// Friidrottsanmälan.se
   
  Startlista per klubb  
 
P13 60 m2019-05-19
Robin Andersson 06 SWE Nyköpings BIS
Gustaf Fiander 06 11,61 SWE Nyköpings BIS
Wilhelm Wetterblad 06 SWE Nyköpings BIS
P13 200 m häck2019-05-19
Gustaf Fiander 06 ,00 SWE Nyköpings BIS
Wilhelm Wetterblad 06 SWE Nyköpings BIS
P13 Höjd2019-05-19
Robin Andersson 06 SWE Nyköpings BIS
Gustaf Fiander 06 1,05 SWE Nyköpings BIS
Gustav Malmkvist 06 SWE Katrineholms SK
P13 Längd2019-05-19
Gustaf Fiander 06 3,12 SWE Nyköpings BIS
Wilhelm Wetterblad 06 SWE Nyköpings BIS
Gustav Malmkvist 06 SWE Katrineholms SK
P13 Spjut2019-05-19
Robin Andersson 06 SWE Nyköpings BIS
Gustaf Fiander 06 ,00 SWE Nyköpings BIS
Wilhelm Wetterblad 06 SWE Nyköpings BIS
Gustav Malmkvist 06 SWE Katrineholms SK
P12 60 m2019-05-19
August Stierna 08 SWE Nyköpings BIS
Edvin Stenquist 07 SWE Nyköpings BIS
Malte Björk 07 SWE Nyköpings BIS
P12 Höjd2019-05-19
August Stierna 08 SWE Nyköpings BIS
Isac Lidehn 08 1,25 1,20 SWE Nyköpings BIS
P12 Längd2019-05-19
Malte Björk 07 SWE Nyköpings BIS
P12 Spjut2019-05-19
Edvin Stenquist 07 SWE Nyköpings BIS
P11 200 m2019-05-19
Max Mikaelsson 08 36,52 SWE Nyköpings BIS
August Stierna 08 SWE Nyköpings BIS
Isac Lidehn 08 SWE Nyköpings BIS
Rasmus Wesslander 08 SWE Nyköpings BIS
Eskil Hasselvärn 08 SWE Nyköpings BIS
P11 60 m häck2019-05-19
Max Mikaelsson 08 SWE Nyköpings BIS
August Stierna 08 SWE Nyköpings BIS
Isac Lidehn 08 SWE Nyköpings BIS
Oscar Karlsson 08 SWE Nyköpings BIS
Rasmus Wesslander 08 SWE Nyköpings BIS
P11 Längd2019-05-19
Malte Bengtsson 08 SWE Nyköpings BIS
Max Mikaelsson 08 3,36 SWE Nyköpings BIS
August Stierna 08 SWE Nyköpings BIS
Isac Lidehn 08 SWE Nyköpings BIS
Oliver Persson 08 SWE Nyköpings BIS
Oscar Karlsson 08 SWE Nyköpings BIS
Rasmus Wesslander 08 SWE Nyköpings BIS
Eskil Hasselvärn 08 SWE Nyköpings BIS
P11 Boll2019-05-19
Malte Bengtsson 08 SWE Nyköpings BIS
Max Mikaelsson 08 SWE Nyköpings BIS
Oliver Persson 08 SWE Nyköpings BIS
Oscar Karlsson 08 SWE Nyköpings BIS
Rasmus Wesslander 08 SWE Nyköpings BIS
Eskil Hasselvärn 08 SWE Nyköpings BIS
P10 200 m2019-05-19
Vilgot Hellsten 09 SWE Nyköpings BIS
Felix Hammarström 09 SWE Nyköpings BIS
William Daun 09 30,50 30,50 SWE Katrineholms SK
Leon Lundborg 09 36,31 SWE Katrineholms SK
P10 60 m häck2019-05-19
Jonathan Petersson 09 SWE Nyköpings OK
Felix Hammarström 09 SWE Nyköpings BIS
William Daun 09 SWE Katrineholms SK
Leon Lundborg 09 12,41 SWE Katrineholms SK
P10 Längd2019-05-19
Vilgot Hellsten 09 SWE Nyköpings BIS
