Startlista per klubb  
 
M22 100 m2019-08-24
Ville Makslahti 03 11,36 SWE Luleå Friidrott
Henrik Åkeblom 81 10,97 ,00 SWE Luleå Friidrott
M22 800 m2019-08-24
Mikkel Knif 82 2.07,00 SWE Hammarby IF
M22 1500 m2019-08-25
Mikkel Knif 82 4.14,00 4.26,00 SWE Hammarby IF
P17 100 m2019-08-24
Ville Makslahti 03 11,36 SWE Luleå Friidrott
Leo Svallfors 03 SWE Luleå Friidrott
P17 200 m2019-08-25
Ville Makslahti 03 22,91 SWE Luleå Friidrott
Leo Svallfors 03 SWE Luleå Friidrott
P17 3000 m2019-08-25
Abdale Omar 02 SWE Haparanda SKT
P17 300 m häck2019-08-25
Abdale Omar 02 SWE Haparanda SKT
P17 Höjd2019-08-25
Abdale Omar 02 SWE Haparanda SKT
P17 Längd2019-08-24
Ville Makslahti 03 6,15 SWE Luleå Friidrott
P17 Kula2019-08-24
Linus Olofsson 03 SWE Boden FI
P17 Diskus2019-08-25
Linus Olofsson 03 SWE Boden FI
P15 80 m2019-08-25
Melvin Nyström 04 SWE Boden FI
Abdihamid Nur 04 SWE Haparanda SKT
Max Fors 04 9,51 SWE Upsala IF
P15 300 m2019-08-24
Abdihamid Nur 04 SWE Haparanda SKT
P15 80 m häck2019-08-24
Abdihamid Nur 04 SWE Haparanda SKT
Max Fors 04 SWE Upsala IF
P15 300 m häck2019-08-25
Abdihamid Nur 04 SWE Haparanda SKT
P15 Höjd2019-08-25
Max Fors 04 1,65 SWE Upsala IF
P15 Längd2019-08-24
Melvin Nyström 04 4,49 SWE Boden FI
P15 Kula2019-08-25
Melvin Nyström 04 10,42 SWE Boden FI
Max Fors 04 12,90 SWE Upsala IF
P15 Diskus2019-08-24
Melvin Nyström 04 29,83 SWE Boden FI
Max Fors 04 43,46 SWE Upsala IF
P15 Slägga2019-08-24
Melvin Nyström 04 24,84 SWE Boden FI
Max Fors 04 56,97 SWE Upsala IF
P15 Spjut2019-08-25
Melvin Nyström 04 36,09 SWE Boden FI
Abdihamid Nur 04 SWE Haparanda SKT
Max Fors 04 49,26 SWE Upsala IF
P14 80 m2019-08-25
Jesper Lindqvist 05 SWE Boden FI
Liam Jakobsson 05 SWE Kalix Friidrott
Joel Eriksson 05 SWE Luleå Friidrott
Albin Löfgren 05 SWE Luleå Friidrott
P14 300 m2019-08-24
Akseli Raappana 05 SWE Boden FI
P14 800 m2019-08-24
Akseli Raappana 05 SWE Boden FI
Liam Jakobsson 05 SWE Kalix Friidrott
P14 Höjd2019-08-25
Liam Jakobsson 05 SWE Kalix Friidrott
Albin Löfgren 05 SWE Luleå Friidrott
P14 Stav2019-08-24
Albin Löfgren 05 SWE Luleå Friidrott
P14 Längd2019-08-24
Liam Jakobsson 05 SWE Kalix Friidrott
Joel Eriksson 05 SWE Luleå Friidrott
Albin Löfgren 05 SWE Luleå Friidrott
P14 Tresteg2019-08-25
Albin Löfgren 05 SWE Luleå Friidrott
P14 Kula2019-08-25
Jesper Lindqvist 05 SWE Boden FI
P14 Diskus2019-08-24
Jesper Lindqvist 05 SWE Boden FI
P14 Slägga2019-08-24
Jesper Lindqvist 05 SWE Boden FI
P14 Spjut2019-08-25
Albin Löfgren 05 SWE Luleå Friidrott
P13 60 m2019-08-25
Joel Bergenstråhle 06 SWE Luleå Friidrott
Hugo Hakeberg 06 SWE Luleå Friidrott
Albin Oja 06 SWE Nedre Soppero IK
P13 200 m2019-08-25
Joel Bergenstråhle 06 SWE Luleå Friidrott
Albin Oja 06 SWE Nedre Soppero IK
P13 600 m2019-08-24
Arwid Andersson 06 SWE Kalix Friidrott
Joel Bergenstråhle 06 SWE Luleå Friidrott
Albin Oja 06 SWE Nedre Soppero IK
P13 1500 m2019-08-25
Albin Oja 06 SWE Nedre Soppero IK
P13 60 m häck2019-08-24
Hugo Hakeberg 06 SWE Luleå Friidrott
