Startlista per klubb  
 
M 60 m2020-01-18
Hussein Naseri 00 - SWE Haparanda SKT
Mikael Larsson 75 - 8,54 SWE Luleå FI
Ville Makslahti 03 - SWE Luleå FI
Henrik Åkeblom 81 7,37 - 7,03 SWE Luleå FI
Veli Vuorenmaa 85 7,43 - 7,53 FIN Oulun Pyrintö
Robin Blomgren 00 7,84 - 7,84 SWE Riviera FI
Hjalmar Sundvall 94 7,09 - 7,16 SWE Riviera FI
Johan Askefors 01 7,62 - SWE Skellefteå AIK
Sebastian Häggström 98 7,98 - SWE Skellefteå AIK
Oskar Nordlander 99 - SWE Skellefteå AIK
Simon Persson 02 - SWE Skellefteå AIK
Eino Haase 01 - FIN Veitsiluodon kisaveikot
M 200 m2020-01-18
Ville Makslahti 03 - SWE Luleå FI
Mats Olsson 65 26,30 - SWE Morjärv SK
Veli Vuorenmaa 85 24,65 - 25,13 FIN Oulun Pyrintö
Robin Blomgren 00 26,49 - 26,49 SWE Riviera FI
Oskar Nordlander 99 - SWE Skellefteå AIK
Eino Haase 01 25,92 - 25,92 FIN Veitsiluodon kisaveikot
M 400 m2020-01-19
Yonas Mehari 01 - SWE HaparandaTornio TFC
Mats Olsson 65 57,50 - SWE Morjärv SK
Jari Ruonala 60 - FIN RDS
Fredrik Wall 97 - SWE Riviera FI
Eino Haase 01 - FIN Veitsiluodon kisaveikot
M 1500 m2020-01-18
Abdale Omar 02 4.27,89 - 4.27,89 SWE Haparanda SKT
Yonas Mehari 01 - SWE HaparandaTornio TFC
M 3000 m2020-01-19
Abdale Omar 02 9.57,77 - SWE Haparanda SKT
M 60 m häck2020-01-19
Sebastian Häggström 98 9,66 - SWE Skellefteå AIK
M Höjd2020-01-18
Hussein Naseri 00 - SWE Haparanda SKT
M Stav2020-01-19
Abdale Omar 02 - SWE Haparanda SKT
Simon Persson 02 3,25 - 3,10 SWE Skellefteå AIK
M Längd2020-01-19
Ville Makslahti 03 - SWE Luleå FI
Johan Sundkvist 97 6,46 - 6,08 SWE Riviera FI
Johan Askefors 01 5,88 - SWE Skellefteå AIK
Sebastian Häggström 98 5,58 - SWE Skellefteå AIK
Oskar Nordlander 99 - SWE Skellefteå AIK
M Tresteg2020-01-18
Felix Ridderstråle 04 - SWE Piteå IF
Sebastian Häggström 98 12,50 - 12,24 SWE Skellefteå AIK
M Kula2020-01-19
Johan Sundkvist 97 - SWE Riviera FI
Fredrik Wall 97 - SWE Riviera FI
M 4x200 m2020-01-19
MIX Haparanda SKT Friidrott MIX 00 - SWE Haparanda SKT
P19 Kula2020-01-19
Joonas Karppinen 01 - FIN Kuivasjärven Aura
P17 60 m2020-01-18
Melvin Nyström 04 - SWE Boden FI
Abdihamiid Nur 04 7,80 - 7,80 SWE HaparandaTornio TFC
Elias Saief Ennasser 03 7,92 - 8,02 SWE HaparandaTornio TFC
Sampo Määttä 05 - FIN Kuivasjärven Aura
Felix Ridderstråle 04 - SWE Piteå IF
P17 400 m2020-01-19
Abdihamiid Nur 04 - SWE HaparandaTornio TFC
Felix Ridderstråle 04 - SWE Piteå IF
P17 60 m häck2020-01-19
Abdihamiid Nur 04 - SWE HaparandaTornio TFC
Felix Ridderstråle 04 - SWE Piteå IF
P17 Höjd2020-01-18
Melvin Nyström 04 - SWE Boden FI
Odin Bonivart 03 - SWE Luleå FI
