Startlista per klubb  
 
M 60 m2019-12-07
Johan Sundquist 97 7,33 SWE Haparanda SKT
Ahmed Ali Abbas 01 SWE Kalix FI
Mujitaba Najafi 01 SWE Kalix FI
Mikael Larsson 75 SWE Luleå FI
Henrik Åkeblom 81 SWE Luleå FI
Fredrik Emanuelsson 71 SWE FIF Gnistan
Janne Keskikastari 87 7,76 FIN Oulaisten Huima
Veli Vuorenmaa 85 7,43 FIN Oulun Pyrintö
Robin Blomgren 00 SWE Riviera FI
Hjalmar Sundvall 94 7,11 SWE Riviera FI
Fredrik Wall 97 7,25 SWE Riviera FI
M 200 m2019-12-07
Mikael Larsson 75 SWE Luleå FI
Måns Lundberg 88 SWE Luleå FI
Fredrik Emanuelsson 71 SWE FIF Gnistan
Veli Vuorenmaa 85 24,65 FIN Oulun Pyrintö
Robin Blomgren 00 SWE Riviera FI
Nuraldin El Jammal 92 24,50 SWE Riviera FI
Hjalmar Sundvall 94 22,95 SWE Riviera FI
Fredrik Wall 97 24,30 SWE Riviera FI
Eino Haase 01 FIN Veitsiluodon Kisaveikot
M 1500 m2019-12-07
Måns Lundberg 88 SWE Luleå FI
Nuraldin El Jammal 92 SWE Riviera FI
Eino Haase 01 FIN Veitsiluodon Kisaveikot
M Höjd2019-12-07
Hussein Nasari 00 SWE Haparanda SKT
Antti Kaihua 69 FIN Oulun Pyrintö
M Längd2019-12-07
Johan Sundquist 97 6,46 SWE Haparanda SKT
Antti Kaihua 69 FIN Oulun Pyrintö
P17 60 m2019-12-07
Abdale Omar 02 SWE Haparanda SKT
Abdiladiif Haji 03 SWE HaparandaTornio TFC
Elias Saief Ennasser 03 7,95 SWE HaparandaTornio TFC
P17 200 m2019-12-07
Abdale Omar 02 SWE Haparanda SKT
Abdiladiif Haji 03 SWE HaparandaTornio TFC
Yonas Mehari 02 SWE HaparandaTornio TFC
P17 1500 m2019-12-07
Abdale Omar 02 SWE Haparanda SKT
Yonas Mehari 02 SWE HaparandaTornio TFC
P17 Längd2019-12-07
Abdale Omar 02 SWE Haparanda SKT
P17 Kula2019-12-07
Abdale Omar 02 SWE Haparanda SKT
Elias Saief Ennasser 03 SWE HaparandaTornio TFC
P15 60 m2019-12-07
Jesper Lindqvist 05 SWE Boden FI
Melvin Nyström 04 SWE Boden FI
Abdihamiid Nur 04 7,92 SWE HaparandaTornio TFC
Joel Eriksson 05 SWE Luleå FI
Albin Löfgren 05 SWE Luleå FI
Jonne Kovaniemi 04 8,24 FIN Oulun Pyrintö
Idi Imoni 05 8,21 SWE Piteå IF
P15 200 m2019-12-07
Melvin Nyström 04 SWE Boden FI
Abdihamiid Nur 04 SWE HaparandaTornio TFC
Liam Jakobsson 05 SWE Kalix FI
Joel Eriksson 05 SWE Luleå FI
Idi Imoni 05 26,75 SWE Piteå IF
P15 1000 m2019-12-07
Liam Jakobsson 05 SWE Kalix FI
Jonne Kovaniemi 04 3.04,30 FIN Oulun Pyrintö
Idi Imoni 05 SWE Piteå IF
Felix Ridderstråle 04 2.58,80 SWE Piteå IF
P15 60 m häck2019-12-07
Abdihamiid Nur 04 9,35 SWE HaparandaTornio TFC
Albin Löfgren 05 SWE Luleå FI
Idi Imoni 05 SWE Piteå IF
P15 Höjd2019-12-07
Melvin Nyström 04 SWE Boden FI
Felix Ridderstråle 04 1,77 SWE Piteå IF
P15 Stav2019-12-07
Albin Löfgren 05 SWE Luleå FI
Idi Imoni 05 2,42 SWE Piteå IF
Petteri Tuomaala 05 3,60 FIN Saloisten Salama
P15 Längd2019-12-07
Joel Eriksson 05 SWE Luleå FI
