlund 06 SWE Skellefteå AIK
Nina Marklund 07 SWE Skellefteå AIK
Alicia Winsa 06 SWE Gällivare SK
Isabelle Johnselius 06 SWE Kalix Friidrott
Olivia Jonsson 07 SWE Boden FI
Ebba Wieslander 07 SWE Gällivare SK
Ida Persson 07 SWE Gällivare SK
Saga Möttönen 07 SWE Gällivare SK
Alice Ridderstråle 07 SWE Piteå IF
Matilda Westerberg 07 SWE Boden FI
Miranda Westerberg 07 SWE Boden FI
Mina Nyström 06 SWE Boden FI
F13 200 m2019-06-09
Olivia Uvemo 07 32,37 SWE Luleå Friidrott
Elina Nyström 07 SWE Luleå Friidrott
Smilla Löfvenhaft 06 SWE Boden FI
Tilda Hagström 07 SWE Boden FI
Linn Harming 07 33,09 SWE Boden FI
Ella Österling 07 SWE Haparanda SKT
Maya Johansson 06 30,57 SWE Gällivare SK
Felicia Sundström 07 SWE Boden FI
Wilma Lundbäck 07 SWE Haparanda SKT
Johanna Stridbar 06 SWE Piteå IF
Olivia Jonsson 07 SWE Boden FI
Ida Persson 07 SWE Gällivare SK
Saga Möttönen 07 SWE Gällivare SK
Cajsa Edelbro 06 29,82 SWE Luleå Friidrott
Alice Ridderstråle 07 SWE Piteå IF
Miranda Westerberg 07 SWE Boden FI
Mina Nyström 06 SWE Boden FI
F13 600 m2019-06-08
Olivia Uvemo 07 2.17,63 SWE Luleå Friidrott
Kilpiäinen Frida 06 FIN Finland
Smilla Löfvenhaft 06 SWE Boden FI
Elise Eneris 06 SWE Gällivare SK
Isabelle Johnselius 06 SWE Kalix Friidrott
Olivia Jonsson 07 SWE Boden FI
Ebba Wieslander 07 SWE Gällivare SK
Ida Persson 07 SWE Gällivare SK
Saga Möttönen 07 SWE Gällivare SK
Cajsa Edelbro 06 SWE Luleå Friidrott
Miranda Westerberg 07 SWE Boden FI
F13 1500 m2019-06-09
Olivia Uvemo 07 SWE Luleå Friidrott
Kilpiäinen Frida 06 FIN Finland
Alinn Eriksson 06 SWE Boden FI
Elise Eneris 06 SWE Gällivare SK
Olivia Jonsson 07 SWE Boden FI
Ebba Wieslander 07 SWE Gällivare SK
Saga Möttönen 07 SWE Gällivare SK
Matilda Westerberg 07 SWE Boden FI
Miranda Westerberg 07 SWE Boden FI
F13 60 m häck2019-06-08
Tilda Hagström 07 SWE Boden FI
Linn Harming 07 SWE Boden FI
Ella Österling 07 SWE Haparanda SKT
Emmy Konstenius 07 SWE Luleå Friidrott
Maya Johansson 06 11,21 SWE Gällivare SK
Felicia Sundström 07 SWE Boden FI
Wilma Lundbäck 07 SWE Haparanda SKT
Olivia Jonsson 07 SWE Boden FI
Ebba Wieslander 07 SWE Gällivare SK
Ida Persson 07 SWE Gällivare SK
Saga Möttönen 07 SWE Gällivare SK
Cajsa Edelbro 06 SWE Luleå Friidrott
Alice Ridderstråle 07 SWE Piteå IF
F13 200 m häck2019-06-08
Olivia Uvemo 07 SWE Luleå Friidrott
Linn Harming 07 SWE Boden FI
Elise Eneris 06 SWE Gällivare SK
Maya Johansson 06 35,32 SWE Gällivare SK
Felicia Sundström 07 SWE Boden FI
Olivia Jonsson 07 SWE Boden FI
Ida Persson 07 SWE Gällivare SK
F13 Höjd2019-06-09