Albin Oja 06 SWE Nedre Soppero IK
P13 200 m häck2019-08-24
Arwid Andersson 06 SWE Kalix Friidrott
Albin Oja 06 SWE Nedre Soppero IK
P13 Höjd2019-08-25
Joel Bergenstråhle 06 SWE Luleå Friidrott
Hugo Hakeberg 06 SWE Luleå Friidrott
Albin Oja 06 SWE Nedre Soppero IK
P13 Stav2019-08-24
Joel Bergenstråhle 06 SWE Luleå Friidrott
Anton Strömberg 06 SWE Luleå Friidrott
P13 Längd2019-08-24
Arwid Andersson 06 SWE Kalix Friidrott
Joel Bergenstråhle 06 SWE Luleå Friidrott
Hugo Hakeberg 06 SWE Luleå Friidrott
Albin Oja 06 SWE Nedre Soppero IK
P13 Tresteg2019-08-25
Albin Oja 06 SWE Nedre Soppero IK
P13 Kula2019-08-24
Anton Strömberg 06 SWE Luleå Friidrott
Albin Oja 06 SWE Nedre Soppero IK
P13 Diskus2019-08-25
Anton Strömberg 06 SWE Luleå Friidrott
Albin Oja 06 SWE Nedre Soppero IK
P13 Slägga2019-08-24
Anton Strömberg 06 SWE Luleå Friidrott
P13 Spjut2019-08-25
Joel Bergenstråhle 06 SWE Luleå Friidrott
Anton Strömberg 06 SWE Luleå Friidrott
Albin Oja 06 SWE Nedre Soppero IK
P12 60 m2019-08-25
Robin Jansson 07 SWE Boden FI
Emil Rutström 07 SWE Nedre Soppero IK
P12 60 m häck2019-08-24
Wilhelm Jaxe 07 SWE Luleå Friidrott
Emil Rutström 07 SWE Nedre Soppero IK
P12 Höjd2019-08-25
Wilhelm Jaxe 07 SWE Luleå Friidrott
P12 Längd2019-08-24
Wilhelm Jaxe 07 SWE Luleå Friidrott
Emil Rutström 07 SWE Nedre Soppero IK
P12 Kula2019-08-24
Emil Rutström 07 SWE Nedre Soppero IK
P12 Diskus2019-08-25
Wilhelm Jaxe 07 SWE Luleå Friidrott
P12 Spjut2019-08-25
Wilhelm Jaxe 07 SWE Luleå Friidrott
Emil Rutström 07 SWE Nedre Soppero IK
P11 60 m2019-08-24
Ludvig Ekman 09 SWE Luleå Friidrott
Theodor L Sjöblom 09 SWE Luleå Friidrott
Noah Olsson 09 SWE Luleå Friidrott
Vide Fredriksson 09 SWE Nedre Soppero IK
Adam Ylivainio 08 SWE Nedre Soppero IK
P11 200 m2019-08-25
Theodor L Sjöblom 09 SWE Luleå Friidrott
Vide Fredriksson 09 SWE Nedre Soppero IK
Adam Ylivainio 08 SWE Nedre Soppero IK
Elias Hellström 09 SWE Tväråselets AIF
P11 Höjd2019-08-24
Noah Olsson 09 SWE Luleå Friidrott
Adam Ylivainio 08 SWE Nedre Soppero IK
Elias Hellström 09 SWE Tväråselets AIF
P11 Längd2019-08-24
Ludvig Ekman 09 SWE Luleå Friidrott
Theodor L Sjöblom 09 SWE Luleå Friidrott
Noah Olsson 09 SWE Luleå Friidrott
Vide Fredriksson 09 SWE Nedre Soppero IK
Adam Ylivainio 08 SWE Nedre Soppero IK
Elias Hellström 09 SWE Tväråselets AIF
P11 Kula2019-08-25
Ludvig Ekman 09 SWE Luleå Friidrott
Theodor L Sjöblom 09 SWE Luleå Friidrott
Vide Fredriksson 09 SWE Nedre Soppero IK
Adam Ylivainio 08 SWE Nedre Soppero IK
P11 Vortex2019-08-25
Ludvig Ekman 09 SWE Luleå Friidrott
Theodor L Sjöblom 09 SWE Luleå Friidrott
Vide Fredriksson 09 SWE Nedre Soppero IK
Adam Ylivainio 08 SWE Nedre Soppero IK
P9 60 m2019-08-24
Jakob Sundström 10 SWE Boden FI
Vincent Fredriksson Avenius 11 SWE Kalix Friidrott
Phoenix Johnsson 11 SWE Luleå Friidrott
Vincent Norberg 11 SWE Luleå Friidrott
Vilmer Rönnbäck 10 11,18 SWE Luleå Friidrott
William Stockman 11 SWE Luleå Friidrott
Axel Sundström 10 SWE Luleå Friidrott