Idi Imoni 05 4,97 SWE Piteå IF
P15 Kula2019-12-07
Jesper Lindqvist 05 SWE Boden FI
Melvin Nyström 04 SWE Boden FI
Idi Imoni 05 SWE Piteå IF
P13 60 m2019-12-07
Fares Mahmoud 07 SWE Haparanda SKT
Arwid Andersson 06 SWE Kalix FI
Joel Bergenstråle 06 SWE Luleå FI
Hugo HAKEBERG 06 SWE Luleå FI
Anton Strömberg 06 SWE Luleå FI
Isak Emanuelsson 06 SWE FIF Gnistan
Jussi Raudaskoski 06 FIN Oulun Pyrintö
Topi Timmonen 06 FIN Oulun Pyrintö
Topi Timonen 06 8,01 8,01 FIN Oulun Pyrintö
Armas Uusitalo 06 FIN Oulun Pyrintö
Aleksanteri Mursu 06 FIN Pohjan Koitto
P13 200 m2019-12-07
Topi Timmonen 06 FIN Oulun Pyrintö
Topi Timonen 06 FIN Oulun Pyrintö
Armas Uusitalo 06 FIN Oulun Pyrintö
Aleksanteri Mursu 06 FIN Pohjan Koitto
P13 800 m2019-12-07
Arwid Andersson 06 SWE Kalix FI
Jussi Raudaskoski 06 FIN Oulun Pyrintö
Topi Timmonen 06 FIN Oulun Pyrintö
Topi Timonen 06 FIN Oulun Pyrintö
Armas Uusitalo 06 FIN Oulun Pyrintö
P13 60 m häck2019-12-07
Hugo HAKEBERG 06 SWE Luleå FI
Wilhelm Jaxe 07 SWE Luleå FI
Väinö Kekkonen 08 FIN Oulun Pyrintö
Väinö Kekkonen 08 FIN Oulun Pyrintö
Aleksanteri Mursu 06 FIN Pohjan Koitto
P13 Höjd2019-12-07
Fares Mahmoud 07 SWE Haparanda SKT
Joel Bergenstråle 06 SWE Luleå FI
Hugo HAKEBERG 06 SWE Luleå FI
Armas Uusitalo 06 FIN Oulun Pyrintö
Aleksanteri Mursu 06 FIN Pohjan Koitto
P13 Stav2019-12-07
Joel Bergenstråle 06 SWE Luleå FI
Wilhelm Jaxe 07 SWE Luleå FI
P13 Längd2019-12-07
Fares Mahmoud 07 SWE Haparanda SKT
Joel Bergenstråle 06 SWE Luleå FI
Hugo HAKEBERG 06 SWE Luleå FI
Wilhelm Jaxe 07 SWE Luleå FI
Anton Strömberg 06 SWE Luleå FI
Isak Emanuelsson 06 SWE FIF Gnistan
Aleksanteri Mursu 06 FIN Pohjan Koitto
P13 Kula2019-12-07
Fares Mahmoud 07 SWE Haparanda SKT
Anton Strömberg 06 SWE Luleå FI
Armas Uusitalo 06 FIN Oulun Pyrintö
Aleksanteri Mursu 06 FIN Pohjan Koitto
P11 60 m2019-12-07
Frey Johansson 09 SWE Gällivare SK
Leo Möttönen 09 SWE Gällivare SK
Isac Sannerborg 08 SWE Haparanda SKT
Oskari Siirtola 08 SWE Haparanda SKT
Noah Styrman 08 SWE Haparanda SKT
Oskar Widesand 08 SWE Haparanda SKT
Pingu Bråk 08 FIN Helsingfors IFK
Nooa Halme 09 FIN Lapin Lukko
Kaapo Heikkilä 09 FIN Lapin Lukko
Niilo Höynälänmaa 09 FIN Lapin Lukko
Pete Karppinen 09 FIN Lapin Lukko
Tobias Kylmänen 09 FIN Lapin Lukko
Llyod Ojo 09 FIN Lapin Lukko
Nuutti Säily 09 FIN Lapin Lukko
Niko Vatanen 09 FIN Lapin Lukko
Theodor L Sjöblom 09 9,76 SWE Luleå FI
Axel Åhlberg 09 SWE Luleå FI
Väinö Kekkonen 08 FIN Oulun Pyrintö
Väinö Kekkonen 08 FIN Oulun Pyrintö
Aleksi Pohjola 08 8,91 8,91 FIN Oulun Pyrintö
Aleksi Pohjola 08 8,91 8,91 FIN Oulun Pyrintö
Niilo Raudaskoski 08 FIN Oulun Pyrintö
P11 600 m2019-12-07
Leo Möttönen 09 SWE Gällivare SK