Felix Ridderstråle 04 - SWE Piteå IF
P17 Stav2020-01-18
Odin Bonivart 03 - SWE Luleå FI
P17 Längd2020-01-19
Elias Saief Ennasser 03 - SWE HaparandaTornio TFC
Felix Ridderstråle 04 - SWE Piteå IF
P17 Kula2020-01-19
Jesper Lindqvist 05 - SWE Boden FI
Melvin Nyström 04 - SWE Boden FI
Elias Saief Ennasser 03 - SWE HaparandaTornio TFC
P17 Vikt2020-01-18
Melvin Nyström 04 - SWE Boden FI
Elias Saief Ennasser 03 - SWE HaparandaTornio TFC
P15 60 m2020-01-18
Akseli Raappana 05 8,12 - 8,12 SWE Boden FI
Idi Imoni 05 8,17 - SWE Piteå IF
P15 200 m2020-01-18
Akseli Raappana 05 27,03 - 27,03 SWE Boden FI
Liam Jakobsson 05 - SWE Kalix FI
Albin Löfgren 05 - SWE Luleå FI
Idi Imoni 05 26,49 - SWE Piteå IF
Edwin Bergh 06 - SWE Skellefteå AIK
Tor Sjögren 06 25,66 - SWE Umedalens IF
Tobias Backeström 06 - SWE Umedalens IF
P15 1000 m2020-01-19
Arwid Andersson 06 - SWE Kalix FI
Liam Jakobsson 05 - SWE Kalix FI
Idi Imoni 05 3.16,41 - SWE Piteå IF
Edwin Bergh 06 - SWE Skellefteå AIK
Tobias Backeström 06 - SWE Umedalens IF
P15 60 m häck2020-01-19
Albin Löfgren 05 - SWE Luleå FI
Idi Imoni 05 - SWE Piteå IF
P15 Stav2020-01-18
Albin Löfgren 05 - SWE Luleå FI
Idi Imoni 05 - SWE Piteå IF
P15 Längd2020-01-19
Liam Jakobsson 05 - SWE Kalix FI
Sampo Määttä 05 - FIN Kuivasjärven Aura
Janne Jernvall 05 - FIN Limingan niittomiehet
Albin Löfgren 05 - SWE Luleå FI
Idi Imoni 05 4,99 - SWE Piteå IF
P15 Kula2020-01-19
Jesper Lindqvist 05 - SWE Boden FI
Idi Imoni 05 8,90 - SWE Piteå IF
P15 Vikt2020-01-18
Anton Strömberg 06 - SWE Luleå FI
Ossian Nyroos 06 - SWE Skellefteå AIK
P15 4x200 m2020-01-18
Lag 1 Kalix FI 00 - SWE Kalix FI
P14 60 m2020-01-18
Veikka Arffman 06 - FIN Limingan niittomiehet
Joel Bergenstråle 06 - SWE Luleå FI
Hugo Hakeberg 06 - SWE Luleå FI
Anton Strömberg 06 - SWE Luleå FI
Asta Strömberg 09 - SWE Luleå FI
Albin Johansson 06 - SWE Nedre Soppero IK
Albin Oja 06 - SWE Nedre Soppero IK
Armas Uusitalo 06 8,60 - 8,60 FIN Oulun Pyrintö
Hannes Furberg 06 9,16 - SWE Skellefteå AIK
Emil Persson 06 - SWE Skellefteå AIK
Tor Sjögren 06 8,26 - SWE Umedalens IF
P14 300 m2020-01-18
Arwid Andersson 06 - SWE Kalix FI
Veikka Arffman 06 - FIN Limingan niittomiehet
Anton Strömberg 06 - SWE Luleå FI
Asta Strömberg 09 - SWE Luleå FI
Albin Johansson 06 - SWE Nedre Soppero IK
Albin Oja 06 - SWE Nedre Soppero IK
Armas Uusitalo 06 - FIN Oulun Pyrintö
Edwin Bergh 06 - SWE Skellefteå AIK
Emil Persson 06 - SWE Skellefteå AIK
Tor Sjögren 06 - SWE Umedalens IF
Tobias Backeström 06 - SWE Umedalens IF
P14 60 m häck2020-01-19
Snorre Johansen 06 9,03 - NOR Askim IF