Arvid Wennberg 10 10,46 SWE Luleå Friidrott
P9 Längd2019-08-25
Jesper Backelund 10 SWE Boden FI
Jakob Sundström 10 SWE Boden FI
Vincent Fredriksson Avenius 11 SWE Kalix Friidrott
Phoenix Johnsson 11 SWE Luleå Friidrott
Vincent Norberg 11 SWE Luleå Friidrott
Vilmer Rönnbäck 10 2,92 SWE Luleå Friidrott
William Stockman 11 SWE Luleå Friidrott
Arvid Wennberg 10 3,74 SWE Luleå Friidrott
P9 Kula2019-08-24
Jakob Sundström 10 SWE Boden FI
Phoenix Johnsson 11 SWE Luleå Friidrott
Vincent Norberg 11 SWE Luleå Friidrott
Vilmer Rönnbäck 10 4,69 SWE Luleå Friidrott
William Stockman 11 SWE Luleå Friidrott
Arvid Wennberg 10 SWE Luleå Friidrott
P9 Vortex2019-08-25
Jesper Backelund 10 SWE Boden FI
Jakob Sundström 10 SWE Boden FI
Vincent Fredriksson Avenius 11 SWE Kalix Friidrott
Phoenix Johnsson 11 SWE Luleå Friidrott
Vincent Norberg 11 SWE Luleå Friidrott
William Stockman 11 SWE Luleå Friidrott
Arvid Wennberg 10 SWE Luleå Friidrott
P7 60 m2019-08-24
Alvar Hedlund 13 SWE Luleå Friidrott
P7 Längd2019-08-24
Alvar Hedlund 13 SWE Luleå Friidrott
P7 Kula2019-08-25
Alvar Hedlund 13 SWE Luleå Friidrott
P7 Vortex2019-08-25
Alvar Hedlund 13 SWE Luleå Friidrott
K22 Spjut2019-08-25
Emilia Hannerfors 99 SWE Haparanda SKT
F19 100 m2019-08-24
Ida Esperi 00 SWE Haparanda SKT
Ida Harila 01 SWE Haparanda SKT
F19 200 m2019-08-25
Amanda Isaksson 01 SWE Boden FI
Ida Esperi 00 SWE Haparanda SKT
F19 400 m2019-08-24
Ida Harila 01 SWE Haparanda SKT
F19 800 m2019-08-25
Ida Esperi 00 SWE Haparanda SKT
F19 1500 m2019-08-24
Ida Esperi 00 SWE Haparanda SKT
F19 Höjd2019-08-24
Ida Esperi 00 SWE Haparanda SKT
Ida Harila 01 SWE Haparanda SKT
F19 Stav2019-08-25
Ida Harila 01 SWE Haparanda SKT
F19 Längd2019-08-25
Amanda Isaksson 01 SWE Boden FI
Ida Esperi 00 SWE Haparanda SKT
Ida Harila 01 SWE Haparanda SKT
F19 Kula2019-08-25
Therese Hedlund 00 SWE Boden FI
Ida Harila 01 SWE Haparanda SKT
F19 Diskus2019-08-24
Therese Hedlund 00 SWE Boden FI
F19 Spjut2019-08-25
Amanda Isaksson 01 SWE Boden FI
Ida Esperi 00 SWE Haparanda SKT
F17 100 m2019-08-24
Hanna Grahn 02 SWE Boden FI
Nellie Senbom 03 SWE Boden FI
Melissa Granberg 03 14,11 14,11 SWE Gällivare SK
Sofia Ömalm 02 SWE Gällivare SK
Ellinor Hannerfors 03 SWE Haparanda SKT
Hilda Harila 03 SWE Haparanda SKT
F17 200 m2019-08-25
Melissa Granberg 03 29,63 29,63 SWE Gällivare SK
Ellinor Hannerfors 03 SWE Haparanda SKT
My Rundgren 03 SWE Luleå Friidrott
F17 400 m2019-08-24
Hanna Grahn 02 SWE Boden FI
F17 800 m2019-08-25
My Rundgren 03 SWE Luleå Friidrott
F17 1500 m2019-08-24
My Rundgren 03 SWE Luleå Friidrott
F17 100 m häck 2019-08-24
Nellie Senbom 03 SWE Boden FI
Sofia Ömalm 02 SWE Gällivare SK
Ellinor Hannerfors 03 SWE Haparanda SKT
F17 Höjd2019-08-24
Hilda Harila 03 SWE Haparanda SKT
F17 Stav2019-08-25
Ellinor Hannerfors 03 SWE Haparanda SKT
Hilda Harila 03 SWE Haparanda SKT
F17 Längd2019-08-25
Ellinor Hannerfors 03 SWE Haparanda SKT
Hilda Harila 03 SWE Haparanda SKT
F17 Kula2019-08-25
Nellie Senbom 03 SWE Boden FI