Oskari Siirtola 08 SWE Haparanda SKT
Pingu Bråk 08 FIN Helsingfors IFK
Nooa Halme 09 FIN Lapin Lukko
Tobias Kylmänen 09 FIN Lapin Lukko
Llyod Ojo 09 FIN Lapin Lukko
Axel Åhlberg 09 SWE Luleå FI
Väinö Kekkonen 08 FIN Oulun Pyrintö
Väinö Kekkonen 08 FIN Oulun Pyrintö
Niilo Raudaskoski 08 FIN Oulun Pyrintö
Elias Hellström 09 SWE Tväråselets AIF
Onni Hirsivaara 08 FIN Veitsiluodon Kisaveikot
P11 Höjd2019-12-07
Isac Sannerborg 08 SWE Haparanda SKT
Oskari Siirtola 08 SWE Haparanda SKT
Pingu Bråk 08 FIN Helsingfors IFK
Nooa Halme 09 FIN Lapin Lukko
Pete Karppinen 09 FIN Lapin Lukko
Tobias Kylmänen 09 FIN Lapin Lukko
Llyod Ojo 09 FIN Lapin Lukko
Väinö Kekkonen 08 FIN Oulun Pyrintö
Väinö Kekkonen 08 FIN Oulun Pyrintö
Elias Hellström 09 SWE Tväråselets AIF
Onni Hirsivaara 08 FIN Veitsiluodon Kisaveikot
P11 Längd2019-12-07
Frey Johansson 09 SWE Gällivare SK
Isac Sannerborg 08 SWE Haparanda SKT
Oskari Siirtola 08 SWE Haparanda SKT
Noah Styrman 08 SWE Haparanda SKT
Oskar Widesand 08 SWE Haparanda SKT
Pingu Bråk 08 FIN Helsingfors IFK
Nooa Halme 09 FIN Lapin Lukko
Kaapo Heikkilä 09 FIN Lapin Lukko
Niilo Höynälänmaa 09 FIN Lapin Lukko
Pete Karppinen 09 FIN Lapin Lukko
Tobias Kylmänen 09 FIN Lapin Lukko
Llyod Ojo 09 FIN Lapin Lukko
Nuutti Säily 09 FIN Lapin Lukko
Niko Vatanen 09 FIN Lapin Lukko
Theodor L Sjöblom 09 3,35 SWE Luleå FI
Axel Åhlberg 09 SWE Luleå FI
Väinö Kekkonen 08 FIN Oulun Pyrintö
Väinö Kekkonen 08 FIN Oulun Pyrintö
Aleksi Pohjola 08 4,26 4,26 FIN Oulun Pyrintö
Elias Hellström 09 SWE Tväråselets AIF
Onni Hirsivaara 08 FIN Veitsiluodon Kisaveikot
P11 Kula2019-12-07
Frey Johansson 09 SWE Gällivare SK
Leo Möttönen 09 SWE Gällivare SK
Isac Sannerborg 08 SWE Haparanda SKT
Oskari Siirtola 08 SWE Haparanda SKT
Noah Styrman 08 SWE Haparanda SKT
Oskar Widesand 08 SWE Haparanda SKT
Pingu Bråk 08 FIN Helsingfors IFK
Theodor L Sjöblom 09 6,03 SWE Luleå FI
Axel Åhlberg 09 SWE Luleå FI
Aleksi Pohjola 08 6,43 6,43 FIN Oulun Pyrintö
P11 40 m häck - P112019-12-07
Leo Möttönen 09 SWE Gällivare SK
Isac Sannerborg 08 SWE Haparanda SKT
Oskari Siirtola 08 SWE Haparanda SKT
Pingu Bråk 08 FIN Helsingfors IFK
Theodor L Sjöblom 09 SWE Luleå FI
Axel Åhlberg 09 SWE Luleå FI
Väinö Kekkonen 08 FIN Oulun Pyrintö
Väinö Kekkonen 08 FIN Oulun Pyrintö
Elias Hellström 09 SWE Tväråselets AIF
Onni Hirsivaara 08 FIN Veitsiluodon Kisaveikot
P9 60 m2019-12-07
Jesper Backelund 10 SWE Boden FI
Lucas Jonsson 10 SWE Boden FI
Jimi Särkiniva 11 SWE Boden FI
Gustav Lantto 10 SWE Gällivare SK
Enok Nilsson 11 SWE Haparanda SKT
Lucas Niskala Blick 11 SWE Haparanda SKT
Vincent Fredriksson Avenius 10 SWE Kalix FI
Arvid Lundblom 10 SWE Kalix FI
Ture Andersson 11 11,63 SWE Luleå FI