Felix Hammarström 09 SWE Nyköpings BIS
William Daun 09 SWE Katrineholms SK
Leon Lundborg 09 SWE Katrineholms SK
P10 Boll2019-05-19
Jonathan Petersson 09 SWE Nyköpings OK
William Daun 09 SWE Katrineholms SK
Leon Lundborg 09 SWE Katrineholms SK
P9 200 m2019-05-19
Axel Nordström 09 SWE Nyköpings BIS
Arvid Bengtsson 10 SWE Nyköpings BIS
Theodor Persson 10 SWE Nyköpings BIS
P9 60 m häck2019-05-19
Axel Nordström 09 SWE Nyköpings BIS
Theodor Persson 10 SWE Nyköpings BIS
P9 Längd2019-05-19
Axel Nordström 09 SWE Nyköpings BIS
Arvid Bengtsson 10 SWE Nyköpings BIS
Theodor Persson 10 SWE Nyköpings BIS
P9 Boll2019-05-19
Theodor Persson 10 SWE Nyköpings BIS
P8 200 m2019-05-19
Sebastian Wirström 11 SWE Nyköpings BIS
Åke Nyman 11 39,73 SWE Nyköpings BIS
Elvis Sevelin 13 SWE Katrineholms SK
Theodor Westlin 11 SWE Nyköpings BIS
Viggo Stenman 11 41,14 SWE Nyköpings BIS
Teodor Bjerke 11 SWE Nyköpings BIS
Theo Kosatha 11 SWE Södertälje IF
Viktor Engqvist 12 SWE Trosa Vagnhärad SK
P8 60 m häck2019-05-19
Sebastian Wirström 11 SWE Nyköpings BIS
Algot Lindgren 11 SWE Nyköpings BIS
William Landeblad 11 SWE Nyköpings BIS
Viggo Stenman 11 SWE Nyköpings BIS
Teodor Bjerke 11 SWE Nyköpings BIS
Theo Kosatha 11 SWE Södertälje IF
P8 Längd2019-05-19
Sebastian Wirström 11 SWE Nyköpings BIS
Åke Nyman 11 2,86 SWE Nyköpings BIS
Algot Lindgren 11 2,53 SWE Nyköpings BIS
Elvis Sevelin 13 SWE Katrineholms SK
William Landeblad 11 SWE Nyköpings BIS
Theodor Westlin 11 SWE Nyköpings BIS
Viggo Stenman 11 2,42 SWE Nyköpings BIS
Teodor Bjerke 11 SWE Nyköpings BIS
Viktor Engqvist 12 SWE Trosa Vagnhärad SK
P8 Boll2019-05-19
Åke Nyman 11 SWE Nyköpings BIS
Algot Lindgren 11 SWE Nyköpings BIS
Elvis Sevelin 13 SWE Katrineholms SK
William Landeblad 11 SWE Nyköpings BIS
Theodor Westlin 11 SWE Nyköpings BIS
Viggo Stenman 11 SWE Nyköpings BIS
Theo Kosatha 11 SWE Södertälje IF
Viktor Engqvist 12 SWE Trosa Vagnhärad SK
F14 80 m2019-05-19
Alice Näsman 05 SWE Nyköpings BIS
Medea Arbinger Wargclou 05 SWE Nyköpings BIS
F14 300 m häck2019-05-19
Medea Arbinger Wargclou 05 SWE Nyköpings BIS
F14 Höjd2019-05-19
Medea Arbinger Wargclou 05 SWE Nyköpings BIS
F14 Längd2019-05-19
Alice Näsman 05 SWE Nyköpings BIS
Medea Arbinger Wargclou 05 SWE Nyköpings BIS
F14 Spjut2019-05-19
Alice Näsman 05 SWE Nyköpings BIS
Medea Arbinger Wargclou 05 SWE Nyköpings BIS
F13 60 m2019-05-19
Alice Enetjärn 06 SWE Nyköpings BIS
Csenge Szabo 06 SWE Nyköpings BIS
Chérine Lindqvist 06 SWE Nyköpings BIS
Tilda Karlsson 06 SWE Nyköpings BIS
F13 200 m häck2019-05-19