Ellinor Hannerfors 03 SWE Haparanda SKT
Hilda Harila 03 SWE Haparanda SKT
Jennifer Nilsson 02 SWE Luleå Friidrott
F17 Diskus2019-08-24
Hanna Grahn 02 SWE Boden FI
Nellie Senbom 03 SWE Boden FI
Anni Liikanen 02 29,23 FIN Finland
Jennifer Nilsson 02 SWE Luleå Friidrott
F17 Slägga2019-08-24
Hanna Grahn 02 SWE Boden FI
Melissa Granberg 03 29,24 29,24 SWE Gällivare SK
Anni Liikanen 02 47,15 FIN Finland
Wilma Makslahti 02 SWE Luleå Friidrott
Jennifer Nilsson 02 SWE Luleå Friidrott
F17 Spjut2019-08-25
Nellie Senbom 03 SWE Boden FI
F15 80 m2019-08-24
Linda Hedlund 04 SWE Boden FI
Wilma Sundström 04 SWE Boden FI
F15 300 m2019-08-25
Wilma Sundström 04 SWE Boden FI
Nora Karlsson 04 SWE Tväråselets AIF
F15 800 m2019-08-25
Nora Karlsson 04 SWE Tväråselets AIF
F15 80 m häck2019-08-25
Wilma Sundström 04 SWE Boden FI
Thindra Jaxe 04 SWE Luleå Friidrott
F15 300 m häck2019-08-24
Wilma Sundström 04 SWE Boden FI
Nora Karlsson 04 SWE Tväråselets AIF
F15 Höjd2019-08-24
Linda Hedlund 04 SWE Boden FI
Ella Fägnell 04 SWE Luleå Friidrott
Thindra Jaxe 04 SWE Luleå Friidrott
F15 Stav2019-08-25
Ella Fägnell 04 SWE Luleå Friidrott
F15 Längd2019-08-25
Linda Hedlund 04 SWE Boden FI
Wilma Sundström 04 SWE Boden FI
Ella Fägnell 04 SWE Luleå Friidrott
Thindra Jaxe 04 SWE Luleå Friidrott
Nora Karlsson 04 SWE Tväråselets AIF
F15 Tresteg2019-08-24
Ella Fägnell 04 SWE Luleå Friidrott
Nora Karlsson 04 SWE Tväråselets AIF
F15 Kula2019-08-25
Linda Hedlund 04 SWE Boden FI
F15 Diskus2019-08-24
Linda Hedlund 04 SWE Boden FI
F15 Slägga2019-08-24
Linda Hedlund 04 SWE Boden FI
F15 Spjut2019-08-25
Linda Hedlund 04 SWE Boden FI
Ella Fägnell 04 SWE Luleå Friidrott
Thindra Jaxe 04 SWE Luleå Friidrott
F14 80 m2019-08-24
Smilla Andersson Esperi 05 SWE Haparanda SKT
Julia Kanto 05 SWE Haparanda SKT
Evelin Svedlund 05 SWE Kalix Friidrott
Olivia Eman 05 SWE Luleå Friidrott
Tova Lindbäck 05 SWE Luleå Friidrott
Elin Ågren 05 SWE Nedre Soppero IK
Alva Haglund 05 12,22 SWE Upsala IF
F14 300 m2019-08-25
Evelin Svedlund 05 SWE Kalix Friidrott
Tova Lindbäck 05 SWE Luleå Friidrott
Alva Haglund 05 SWE Upsala IF
F14 800 m2019-08-25
Aino-Maria Tossavainen 05 SWE Luleå Friidrott
F14 2000 m2019-08-24
Viola Bergkvist 05 SWE Boden FI
Aino-Maria Tossavainen 05 SWE Luleå Friidrott
F14 80 m häck2019-08-25
Tova Lindbäck 05 SWE Luleå Friidrott
F14 300 m häck2019-08-24
Tova Lindbäck 05 SWE Luleå Friidrott
F14 Höjd2019-08-24
Smilla Andersson Esperi 05 SWE Haparanda SKT
Tova Lindbäck 05 SWE Luleå Friidrott
F14 Stav2019-08-25
Torun Karlsson Alalahti 05 SWE Gällivare SK
Smilla Andersson Esperi 05 SWE Haparanda SKT
Julia Kanto 05 SWE Haparanda SKT
F14 Längd2019-08-25
Smilla Andersson Esperi 05 SWE Haparanda SKT
Julia Kanto 05 SWE Haparanda SKT
Evelin Svedlund 05 SWE Kalix Friidrott
Olivia Eman 05 SWE Luleå Friidrott
Tova Lindbäck 05 SWE Luleå Friidrott
Alva Haglund 05 3,93 SWE Upsala IF
F14 Tresteg2019-08-24
Julia Kanto 05 SWE Haparanda SKT
Evelin Svedlund 05 SWE Kalix Friidrott