Vincent Norberg 11 SWE Luleå FI
Vilmer Rönnbäck 10 11,12 SWE Luleå FI
Arvid Wennberg 10 SWE Luleå FI
Tarmo Happonen 10 9,72 FIN Oulun Pyrintö
Nooa Kneckt 10 FIN Oulun Pyrintö
Peetu Pulkkinen 10 10,92 FIN Oulun Pyrintö
Egon Johansson 11 SWE Piteå IF
Liam Wennberg 11 SWE Piteå IF
Jesse Hiltunen 10 15,00 15,00 FIN Pohjan Koitto
Kalle Hirsivaara 10 FIN Veitsiluodon Kisaveikot
P9 400 m2019-12-07
Jesper Backelund 10 SWE Boden FI
Lucas Jonsson 10 SWE Boden FI
Enok Nilsson 11 SWE Haparanda SKT
Arvid Lundblom 10 SWE Kalix FI
Ture Andersson 11 SWE Luleå FI
Vincent Norberg 11 SWE Luleå FI
Vilmer Rönnbäck 10 SWE Luleå FI
Arvid Wennberg 10 SWE Luleå FI
Tarmo Happonen 10 FIN Oulun Pyrintö
Nooa Kneckt 10 FIN Oulun Pyrintö
Peetu Pulkkinen 10 FIN Oulun Pyrintö
Egon Johansson 11 SWE Piteå IF
Liam Wennberg 11 SWE Piteå IF
P9 40 m häck2019-12-07
Jesper Backelund 10 SWE Boden FI
Lucas Jonsson 10 SWE Boden FI
Gustav Lantto 10 SWE Gällivare SK
Enok Nilsson 11 SWE Haparanda SKT
Lucas Niskala Blick 11 SWE Haparanda SKT
Ture Andersson 11 9,83 SWE Luleå FI
Vincent Norberg 11 SWE Luleå FI
Vilmer Rönnbäck 10 SWE Luleå FI
Arvid Wennberg 10 SWE Luleå FI
Tarmo Happonen 10 FIN Oulun Pyrintö
Egon Johansson 11 SWE Piteå IF
Liam Wennberg 11 SWE Piteå IF
Jesse Hiltunen 10 15,00 15,00 FIN Pohjan Koitto
Kalle Hirsivaara 10 FIN Veitsiluodon Kisaveikot
P9 Längd2019-12-07
Jesper Backelund 10 SWE Boden FI
Lucas Jonsson 10 SWE Boden FI
Jimi Särkiniva 11 SWE Boden FI
Gustav Lantto 10 SWE Gällivare SK
Enok Nilsson 11 SWE Haparanda SKT
Lucas Niskala Blick 11 SWE Haparanda SKT
Vincent Fredriksson Avenius 10 SWE Kalix FI
Arvid Lundblom 10 SWE Kalix FI
Ture Andersson 11 2,74 SWE Luleå FI
Vincent Norberg 11 SWE Luleå FI
Vilmer Rönnbäck 10 3,00 SWE Luleå FI
Arvid Wennberg 10 SWE Luleå FI
Tarmo Happonen 10 3,79 FIN Oulun Pyrintö
Nooa Kneckt 10 FIN Oulun Pyrintö
Peetu Pulkkinen 10 3,13 FIN Oulun Pyrintö
Egon Johansson 11 SWE Piteå IF
Liam Wennberg 11 SWE Piteå IF
Jesse Hiltunen 10 3,27 3,27 FIN Pohjan Koitto
Kalle Hirsivaara 10 FIN Veitsiluodon Kisaveikot
P9 Vortex2019-12-07
Jesper Backelund 10 SWE Boden FI
Lucas Jonsson 10 SWE Boden FI
Jimi Särkiniva 11 SWE Boden FI
Gustav Lantto 10 SWE Gällivare SK
Enok Nilsson 11 SWE Haparanda SKT
Lucas Niskala Blick 11 SWE Haparanda SKT
Vincent Fredriksson Avenius 10 SWE Kalix FI
Arvid Lundblom 10 SWE Kalix FI
Ture Andersson 11 4,28 SWE Luleå FI
Vincent Norberg 11 SWE Luleå FI
Arvid Wennberg 10 SWE Luleå FI
Tarmo Happonen 10 FIN Oulun Pyrintö
Egon Johansson 11 SWE Piteå IF
Liam Wennberg 11 SWE Piteå IF
K 60 m2019-12-07
Ellinoora Ylimäki 01 8,02 FIN Alatornion Pirkat
Amanda Isaksson 01 8,13 SWE Boden FI