Elina Nyström 07 SWE Luleå Friidrott
Tilda Hagström 07 SWE Boden FI
Linn Harming 07 1,31 SWE Boden FI
Ella Österling 07 SWE Haparanda SKT
Emmy Konstenius 07 SWE Luleå Friidrott
Elise Eneris 06 SWE Gällivare SK
Maya Johansson 06 1,37 SWE Gällivare SK
Felicia Sundström 07 SWE Boden FI
Agnes Hotti 07 SWE Haparanda SKT
Johanna Stridbar 06 SWE Piteå IF
Agnes Grönlund 06 SWE Skellefteå AIK
Nina Marklund 07 SWE Skellefteå AIK
Isabelle Johnselius 06 SWE Kalix Friidrott
Olivia Jonsson 07 SWE Boden FI
Ebba Wieslander 07 SWE Gällivare SK
Ida Persson 07 SWE Gällivare SK
Saga Möttönen 07 SWE Gällivare SK
Cajsa Edelbro 06 1,40 SWE Luleå Friidrott
Mina Nyström 06 SWE Boden FI
F13 Stav2019-06-08
Kilpiäinen Edith 07 FIN Finland
Ella Österling 07 SWE Haparanda SKT
Agnes Hotti 07 SWE Haparanda SKT
Olivia Jonsson 07 SWE Boden FI
Matilda Westerberg 07 SWE Boden FI
Miranda Westerberg 07 SWE Boden FI
F13 Längd2019-06-08
Elina Nyström 07 SWE Luleå Friidrott
Smilla Löfvenhaft 06 SWE Boden FI
Tilda Hagström 07 SWE Boden FI
Linn Harming 07 SWE Boden FI
Ella Österling 07 SWE Haparanda SKT
Emmy Konstenius 07 SWE Luleå Friidrott
Alinn Eriksson 06 SWE Boden FI
Elise Eneris 06 SWE Gällivare SK
Maya Johansson 06 4,19 SWE Gällivare SK
Felicia Sundström 07 SWE Boden FI
Wilma Lundbäck 07 SWE Haparanda SKT
Agnes Hotti 07 SWE Haparanda SKT
Natalie Bäckström 07 SWE Haparanda SKT
Agnes Grönlund 06 SWE Skellefteå AIK
Nina Marklund 07 SWE Skellefteå AIK
Alicia Winsa 06 SWE Gällivare SK
Isabelle Johnselius 06 SWE Kalix Friidrott
Olivia Jonsson 07 SWE Boden FI
Ebba Wieslander 07 SWE Gällivare SK
Ida Persson 07 SWE Gällivare SK
Saga Möttönen 07 SWE Gällivare SK
Cajsa Edelbro 06 4,55 SWE Luleå Friidrott
Alice Ridderstråle 07 SWE Piteå IF
Matilda Westerberg 07 SWE Boden FI
Miranda Westerberg 07 SWE Boden FI
Mina Nyström 06 SWE Boden FI
F13 Tresteg2019-06-09
Linn Harming 07 SWE Boden FI
Maya Johansson 06 8,14 SWE Gällivare SK
Felicia Sundström 07 SWE Boden FI
Wilma Lundbäck 07 SWE Haparanda SKT
Isabelle Johnselius 06 SWE Kalix Friidrott
Olivia Jonsson 07 SWE Boden FI
Cajsa Edelbro 06 9,13 SWE Luleå Friidrott
Alice Ridderstråle 07 SWE Piteå IF
F13 Kula2019-06-09
Kilpiäinen Frida 06 FIN Finland
Kilpiäinen Edith 07 FIN Finland
Smilla Löfvenhaft 06 SWE Boden FI
Tilda Hagström 07 SWE Boden FI
Linn Harming 07 SWE Boden FI
Ella Österling 07 SWE Haparanda SKT
Emmy Konstenius 07 SWE Luleå Friidrott
Alinn Eriksson 06 SWE Boden FI
Linnea Mattsin 06 8,59 8,59 SWE Gällivare SK
Felicia Sundström 07 SWE Boden FI
Agnes Hotti 07 SWE