Hugo Hakeberg 06 - SWE Luleå FI
Albin Oja 06 - SWE Nedre Soppero IK
Hannes Furberg 06 11,68 - SWE Skellefteå AIK
P14 Höjd2020-01-18
Snorre Johansen 06 1,62 - NOR Askim IF
Joel Bergenstråle 06 - SWE Luleå FI
Hugo Hakeberg 06 - SWE Luleå FI
Albin Oja 06 - SWE Nedre Soppero IK
Armas Uusitalo 06 1,50 - 1,50 FIN Oulun Pyrintö
Hannes Furberg 06 1,32 - SWE Skellefteå AIK
Emil Persson 06 - SWE Skellefteå AIK
P14 Stav2020-01-18
Snorre Johansen 06 3,01 - NOR Askim IF
Joel Bergenstråle 06 - SWE Luleå FI
Albin Oja 06 - SWE Nedre Soppero IK
Armas Uusitalo 06 2,05 - 2,05 FIN Oulun Pyrintö
Ossian Nyroos 06 - SWE Skellefteå AIK
P14 Längd2020-01-19
Snorre Johansen 06 4,99 - NOR Askim IF
Veikka Arffman 06 - FIN Limingan niittomiehet
Joel Bergenstråle 06 - SWE Luleå FI
Hugo Hakeberg 06 - SWE Luleå FI
Anton Strömberg 06 - SWE Luleå FI
Asta Strömberg 09 - SWE Luleå FI
Albin Johansson 06 - SWE Nedre Soppero IK
Albin Oja 06 - SWE Nedre Soppero IK
Hannes Furberg 06 4,52 - SWE Skellefteå AIK
Emil Persson 06 - SWE Skellefteå AIK
Tor Sjögren 06 4,73 - SWE Umedalens IF
Tobias Backeström 06 - SWE Umedalens IF
P14 Kula2020-01-19
Anton Strömberg 06 - SWE Luleå FI
Asta Strömberg 09 - SWE Luleå FI
Albin Johansson 06 - SWE Nedre Soppero IK
Albin Oja 06 - SWE Nedre Soppero IK
Ossian Nyroos 06 - SWE Skellefteå AIK
Tor Sjögren 06 10,42 - SWE Umedalens IF
P14 4x200 m2020-01-18
Lag 2 Skellefteå AIK 00 - SWE Skellefteå AIK
P13 60 m2020-01-18
Santeri Kramsu 07 - FIN Alatornion Pirkat
Pelle Nordström 07 - SWE Boden FI
Fares Omar 07 - SWE Haparanda SKT
Emil Rutström 07 - SWE Nedre Soppero IK
Jere Rautiainen 07 - FIN Oulun Pyrintö
Fred Franzén 07 - SWE Piteå IF
Kasper Svensson 07 - SWE Piteå IF
P13 300 m2020-01-19
Erik Kulju 07 - FIN Alatornion Pirkat
Fares Omar 07 - SWE Haparanda SKT
Fred Franzén 07 - SWE Piteå IF
Kasper Svensson 07 - SWE Piteå IF
P13 800 m2020-01-18
Pelle Nordström 07 - SWE Boden FI
Jere Rautiainen 07 - FIN Oulun Pyrintö
Fred Franzén 07 - SWE Piteå IF
Kasper Svensson 07 - SWE Piteå IF
P13 60 m häck2020-01-19
Fares Omar 07 - SWE Haparanda SKT
Wilhelm Jaxe 07 - SWE Luleå FI
P13 Höjd2020-01-18
Fares Omar 07 - SWE Haparanda SKT
Jere Rautiainen 07 - FIN Oulun Pyrintö
Fred Franzén 07 - SWE Piteå IF
Kasper Svensson 07 - SWE Piteå IF
P13 Stav2020-01-19
Fares Omar 07 - SWE Haparanda SKT
Wilhelm Jaxe 07 - SWE Luleå FI
Kasper Svensson 07 - SWE Piteå IF
P13 Längd2020-01-18
Santeri Kramsu 07 - FIN Alatornion Pirkat
Pelle Nordström 07 - SWE Boden FI
Fares Omar 07 - SWE Haparanda SKT
Emil Rutström 07 - SWE Nedre Soppero IK
Fred Franzén 07 - SWE Piteå IF