Olivia Eman 05 SWE Luleå Friidrott
F14 Kula2019-08-25
Smilla Andersson Esperi 05 SWE Haparanda SKT
Elin Ågren 05 SWE Nedre Soppero IK
F14 Diskus2019-08-24
Torun Karlsson Alalahti 05 SWE Gällivare SK
Ottilia Bergman 05 SWE Luleå Friidrott
Olivia Eman 05 SWE Luleå Friidrott
Tova Lindbäck 05 SWE Luleå Friidrott
F14 Slägga2019-08-24
Torun Karlsson Alalahti 05 SWE Gällivare SK
Ottilia Bergman 05 SWE Luleå Friidrott
Olivia Eman 05 SWE Luleå Friidrott
Tova Lindbäck 05 SWE Luleå Friidrott
F14 Spjut2019-08-25
Smilla Andersson Esperi 05 SWE Haparanda SKT
Julia Kanto 05 SWE Haparanda SKT
Ottilia Bergman 05 SWE Luleå Friidrott
Olivia Eman 05 SWE Luleå Friidrott
Elin Ågren 05 SWE Nedre Soppero IK
F13 60 m2019-08-24
Mina Nyström 06 9,27 SWE Boden FI
Elise Eneris 06 SWE Gällivare SK
Maya Johansson 06 SWE Gällivare SK
Lilja Lahikainen 06 SWE Haparanda SKT
Wilma Vaalto 06 SWE Haparanda SKT
Rebecka Bramberg 06 SWE Luleå Friidrott
Cajsa Edelbro 06 9,03 SWE Luleå Friidrott
Elise Johansson 06 SWE Nedre Soppero IK
Maija Keinil 06 SWE Nedre Soppero IK
Rebecka Rutström 06 SWE Nedre Soppero IK
Emilia Höglund 06 SWE Tväråselets AIF
F13 200 m2019-08-25
Mina Nyström 06 31,52 SWE Boden FI
Elise Eneris 06 SWE Gällivare SK
Maya Johansson 06 SWE Gällivare SK
Isabelle Johnselius 06 SWE Kalix Friidrott
Rebecka Bramberg 06 SWE Luleå Friidrott
Cajsa Edelbro 06 SWE Luleå Friidrott
Elise Johansson 06 SWE Nedre Soppero IK
Rebecka Rutström 06 SWE Nedre Soppero IK
Emilia Höglund 06 SWE Tväråselets AIF
F13 600 m2019-08-25
Elise Eneris 06 SWE Gällivare SK
Maya Johansson 06 SWE Gällivare SK
Isabelle Johnselius 06 SWE Kalix Friidrott
Rebecka Bramberg 06 SWE Luleå Friidrott
Elise Johansson 06 SWE Nedre Soppero IK
F13 1500 m2019-08-24
Elise Eneris 06 SWE Gällivare SK
F13 60 m häck2019-08-25
Maya Johansson 06 SWE Gällivare SK
Rebecka Bramberg 06 SWE Luleå Friidrott
Maija Keinil 06 SWE Nedre Soppero IK
Emilia Höglund 06 SWE Tväråselets AIF
F13 200 m häck2019-08-24
Maya Johansson 06 SWE Gällivare SK
Rebecka Bramberg 06 SWE Luleå Friidrott
F13 Höjd2019-08-24
Mina Nyström 06 1,29 SWE Boden FI
Elise Eneris 06 SWE Gällivare SK
Maya Johansson 06 SWE Gällivare SK
Lilja Lahikainen 06 SWE Haparanda SKT
Isabelle Johnselius 06 1,37 1,37 SWE Kalix Friidrott
Cajsa Edelbro 06 1,41 SWE Luleå Friidrott
Elise Johansson 06 SWE Nedre Soppero IK
Maija Keinil 06 SWE Nedre Soppero IK
Rebecka Rutström 06 SWE Nedre Soppero IK
F13 Stav2019-08-25
Mina Nyström 06 2,12 SWE Boden FI
Cajsa Edelbro 06 SWE Luleå Friidrott
F13 Längd2019-08-25
Mina Nyström 06 4,37 SWE Boden FI
Elise Eneris 06 SWE Gällivare SK
Maya Johansson 06 SWE Gällivare SK
Lilja Lahikainen 06 SWE Haparanda SKT
Wilma Vaalto 06 SWE Haparanda SKT
Isabelle Johnselius 06 4,25 4,25 SWE Kalix Friidrott
Rebecka Bramberg 06 SWE Luleå Friidrott
Cajsa Edelbro 06 SWE Luleå Friidrott
Gerda Fredriksson 06 SWE Nedre Soppero IK
Elise Johansson 06 SWE Nedre Soppero IK
Maija Keinil 06 SWE Nedre Soppero IK
Rebecka Rutström 06 SWE Nedre Soppero IK