Gziena Ambesajer 00 SWE Gällivare SK
Olivia Köhler 00 SWE Gällivare SK
Ida Harila 01 SWE Haparanda SKT
Sonja Stång 02 7,79 7,79 FIN Kuivasjärven Aura
K 200 m2019-12-07
Ellinoora Ylimäki 01 26,94 FIN Alatornion Pirkat
Amanda Isaksson 01 25,68 SWE Boden FI
Ida Esperi 00 SWE Haparanda SKT
Ida Harila 01 SWE Haparanda SKT
Malin Weiland 74 29,15 SWE Piteå IF
Paulina Sundvall 01 26,97 SWE Riviera FI
Erika Utriainen 86 FIN Veitsiluodon kisaveikot
K 1500 m2019-12-07
Ida Esperi 00 SWE Haparanda SKT
Erika Utriainen 86 FIN Veitsiluodon kisaveikot
K 60 m häck2019-12-07
Olivia Köhler 00 SWE Gällivare SK
Sonja Stång 02 8,74 8,74 FIN Kuivasjärven Aura
Eva-Lena Bergkvist 64 SWE Piteå IF
Malin Weiland 74 9,62 SWE Piteå IF
Paulina Sundvall 01 9,57 SWE Riviera FI
K Höjd2019-12-07
Ida Esperi 00 SWE Haparanda SKT
Ida Harila 01 SWE Haparanda SKT
Eva-Lena Bergkvist 64 SWE Piteå IF
K Stav2019-12-07
Ida Harila 01 SWE Haparanda SKT
Malin Weiland 74 3,30 SWE Piteå IF
K Längd2019-12-07
Amanda Isaksson 01 5,42 SWE Boden FI
Ida Harila 01 SWE Haparanda SKT
Elina Männikkö 02 FIN Kuivasjärven Aura
Sonja Stång 02 5,26 FIN Kuivasjärven Aura
Malin Weiland 74 4,76 SWE Piteå IF
K Kula2019-12-07
Ida Esperi 00 SWE Haparanda SKT
Ida Harila 01 SWE Haparanda SKT
Elina Männikkö 02 FIN Kuivasjärven Aura
F17 60 m2019-12-07
Filippa Bergenstråle 04 7,01 SWE Antnäs BK
Melissa Granberg 03 SWE Gällivare SK
Sofia Ömalm 02 SWE Gällivare SK
Ellinor Hannerfors 03 SWE Haparanda SKT
Tova Berglund 02 SWE Luleå FI
F17 200 m2019-12-07
Melissa Granberg 03 SWE Gällivare SK
Sofia Ömalm 02 SWE Gällivare SK
Tova Berglund 02 SWE Luleå FI
My Rundgren 03 SWE Luleå FI
Tuva Weiland 04 30,67 SWE Piteå IF
F17 1500 m2019-12-07
Filippa Bergenstråle 04 5.23,90 SWE Antnäs BK
My Rundgren 03 SWE Luleå FI
F17 60 m häck2019-12-07
Sofia Ömalm 02 SWE Gällivare SK
Hilda Harila 03 SWE Haparanda SKT
Tuva Weiland 04 10,70 SWE Piteå IF
F17 Stav2019-12-07
Filippa Bergenstråle 04 3,69 SWE Antnäs BK
Ellinor Hannerfors 03 SWE Haparanda SKT
Hilda Harila 03 SWE Haparanda SKT
Tuva Weiland 04 2,75 SWE Piteå IF
F17 Längd2019-12-07
Ellinor Hannerfors 03 SWE Haparanda SKT
Hilda Harila 03 SWE Haparanda SKT
Tuva Weiland 04 4,57 SWE Piteå IF
F17 Kula2019-12-07
Filippa Bergenstråle 04 11,02 SWE Antnäs BK
Linda Hedlund 04 SWE Boden FI
Hilda Harila 03 SWE Haparanda SKT
F15 60 m2019-12-07
Linda Hedlund 04 SWE Boden FI
Torun Karlsson Alalahti 05 SWE Gällivare SK
Smilla Andersson Esperi 05 SWE Haparanda SKT
Julia Kanto 05 SWE Haparanda SKT
Julia Kanto 05 SWE Haparanda SKT
Evelin Svedlund 05 SWE Kalix FI
Maja Andersson 05 8,74 SWE Luleå FI
Olivia Eman 05 SWE Luleå FI
Thindra Jaxe 04 SWE Luleå FI
Martta Koskela 05 FIN Oulun Pyrintö