Kasper Svensson 07 - SWE Piteå IF
P13 Kula2020-01-19
Fares Omar 07 - SWE Haparanda SKT
Emil Rutström 07 - SWE Nedre Soppero IK
Kasper Svensson 07 - SWE Piteå IF
P12 60 m2020-01-18
Isac Sannerborg 08 - SWE Haparanda SKT
Oskari Siirtola 08 - SWE Haparanda SKT
Paulus Aho 08 - FIN Lapin Lukko
Adam Ylivainio 08 - SWE Nedre Soppero IK
Väinö Kekkonen 08 - FIN Oulun Pyrintö
Aleksi Pohjola 08 - FIN Oulun Pyrintö
Gustav Furberg 08 9,59 - SWE Skellefteå AIK
Onni Hirsivaara 08 - FIN Veitsiluodon Kisaveikot
P12 300 m2020-01-19
Isac Sannerborg 08 - SWE Haparanda SKT
Oskari Siirtola 08 - SWE Haparanda SKT
Adam Ylivainio 08 - SWE Nedre Soppero IK
Väinö Kekkonen 08 - FIN Oulun Pyrintö
P12 800 m2020-01-18
Väinö Kekkonen 08 - FIN Oulun Pyrintö
Onni Hirsivaara 08 - FIN Veitsiluodon Kisaveikot
P12 60 m häck2020-01-19
Isac Sannerborg 08 - SWE Haparanda SKT
Adam Ylivainio 08 - SWE Nedre Soppero IK
Väinö Kekkonen 08 - FIN Oulun Pyrintö
Gustav Furberg 08 - SWE Skellefteå AIK
Onni Hirsivaara 08 - FIN Veitsiluodon Kisaveikot
P12 Höjd2020-01-19
Isac Sannerborg 08 - SWE Haparanda SKT
Oskari Siirtola 08 - SWE Haparanda SKT
Adam Ylivainio 08 - SWE Nedre Soppero IK
Väinö Kekkonen 08 - FIN Oulun Pyrintö
Onni Hirsivaara 08 - FIN Veitsiluodon Kisaveikot
P12 Stav2020-01-18
Isac Sannerborg 08 - SWE Haparanda SKT
Onni Hirsivaara 08 - FIN Veitsiluodon Kisaveikot
P12 Längd2020-01-18
Isac Sannerborg 08 - SWE Haparanda SKT
Oskari Siirtola 08 - SWE Haparanda SKT
Paulus Aho 08 - FIN Lapin Lukko
Adam Ylivainio 08 - SWE Nedre Soppero IK
Väinö Kekkonen 08 - FIN Oulun Pyrintö
Aleksi Pohjola 08 - FIN Oulun Pyrintö
Gustav Furberg 08 4,01 - SWE Skellefteå AIK
Onni Hirsivaara 08 - FIN Veitsiluodon Kisaveikot
P12 Kula2020-01-18
Isac Sannerborg 08 - SWE Haparanda SKT
Oskari Siirtola 08 - SWE Haparanda SKT
Adam Ylivainio 08 - SWE Nedre Soppero IK
Aleksi Pohjola 08 - FIN Oulun Pyrintö
P11 60 m2020-01-18
Olle Nordström 09 - SWE Boden FI
Lowe Persson 09 - SWE Boden FI
Frey Johansson 09 - SWE Gällivare SK
Leo Möttönen 09 - SWE Gällivare SK
Micah Mäki Ampomah 09 - SWE Haparanda SKT
Kaapo Heikkilä 09 - FIN Lapin Lukko
Niilo Höynälänmaa 09 - FIN Lapin Lukko
Pete Karppinen 09 - FIN Lapin Lukko
Tobias Kylmänen 09 - FIN Lapin Lukko
Llyod Ojo 09 8,88 - FIN Lapin Lukko
Nuutti Säily 09 - FIN Lapin Lukko
Niko Vatanen 09 - FIN Lapin Lukko
Ludvig Ekman 09 9,28 - SWE Luleå FI
Max Jonsson 07 - SWE Skellefteå AIK
Sebastian Nova 08 - SWE Skellefteå AIK
P11 600 m2020-01-19
Henrik Kulju 09 - FIN Alatornion Pirkat
Frey Johansson 09 - SWE Gällivare SK
Leo Möttönen 09 - SWE Gällivare SK