Emilia Höglund 06 SWE Tväråselets AIF
F13 Tresteg2019-08-24
Maya Johansson 06 SWE Gällivare SK
Wilma Vaalto 06 SWE Haparanda SKT
Isabelle Johnselius 06 SWE Kalix Friidrott
Cajsa Edelbro 06 9,47 SWE Luleå Friidrott
Elise Johansson 06 SWE Nedre Soppero IK
Maija Keinil 06 SWE Nedre Soppero IK
Emilia Höglund 06 SWE Tväråselets AIF
F13 Kula2019-08-24
Elise Eneris 06 SWE Gällivare SK
Lilja Lahikainen 06 SWE Haparanda SKT
Wilma Vaalto 06 SWE Haparanda SKT
Rebecka Bramberg 06 SWE Luleå Friidrott
Gerda Fredriksson 06 SWE Nedre Soppero IK
Rebecka Rutström 06 SWE Nedre Soppero IK
F13 Diskus2019-08-25
Elise Eneris 06 SWE Gällivare SK
Linnea Mattsin 06 15,21 15,21 SWE Gällivare SK
F13 Slägga2019-08-25
Linnea Mattsin 06 23,87 23,87 SWE Gällivare SK
Gerda Fredriksson 06 SWE Nedre Soppero IK
F13 Spjut2019-08-24
Mina Nyström 06 17,10 SWE Boden FI
Gerda Fredriksson 06 SWE Nedre Soppero IK
Elise Johansson 06 SWE Nedre Soppero IK
F12 60 m2019-08-24
Elin Lindh 07 SWE Boden FI
Felicia Sundström 07 SWE Boden FI
Ebba Wieslander 07 SWE Gällivare SK
Nora-Maja Kokkonen 07 SWE Haparanda SKT
Elli Kuusela 07 SWE Haparanda SKT
Wilma Lundbäck 07 SWE Haparanda SKT
Ella Österling 07 SWE Haparanda SKT
Amie Jakobsson 07 SWE Kalix Friidrott
Elina Nyström 07 SWE Luleå Friidrott
Olivia Uvemo 07 SWE Luleå Friidrott
Svea Wahlberg 07 SWE Luleå Friidrott
F12 200 m2019-08-25
Elin Lindh 07 SWE Boden FI
Felicia Sundström 07 SWE Boden FI
Ebba Wieslander 07 SWE Gällivare SK
Amie Jakobsson 07 SWE Kalix Friidrott
Elina Nyström 07 SWE Luleå Friidrott
Olivia Uvemo 07 SWE Luleå Friidrott
F12 600 m2019-08-25
Elin Lindh 07 SWE Boden FI
Elli Kuusela 07 SWE Haparanda SKT
Wilma Lundbäck 07 SWE Haparanda SKT
Olivia Uvemo 07 SWE Luleå Friidrott
F12 1500 m2019-08-24
Ebba Wieslander 07 SWE Gällivare SK
Delia Aidanpää 07 SWE Luleå Friidrott
F12 60 m häck2019-08-25
Elin Lindh 07 SWE Boden FI
Felicia Sundström 07 SWE Boden FI
Ebba Wieslander 07 SWE Gällivare SK
Nora-Maja Kokkonen 07 SWE Haparanda SKT
Elli Kuusela 07 SWE Haparanda SKT
Wilma Lundbäck 07 SWE Haparanda SKT
Ella Österling 07 SWE Haparanda SKT
Emmy Konstenius 07 SWE Luleå Friidrott
Elina Nyström 07 SWE Luleå Friidrott
F12 200 m häck2019-08-24
Felicia Sundström 07 SWE Boden FI
Olivia Uvemo 07 SWE Luleå Friidrott
F12 Höjd2019-08-24
Elin Lindh 07 SWE Boden FI
Felicia Sundström 07 SWE Boden FI
Ebba Wieslander 07 SWE Gällivare SK
Agnes Hotti 07 SWE Haparanda SKT
Nora-Maja Kokkonen 07 SWE Haparanda SKT
Elli Kuusela 07 SWE Haparanda SKT
Wilma Lundbäck 07 SWE Haparanda SKT
Ella Österling 07 SWE Haparanda SKT
Amie Jakobsson 07 SWE Kalix Friidrott
Emmy Konstenius 07 SWE Luleå Friidrott
Elina Nyström 07 SWE Luleå Friidrott
F12 Stav2019-08-25
Elin Lindh 07 SWE Boden FI
Agnes Hotti 07 SWE Haparanda SKT
Elli Kuusela 07 SWE Haparanda SKT
Ella Österling 07 SWE Haparanda SKT
F12 Längd2019-08-25
Elin Lindh 07 SWE Boden FI
Felicia Sundström 07 SWE Boden FI
Ebba Wieslander 07 SWE Gällivare SK