Tilda Karlsson 06 SWE Nyköpings BIS
Alice Enetjärn 06 SWE Nyköpings BIS
F13 Höjd2019-05-19
Alice Enetjärn 06 SWE Nyköpings BIS
Julia Bodin 06 SWE Nyköpings BIS
Tilda Karlsson 06 SWE Nyköpings BIS
Nova Boquist 06 SWE Tjalve IF Norrköping
F13 Längd2019-05-19
Alice Enetjärn 06 SWE Nyköpings BIS
Chérine Lindqvist 06 SWE Nyköpings BIS
Julia Bodin 06 SWE Nyköpings BIS
Nova Boquist 06 SWE Tjalve IF Norrköping
F13 Spjut2019-05-19
Nova Boquist 06 SWE Tjalve IF Norrköping
F12 60 m2019-05-19
Selma Aro 07 SWE Nyköpings BIS
Elin Engberg 07 SWE Nyköpings BIS
Tilda Karmaeus 07 SWE Nyköpings BIS
Hilma Sevelin 07 SWE Katrineholms SK
Olivia Anlew Danielsson 07 SWE Nyköpings BIS
Tea Noreland 07 SWE Södertälje IF
Filippa Nilsson 07 SWE Nyköpings BIS
F12 200 m häck2019-05-19
Selma Aro 07 SWE Nyköpings BIS
Elin Engberg 07 SWE Nyköpings BIS
Tilda Karmaeus 07 SWE Nyköpings BIS
Ebba Persson 07 SWE Södertälje IF
F12 Höjd2019-05-19
Hilma Sevelin 07 SWE Katrineholms SK
Filippa Nilsson 07 SWE Nyköpings BIS
F12 Längd2019-05-19
Selma Aro 07 SWE Nyköpings BIS
Elin Engberg 07 SWE Nyköpings BIS
Hilma Sevelin 07 SWE Katrineholms SK
Tilda Karmaeus 07 SWE Nyköpings BIS
Olivia Anlew Danielsson 07 SWE Nyköpings BIS
Ebba Persson 07 SWE Södertälje IF
Tea Noreland 07 SWE Södertälje IF
Filippa Nilsson 07 3,95 SWE Nyköpings BIS
F12 Spjut2019-05-19
Hilma Sevelin 07 SWE Katrineholms SK
Ebba Persson 07 SWE Södertälje IF
Tea Noreland 07 SWE Södertälje IF
F11 200 m2019-05-19
Filippa Runds 08 SWE Nyköpings BIS
Tuva Karlsson Sandberg 08 SWE Nyköpings BIS
Zoe Heiden 08 SWE Nyköpings BIS
Ella Bergvall 08 SWE Nyköpings BIS
Tyra Lidemalm Vikman 08 SWE Södertälje IF
F11 60 m häck2019-05-19
Molly Thrygstad 08 SWE Nyköpings BIS
Filippa Runds 08 SWE Nyköpings BIS
Tuva Karlsson Sandberg 08 SWE Nyköpings BIS
Zoe Heiden 08 SWE Nyköpings BIS
Ella Bergvall 08 SWE Nyköpings BIS
Tyra Lidemalm Vikman 08 SWE Södertälje IF
F11 Längd2019-05-19
Molly Thrygstad 08 SWE Nyköpings BIS
Filippa Runds 08 SWE Nyköpings BIS
Tuva Karlsson Sandberg 08 SWE Nyköpings BIS
Zoe Heiden 08 SWE Nyköpings BIS
Ella Bergvall 08 SWE Nyköpings BIS
Tyra Lidemalm Vikman 08 SWE Södertälje IF
F11 Boll2019-05-19
Molly Thrygstad 08 SWE Nyköpings BIS
Tuva Karlsson Sandberg 08 SWE Nyköpings BIS
Zoe Heiden 08 SWE Nyköpings BIS
Ella Bergvall 08 SWE Nyköpings BIS
F10 200 m2019-05-19
Stina Östholm 09 SWE Eskilstuna FI
Vendela Dekreon 09 SWE Eskilstuna FI
Nellie Garmland 09 SWE Katrineholms SK
Nelly Boquist 09 SWE Tjalve IF Norrköping