Max Jonsson 07 - SWE Skellefteå AIK
Sebastian Nova 08 - SWE Skellefteå AIK
Elias Hellström 09 - SWE Tväråselets AIF
Nora Karlsson 04 - SWE Tväråselets AIF
P11 40 m häck2020-01-19
Leo Möttönen 09 - SWE Gällivare SK
Micah Mäki Ampomah 09 - SWE Haparanda SKT
Sebastian Nova 08 - SWE Skellefteå AIK
Elias Hellström 09 - SWE Tväråselets AIF
Nora Karlsson 04 - SWE Tväråselets AIF
P11 Höjd2020-01-19
Leo Möttönen 09 - SWE Gällivare SK
Max Jonsson 07 - SWE Skellefteå AIK
Sebastian Nova 08 - SWE Skellefteå AIK
Elias Hellström 09 - SWE Tväråselets AIF
Nora Karlsson 04 - SWE Tväråselets AIF
P11 Längd2020-01-18
Olle Nordström 09 - SWE Boden FI
Lowe Persson 09 - SWE Boden FI
Leo Möttönen 09 - SWE Gällivare SK
Micah Mäki Ampomah 09 - SWE Haparanda SKT
Kaapo Heikkilä 09 - FIN Lapin Lukko
Niilo Höynälänmaa 09 - FIN Lapin Lukko
Pete Karppinen 09 - FIN Lapin Lukko
Tobias Kylmänen 09 - FIN Lapin Lukko
Llyod Ojo 09 4,51 - FIN Lapin Lukko
Nuutti Säily 09 - FIN Lapin Lukko
Niko Vatanen 09 - FIN Lapin Lukko
Ludvig Ekman 09 4,03 - SWE Luleå FI
Max Jonsson 07 - SWE Skellefteå AIK
Sebastian Nova 08 - SWE Skellefteå AIK
Elias Hellström 09 - SWE Tväråselets AIF
Nora Karlsson 04 - SWE Tväråselets AIF
P11 Kula2020-01-18
Olle Nordström 09 - SWE Boden FI
Lowe Persson 09 - SWE Boden FI
Frey Johansson 09 - SWE Gällivare SK
Leo Möttönen 09 - SWE Gällivare SK
Ludvig Ekman 09 7,04 - SWE Luleå FI
Max Jonsson 07 - SWE Skellefteå AIK
Max Jonsson 07 - SWE Skellefteå AIK
P10 60 m2020-01-18
Jesper Backelund 10 - SWE Boden FI
Torsten Pettersson 10 - SWE Boden FI
Jakob Sundström 10 - SWE Boden FI
Vilmer Rönnbäck 10 - SWE Luleå FI
Wilmer Lantto 10 - SWE Nedre Soppero IK
Gustav Oja 10 - SWE Nedre Soppero IK
Sixten Lundqvist 10 - SWE Piteå IF
Onni Hirsivaara 08 - FIN Veitsiluodon Kisaveikot
Kalle Hirsivaara 10 - FIN Veitsiluodon Kisaveikot
P10 600 m2020-01-19
Jesper Backelund 10 - SWE Boden FI
Lucas Jonsson 10 - SWE Boden FI
Ragnar Löfgren 10 - SWE Boden FI
Arvid Lundblom 10 - SWE Kalix FI
Wilmer Lantto 10 - SWE Nedre Soppero IK
Gustav Oja 10 - SWE Nedre Soppero IK
Sixten Lundqvist 10 - SWE Piteå IF
Onni Hirsivaara 08 - FIN Veitsiluodon Kisaveikot
Kalle Hirsivaara 10 - FIN Veitsiluodon Kisaveikot
P10 40 m häck2020-01-19
Jesper Backelund 10 - SWE Boden FI
Lucas Jonsson 10 - SWE Boden FI
Ragnar Löfgren 10 - SWE Boden FI
Torsten Pettersson 10 - SWE Boden FI
Jakob Sundström 10 - SWE Boden FI
Vilmer Rönnbäck 10 - SWE Luleå FI
Wilmer Lantto 10 - SWE Nedre Soppero IK
Gustav Oja 10 - SWE Nedre Soppero IK
Sixten Lundqvist 10 - SWE Piteå IF
P10 Höjd2020-01-19