Agnes Hotti 07 SWE Haparanda SKT
Nora-Maja Kokkonen 07 SWE Haparanda SKT
Elli Kuusela 07 SWE Haparanda SKT
Wilma Lundbäck 07 SWE Haparanda SKT
Ella Österling 07 SWE Haparanda SKT
Amie Jakobsson 07 SWE Kalix Friidrott
Elina Nyström 07 SWE Luleå Friidrott
Svea Wahlberg 07 SWE Luleå Friidrott
F12 Tresteg2019-08-24
Elin Lindh 07 SWE Boden FI
Felicia Sundström 07 SWE Boden FI
Nora-Maja Kokkonen 07 SWE Haparanda SKT
Wilma Lundbäck 07 SWE Haparanda SKT
F12 Kula2019-08-24
Elin Lindh 07 SWE Boden FI
Felicia Sundström 07 SWE Boden FI
Ebba Wieslander 07 SWE Gällivare SK
Agnes Hotti 07 SWE Haparanda SKT
Emmy Konstenius 07 SWE Luleå Friidrott
Elina Nyström 07 SWE Luleå Friidrott
F12 Diskus2019-08-25
Emmy Konstenius 07 SWE Luleå Friidrott
F12 Slägga2019-08-25
Ebba Wieslander 07 SWE Gällivare SK
Emmy Konstenius 07 SWE Luleå Friidrott
F12 Spjut2019-08-24
Felicia Sundström 07 SWE Boden FI
Ebba Wieslander 07 SWE Gällivare SK
Emmy Konstenius 07 SWE Luleå Friidrott
Svea Wahlberg 07 SWE Luleå Friidrott
F11 60 m2019-08-24
Mysia Nyström 08 10,19 SWE Boden FI
Adina Aidanpää 09 SWE Luleå Friidrott
Olivia Haapalahti 08 9,60 SWE Luleå Friidrott
Lovisa Lindman 08 SWE Luleå Friidrott
Molly Nikas 08 SWE Luleå Friidrott
Hilda Nyström 09 SWE Luleå Friidrott
Hilda Ramström 08 9,71 SWE Luleå Friidrott
Asta Strömberg 09 9,97 SWE Luleå Friidrott
Alma Uvemo 09 SWE Luleå Friidrott
Inez Vennberg Stävenborg 09 SWE Luleå Friidrott
Olivia Wikström 08 10,63 10,63 SWE Luleå Friidrott
Mira Åberg 09 SWE Luleå Friidrott
Inez Johansson 09 SWE Nedre Soppero IK
Tilda Johansson 09 SWE Nedre Soppero IK
Isabelle Nore`N 09 SWE Tväråselets AIF
F11 200 m2019-08-25
Mysia Nyström 08 38,22 SWE Boden FI
Adina Aidanpää 09 SWE Luleå Friidrott
Olivia Haapalahti 08 35,55 SWE Luleå Friidrott
Lovisa Lindman 08 SWE Luleå Friidrott
Molly Nikas 08 SWE Luleå Friidrott
Hilda Ramström 08 32,97 SWE Luleå Friidrott
Maja Stridsman 08 31,87 31,87 SWE Luleå Friidrott
Alma Uvemo 09 SWE Luleå Friidrott
Olivia Wikström 08 SWE Luleå Friidrott
Mira Åberg 09 SWE Luleå Friidrott
Isabelle Nore`N 09 SWE Tväråselets AIF
F11 Höjd2019-08-24
Adina Aidanpää 09 SWE Luleå Friidrott
Olivia Haapalahti 08 1,18 SWE Luleå Friidrott
Molly Nikas 08 SWE Luleå Friidrott
Hilda Ramström 08 1,01 SWE Luleå Friidrott
Mira Åberg 09 SWE Luleå Friidrott
Inez Johansson 09 SWE Nedre Soppero IK
Tilda Johansson 09 SWE Nedre Soppero IK
F11 Längd2019-08-24
Mysia Nyström 08 3,47 SWE Boden FI
Adina Aidanpää 09 3,41 SWE Luleå Friidrott
Olivia Haapalahti 08 3,82 SWE Luleå Friidrott
Lovisa Lindman 08 SWE Luleå Friidrott
Molly Nikas 08 SWE Luleå Friidrott
Hilda Nyström 09 SWE Luleå Friidrott
Hilda Ramström 08 3,57 SWE Luleå Friidrott
Asta Strömberg 09 SWE Luleå Friidrott
Alma Uvemo 09 SWE Luleå Friidrott
Inez Vennberg Stävenborg 09 SWE Luleå Friidrott
Olivia Wikström 08 3,19 3,19 SWE Luleå Friidrott
Mira Åberg 09 SWE Luleå Friidrott
Inez Johansson 09 SWE Nedre Soppero IK
Tilda Johansson 09 SWE Nedre Soppero IK
Isabelle Nore`N 09 SWE Tväråselets AIF