Venla Laukka 05 8,60 FIN Oulun Pyrintö
Venla Laukka 05 8,60 FIN Oulun Pyrintö
Venla Laukka 05 FIN Oulun Pyrintö
Venla Laukka 05 FIN Oulun Pyrintö
Julia Johansson 04 SWE Piteå IF
Stina Widmark 04 SWE Piteå IF
Siiri Poikela 05 FIN Pohjan Koitto
Siiri Poikela 05 FIN Pohjan Koitto
Alina Hummasti 05 FIN Saloisten Salama
Sofia Lalli 05 FIN Saloisten Salama
F15 200 m2019-12-07
Alexandra Köhler 04 SWE Gällivare SK
Evelin Svedlund 05 SWE Kalix FI
Maja Andersson 05 30,45 SWE Luleå FI
Tova Lindbäck 05 SWE Luleå FI
Martta Koskela 05 FIN Oulun Pyrintö
Venla Laukka 05 28,31 FIN Oulun Pyrintö
Venla Laukka 05 28,31 FIN Oulun Pyrintö
Venla Laukka 05 FIN Oulun Pyrintö
Venla Laukka 05 FIN Oulun Pyrintö
Julia Johansson 04 SWE Piteå IF
Alina Hummasti 05 FIN Saloisten Salama
Nora Karlsson 04 SWE Tväråselets AIF
F15 1000 m2019-12-07
Nora Karlsson 04 SWE Tväråselets AIF
F15 60 m häck2019-12-07
Alexandra Köhler 04 SWE Gällivare SK
Maja Andersson 05 10,17 SWE Luleå FI
Thindra Jaxe 04 SWE Luleå FI
Tuva Weiland 04 10,70 SWE Piteå IF
Anna-Sofia Orajärvi 05 FIN Veitsiluodon kisaveikot
F15 Höjd2019-12-07
Alexandra Köhler 04 SWE Gällivare SK
Maja Andersson 05 1,35 SWE Luleå FI
Thindra Jaxe 04 SWE Luleå FI
Tova Lindbäck 05 1,46 SWE Luleå FI
Tuva Weiland 04 1,45 SWE Piteå IF
Anna-Sofia Orajärvi 05 FIN Veitsiluodon kisaveikot
F15 Stav2019-12-07
Torun Karlsson Alalahti 05 SWE Gällivare SK
Smilla Andersson Esperi 05 SWE Haparanda SKT
Julia Kanto 05 SWE Haparanda SKT
Julia Kanto 05 SWE Haparanda SKT
Maja Andersson 05 2,54 SWE Luleå FI
Tuva Weiland 04 2,70 SWE Piteå IF
Stina Widmark 04 SWE Piteå IF
F15 Längd2019-12-07
Smilla Andersson Esperi 05 SWE Haparanda SKT
Julia Kanto 05 SWE Haparanda SKT
Julia Kanto 05 SWE Haparanda SKT
Evelin Svedlund 05 SWE Kalix FI
Olivia Eman 05 SWE Luleå FI
Thindra Jaxe 04 SWE Luleå FI
Tuva Weiland 04 4,57 SWE Piteå IF
Julia Johansson 04 SWE Piteå IF
Stina Widmark 04 SWE Piteå IF
Siiri Poikela 05 FIN Pohjan Koitto
Sofia Lalli 05 FIN Saloisten Salama
Nora Karlsson 04 SWE Tväråselets AIF
Saana Vesenne 04 FIN Veitsiluodon kisaveikot
F15 Kula2019-12-07
Linda Hedlund 04 SWE Boden FI
Alexandra Köhler 04 SWE Gällivare SK
Julia Kanto 05 SWE Haparanda SKT
Julia Kanto 05 SWE Haparanda SKT
Thindra Jaxe 04 SWE Luleå FI
Stina Widmark 04 SWE Piteå IF
F13 60 m2019-12-07
Linn Harming 07 SWE Boden FI
Olivia Jonsson 07 SWE Boden FI
Elin Lindh 07 SWE Boden FI
Smilla Löfvenhaft 06 SWE Boden FI
Mina Nyström 06 SWE Boden FI
Elise Eneris 06 SWE Gällivare SK
Maya Johansson 06 SWE Gällivare SK
Nellie Liinanki 07 SWE Gällivare SK
Saga Möttönen 07 SWE Gällivare SK
Ida Persson 07 SWE Gällivare SK
Milena Wallgren 06 SWE Gällivare SK