Jesper Backelund 10 - SWE Boden FI
Lucas Jonsson 10 - SWE Boden FI
Ragnar Löfgren 10 - SWE Boden FI
Torsten Pettersson 10 - SWE Boden FI
Jakob Sundström 10 - SWE Boden FI
Vilmer Rönnbäck 10 - SWE Luleå FI
Wilmer Lantto 10 - SWE Nedre Soppero IK
Gustav Oja 10 - SWE Nedre Soppero IK
Sixten Lundqvist 10 - SWE Piteå IF
P10 Längd2020-01-18
Jesper Backelund 10 - SWE Boden FI
Ragnar Löfgren 10 - SWE Boden FI
Torsten Pettersson 10 - SWE Boden FI
Jakob Sundström 10 - SWE Boden FI
Vilmer Rönnbäck 10 - SWE Luleå FI
Wilmer Lantto 10 - SWE Nedre Soppero IK
Gustav Oja 10 - SWE Nedre Soppero IK
Sixten Lundqvist 10 - SWE Piteå IF
Onni Hirsivaara 08 - FIN Veitsiluodon Kisaveikot
Kalle Hirsivaara 10 - FIN Veitsiluodon Kisaveikot
P10 Vortex2020-01-18
Jesper Backelund 10 - SWE Boden FI
Ragnar Löfgren 10 - SWE Boden FI
Torsten Pettersson 10 - SWE Boden FI
Jakob Sundström 10 - SWE Boden FI
Wilmer Lantto 10 - SWE Nedre Soppero IK
Gustav Oja 10 - SWE Nedre Soppero IK
Sixten Lundqvist 10 - SWE Piteå IF
Onni Hirsivaara 08 - FIN Veitsiluodon Kisaveikot
Kalle Hirsivaara 10 - FIN Veitsiluodon Kisaveikot
P9 60 m2020-01-18
Isak Alldén 11 - SWE Gällivare SK
Hamam Ibrahim 11 - SWE Haparanda SKT
Lucas Niskala Blick 11 - SWE Haparanda SKT
Ture Andersson 11 11,10 - SWE Luleå FI
Vincent Norberg 11 - SWE Luleå FI
Svante Ylivainio 11 - SWE Nedre Soppero IK
Neo Carlsson 11 - SWE Piteå IF
Egon Johansson 11 - SWE Piteå IF
Max Lindström 11 - SWE Piteå IF
Liam Wennberg 11 - SWE Piteå IF
P9 400 m2020-01-19
Hamam Ibrahim 11 - SWE Haparanda SKT
Enok Nilsson 11 - SWE Haparanda SKT
Ture Andersson 11 - SWE Luleå FI
Vincent Norberg 11 - SWE Luleå FI
Svante Ylivainio 11 - SWE Nedre Soppero IK
Neo Carlsson 11 - SWE Piteå IF
Egon Johansson 11 - SWE Piteå IF
Liam Wennberg 11 - SWE Piteå IF
P9 40 m häck2020-01-19
Isak Alldén 11 - SWE Gällivare SK
Hamam Ibrahim 11 - SWE Haparanda SKT
Enok Nilsson 11 - SWE Haparanda SKT
Lucas Niskala Blick 11 - SWE Haparanda SKT
Ture Andersson 11 9,75 - SWE Luleå FI
Vincent Norberg 11 - SWE Luleå FI
Svante Ylivainio 11 - SWE Nedre Soppero IK
Neo Carlsson 11 - SWE Piteå IF
Egon Johansson 11 - SWE Piteå IF
Liam Wennberg 11 - SWE Piteå IF
P9 Längd2020-01-18
Isak Alldén 11 - SWE Gällivare SK
Lucas Niskala Blick 11 - SWE Haparanda SKT
Ture Andersson 11 2,74 - SWE Luleå FI
Vincent Norberg 11 - SWE Luleå FI
Svante Ylivainio 11 - SWE Nedre Soppero IK
Neo Carlsson 11 - SWE Piteå IF
Egon Johansson 11 - SWE Piteå IF
Max Lindström 11 - SWE Piteå IF
Liam Wennberg 11 - SWE Piteå IF
P9 Vortex2020-01-19
Isak Alldén 11 - SWE Gällivare SK
Hamam Ibrahim 11