Judit Seger 09 SWE Nyköpings BIS
F10 60 m häck2019-05-19
Stina Östholm 09 SWE Eskilstuna FI
Vendela Dekreon 09 SWE Eskilstuna FI
Nelly Boquist 09 SWE Tjalve IF Norrköping
Judit Seger 09 SWE Nyköpings BIS
F10 Längd2019-05-19
Elsa Wetterblad 09 SWE Nyköpings BIS
Stina Östholm 09 SWE Eskilstuna FI
Vendela Dekreon 09 SWE Eskilstuna FI
Nellie Garmland 09 SWE Katrineholms SK
Nelly Boquist 09 SWE Tjalve IF Norrköping
F10 Boll2019-05-19
Elsa Wetterblad 09 SWE Nyköpings BIS
Emma Bodin 09 SWE Nyköpings BIS
Stina Östholm 09 SWE Eskilstuna FI
Vendela Dekreon 09 SWE Eskilstuna FI
Nellie Garmland 09 SWE Katrineholms SK
Nelly Boquist 09 SWE Tjalve IF Norrköping
F9 200 m2019-05-19
Leia Gimlander 10 42,43 42,43 SWE Nyköpings BIS
Maja Sevelin 10 34,01 SWE Katrineholms SK
Tova Lunde 10 SWE Nyköpings BIS
Tilda Forselius 10 SWE Nyköpings BIS
Milla Heiden 10 SWE Nyköpings BIS
Ebba Danielsson 10 41,20 SWE IFK Gnesta
Malva Larsson 10 SWE IFK Gnesta
Ebba Hellberg 10 SWE Södertälje IF
Ester Hasselvärn 10 SWE Nyköpings BIS
F9 60 m häck2019-05-19
Leia Gimlander 10 ,00 ,00 SWE Nyköpings BIS
Maja Sevelin 10 11,91 SWE Katrineholms SK
Tova Lunde 10 SWE Nyköpings BIS
Tilda Forselius 10 SWE Nyköpings BIS
Milla Heiden 10 SWE Nyköpings BIS
Ebba Danielsson 10 SWE IFK Gnesta
Malva Larsson 10 SWE IFK Gnesta
Ebba Hellberg 10 SWE Södertälje IF
Ester Hasselvärn 10 SWE Nyköpings BIS
F9 Längd2019-05-19
Leia Gimlander 10 2,93 2,85 SWE Nyköpings BIS
Maja Sevelin 10 SWE Katrineholms SK
Tova Lunde 10 SWE Nyköpings BIS
Tilda Forselius 10 SWE Nyköpings BIS
Milla Heiden 10 SWE Nyköpings BIS
Agnes Lind 10 SWE Nyköpings BIS
Elle Ekenstierna 09 SWE Nyköpings BIS
Ebba Danielsson 10 2,80 SWE IFK Gnesta
Malva Larsson 10 SWE IFK Gnesta
Ester Hasselvärn 10 SWE Nyköpings BIS
F9 Boll2019-05-19
Maja Sevelin 10 SWE Katrineholms SK
Tova Lunde 10 SWE Nyköpings BIS
Milla Heiden 10 SWE Nyköpings BIS
Agnes Lind 10 SWE Nyköpings BIS
Elle Ekenstierna 09 SWE Nyköpings BIS
Ebba Danielsson 10 SWE IFK Gnesta
Malva Larsson 10 SWE IFK Gnesta
F8 200 m2019-05-19
Lowa Karmaeus 11 SWE Nyköpings BIS
Lovisa Daun 11 35,00 SWE Katrineholms SK
F8 60 m häck2019-05-19
Lowa Karmaeus 11 SWE Nyköpings BIS
Lovisa Daun 11 SWE Katrineholms SK
F8 Längd2019-05-19
Greta Lind 11 SWE Nyköpings BIS
Lowa Karmaeus 11 SWE Nyköpings BIS
Line Danielsson 12 SWE IFK Gnesta
Lovisa Daun 11 SWE Katrineholms SK
F8 Boll2019-05-19
Greta Lind 11 SWE Nyköpings BIS
Lowa Karmaeus 11 SWE Nyköpings BIS
Line Danielsson 12 SWE IFK Gnesta
Lovisa Daun 11 SWE Katrineholms SK