Alicia Winsa 06 SWE Gällivare SK
Natalie Bäckström 07 SWE Haparanda SKT
Alva Haara 07 SWE Haparanda SKT
Agnes Hotti 07 SWE Haparanda SKT
Nora-Maja Kokkonen 07 SWE Haparanda SKT
Elli Kuusela 07 SWE Haparanda SKT
Lilja Lahikainen 06 SWE Haparanda SKT
Wilma Lundbäck 07 SWE Haparanda SKT
Felicia Sannerborg 06 SWE Haparanda SKT
Wilma Vaalto 06 SWE Haparanda SKT
Emma Widesand 06 SWE Haparanda SKT
Ella Österling 07 SWE Haparanda SKT
Frida Isojärvi 07 8,60 FIN Kalajoen Junkkarit
Märtha Hovila 07 SWE Kalix FI
Elina Nyström 07 SWE Luleå FI
Olivia Uvemo 07 9,30 SWE Luleå FI
Milla Kangas 06 FIN Oulun Pyrintö
Armi Koskela 07 FIN Oulun Pyrintö
Alice Ridderstråle 07 9,11 SWE Piteå IF
Helmi Kunnari 07 9,06 9,06 FIN Pohjan Koitto
Safia Mekki 06 FIN Pohjan Koitto
Sofia Mekki 06 FIN Pohjan Koitto
Felicia Isaksson 06 SWE Riviera FI
Saara Rahlan 07 FIN Saloisten Salama
Henna Saarenpää 07 FIN Saloisten Salama
Ella Martimo 06 FIN Veitsiluodon kisaveikot
Anniina Piipponen 07 8,32 FIN Veitsiluodon Kisaveikot
F13 200 m2019-12-07
Linn Harming 07 SWE Boden FI
Olivia Jonsson 07 SWE Boden FI
Elin Lindh 07 SWE Boden FI
Mina Nyström 06 SWE Boden FI
Maya Johansson 06 SWE Gällivare SK
Nellie Liinanki 07 SWE Gällivare SK
Ebba Wieslander 07 SWE Gällivare SK
Alicia Winsa 06 SWE Gällivare SK
Agnes Hotti 07 SWE Haparanda SKT
Elli Kuusela 07 SWE Haparanda SKT
Wilma Vaalto 06 SWE Haparanda SKT
Emma Widesand 06 SWE Haparanda SKT
Frida Isojärvi 07 29,22 FIN Kalajoen Junkkarit
Märtha Hovila 07 SWE Kalix FI
Amie Jakobsson 07 SWE Kalix FI
Isabelle Johnselius 06 SWE Kalix FI
Elina Nyström 07 SWE Luleå FI
Olivia Uvemo 07 31,99 SWE Luleå FI
Armi Koskela 07 FIN Oulun Pyrintö
Alice Ridderstråle 07 31,24 SWE Piteå IF
Helmi Kunnari 07 30,42 30,42 FIN Pohjan Koitto
Saara Rahlan 07 FIN Saloisten Salama
Ella Martimo 06 FIN Veitsiluodon kisaveikot
F13 800 m2019-12-07
Olivia Jonsson 07 SWE Boden FI
Elise Eneris 06 SWE Gällivare SK
Ida Persson 07 SWE Gällivare SK
Elli Kuusela 07 SWE Haparanda SKT
Wilma Lundbäck 07 SWE Haparanda SKT
Felicia Sannerborg 06 SWE Haparanda SKT
Märtha Hovila 07 SWE Kalix FI
Amie Jakobsson 07 SWE Kalix FI
Elina Nyström 07 SWE Luleå FI
Olivia Uvemo 07 3.03,13 SWE Luleå FI
Sointu Oinas 07 FIN Pohjan Koitto
Frida Kilpiäinen 06 FIN Veitsiluodon kisaveikot
Frida Kilpiäinen 06 FIN Veitsiluodon kisaveikot
Frida Kilpiäinen 06 FIN Veitsiluodon kisaveikot
Frida Kilpiäinen 06 FIN Veitsiluodon kisaveikot
F13 60 m häck2019-12-07
Linn Harming 07 SWE Boden FI
Olivia Jonsson 07 SWE Boden FI
Elin Lindh 07 SWE Boden FI
Maya Johansson 06 SWE Gällivare SK
Nellie Liinanki 07 SWE Gällivare SK
Ida Persson 07 SWE Gällivare SK
Milena Wallgren 06 SWE Gällivare SK