F11 Kula2019-08-25
Mysia Nyström 08 6,12 SWE Boden FI
Alexandra Mattsin 08 6,38 6,38 SWE Gällivare SK
Adina Aidanpää 09 SWE Luleå Friidrott
Olivia Haapalahti 08 6,58 SWE Luleå Friidrott
Lovisa Lindman 08 SWE Luleå Friidrott
Molly Nikas 08 SWE Luleå Friidrott
Hilda Nyström 09 SWE Luleå Friidrott
Hilda Ramström 08 6,32 SWE Luleå Friidrott
Maja Stridsman 08 7,39 31,87 SWE Luleå Friidrott
Olivia Wikström 08 5,24 5,24 SWE Luleå Friidrott
Mira Åberg 09 SWE Luleå Friidrott
Isabelle Nore`N 09 SWE Tväråselets AIF
F11 Vortex2019-08-25
Mysia Nyström 08 20,10 SWE Boden FI
Alexandra Mattsin 08 21,35 21,35 SWE Gällivare SK
Adina Aidanpää 09 24,15 SWE Luleå Friidrott
Olivia Haapalahti 08 20,63 SWE Luleå Friidrott
Liv Lönnerö 08 SWE Luleå Friidrott
Molly Nikas 08 SWE Luleå Friidrott
Hilda Ramström 08 SWE Luleå Friidrott
Maja Stridsman 08 SWE Luleå Friidrott
Mira Åberg 09 SWE Luleå Friidrott
Inez Johansson 09 SWE Nedre Soppero IK
Tilda Johansson 09 SWE Nedre Soppero IK
Isabelle Nore`N 09 SWE Tväråselets AIF
F9 60 m2019-08-24
Elvina Bergkvist 11 SWE Boden FI
Enya Wieslander 11 SWE Gällivare SK
Emelie Axelsson 11 11,87 SWE Luleå Friidrott
Moa Byström 09 SWE Luleå Friidrott
Frida Hedlund 11 SWE Luleå Friidrott
Wilma Pasma Ferden 11 SWE Luleå Friidrott
Ellen Stridsman 11 SWE Luleå Friidrott
Anja Svonni Sjöstedt 11 SWE Nedre Soppero IK
Alva Isaksson 10 SWE Tväråselets AIF
Svea Karlsson 11 SWE Tväråselets AIF
F9 Längd2019-08-25
Filippa Mattsin 10 2,24 2,24 SWE Gällivare SK
Enya Wieslander 11 SWE Gällivare SK
Emelie Axelsson 11 2,31 SWE Luleå Friidrott
Frida Hedlund 11 SWE Luleå Friidrott
Stella Landevik Jonsson 10 ,00 SWE Luleå Friidrott
Wilma Pasma Ferden 11 SWE Luleå Friidrott
Ellen Stridsman 11 SWE Luleå Friidrott
Anja Svonni Sjöstedt 11 SWE Nedre Soppero IK
Alva Isaksson 10 SWE Tväråselets AIF
Svea Karlsson 11 SWE Tväråselets AIF
F9 Kula2019-08-24
Elvina Bergkvist 11 SWE Boden FI
Enya Wieslander 11 SWE Gällivare SK
Emelie Axelsson 11 3,77 SWE Luleå Friidrott
Frida Hedlund 11 SWE Luleå Friidrott
Wilma Pasma Ferden 11 SWE Luleå Friidrott
Ellen Stridsman 11 SWE Luleå Friidrott
Anja Svonni Sjöstedt 11 SWE Nedre Soppero IK
F9 Vortex2019-08-25
Filippa Mattsin 10 9,84 SWE Gällivare SK
Enya Wieslander 11 SWE Gällivare SK
Emelie Axelsson 11 7,66 SWE Luleå Friidrott
Frida Hedlund 11 SWE Luleå Friidrott
Stella Landevik Jonsson 10 ,00 SWE Luleå Friidrott
Wilma Pasma Ferden 11 SWE Luleå Friidrott
Ellen Stridsman 11 SWE Luleå Friidrott
Anja Svonni Sjöstedt 11 SWE Nedre Soppero IK
F7 60 m2019-08-24
Elma Aidanpää 13 SWE Luleå Friidrott
Lisa Edelbro 12 SWE Luleå Friidrott
Lovis Wennberg 13 SWE Luleå Friidrott
F7 Längd2019-08-24
Elma Aidanpää 13 SWE Luleå Friidrott
Lisa Edelbro 12 SWE Luleå Friidrott
Lovis Wennberg 13 SWE Luleå Friidrott
F7 Kula2019-08-25
Elma Aidanpää 13 SWE Luleå Friidrott
Lisa Edelbro 12 SWE Luleå Friidrott
F7 Vortex2019-08-25
Elma Aidanpää 13 SWE Luleå Friidrott
Lisa Edelbro 12 SWE Luleå Friidrott