Ebba Wieslander 07 SWE Gällivare SK
Nora-Maja Kokkonen 07 SWE Haparanda SKT
Wilma Lundbäck 07 SWE Haparanda SKT
Felicia Sannerborg 06 SWE Haparanda SKT
Ella Österling 07 SWE Haparanda SKT
Cajsa Edelbro 06 10,43 SWE Luleå FI
Olivia Laine 07 FIN Pohjan Koitto
F13 Höjd2019-12-07
Linn Harming 07 SWE Boden FI
Olivia Jonsson 07 SWE Boden FI
Elin Lindh 07 SWE Boden FI
Mina Nyström 06 SWE Boden FI
Elise Eneris 06 SWE Gällivare SK
Maya Johansson 06 SWE Gällivare SK
Saga Möttönen 07 SWE Gällivare SK
Ida Persson 07 SWE Gällivare SK
Ebba Wieslander 07 SWE Gällivare SK
Samantha Forlund Laine 07 SWE Haparanda SKT
Alva Haara 07 SWE Haparanda SKT
Agnes Hotti 07 SWE Haparanda SKT
Nora-Maja Kokkonen 07 SWE Haparanda SKT
Lilja Lahikainen 06 SWE Haparanda SKT
Wilma Lundbäck 07 SWE Haparanda SKT
Ella Österling 07 SWE Haparanda SKT
Isabelle Johnselius 06 SWE Kalix FI
Cajsa Edelbro 06 1,51 SWE Luleå FI
Elina Nyström 07 SWE Luleå FI
Milla Kangas 06 FIN Oulun Pyrintö
Olivia Laine 07 FIN Pohjan Koitto
Felicia Isaksson 06 SWE Riviera FI
F13 Stav2019-12-07
Olivia Jonsson 07 SWE Boden FI
Mina Nyström 06 SWE Boden FI
Natalie Bäckström 07 SWE Haparanda SKT
Alva Haara 07 SWE Haparanda SKT
Agnes Hotti 07 SWE Haparanda SKT
Elli Kuusela 07 SWE Haparanda SKT
Ella Österling 07 SWE Haparanda SKT
Edith Kilpiäinen 07 FIN Veitsiluodon Kisaveikot
F13 Längd2019-12-07
Linn Harming 07 SWE Boden FI
Olivia Jonsson 07 SWE Boden FI
Elin Lindh 07 SWE Boden FI
Smilla Löfvenhaft 06 SWE Boden FI
Mina Nyström 06 SWE Boden FI
Elise Eneris 06 SWE Gällivare SK
Nellie Liinanki 07 SWE Gällivare SK
Saga Möttönen 07 SWE Gällivare SK
Ida Persson 07 SWE Gällivare SK
Milena Wallgren 06 SWE Gällivare SK
Ebba Wieslander 07 SWE Gällivare SK
Natalie Bäckström 07 SWE Haparanda SKT
Samantha Forlund Laine 07 SWE Haparanda SKT
Alva Haara 07 SWE Haparanda SKT
Agnes Hotti 07 SWE Haparanda SKT
Nora-Maja Kokkonen 07 SWE Haparanda SKT
Lilja Lahikainen 06 SWE Haparanda SKT
Wilma Lundbäck 07 SWE Haparanda SKT
Felicia Sannerborg 06 SWE Haparanda SKT
Wilma Vaalto 06 SWE Haparanda SKT
Emma Widesand 06 SWE Haparanda SKT
Ella Österling 07 SWE Haparanda SKT
Frida Isojärvi 07 4,42 FIN Kalajoen Junkkarit
Märtha Hovila 07 SWE Kalix FI
Isabelle Johnselius 06 SWE Kalix FI
Cajsa Edelbro 06 SWE Luleå FI
Elina Nyström 07 SWE Luleå FI
Milla Kangas 06 FIN Oulun Pyrintö
Armi Koskela 07 FIN Oulun Pyrintö
Alice Ridderstråle 07 3,93 SWE Piteå IF
Helmi Kunnari 07 4,42 4,42 FIN Pohjan Koitto
Olivia Laine 07 FIN Pohjan Koitto
Safia Mekki 06 FIN Pohjan Koitto
Sofia Mekki 06 FIN Pohjan Koitto
Sointu Oinas 07 4,50 4,50 FIN Pohjan Koitto
Felicia Isaksson 06 SWE Riviera FI
Saara Rahlan 07 FIN Saloisten Salama
Henna Saarenpää 07