// Friidrottsanmälan.se
   
 
 
M 100 m2018-06-02
Emil Quick 95 Kalmar SK
M Längd2018-06-02
Emil Quick 95 Kalmar SK
M Tresteg2018-06-03
Emil Quick 95 Kalmar SK
M Slägga2018-06-03
Stefan Kvist 87 66,59 63,67 Alvesta FI
P17 100 m2018-06-02
Hugo Schoug 02 Wärnamo SK
P17 800 m2018-06-03
Oskar Karlsson 02 SK Graal
P17 1500 m2018-06-02
Oskar Karlsson 02 SK Graal
P17 Höjd2018-06-03
Hugo Schoug 02 Wärnamo SK
P17 Längd2018-06-02
Hugo Schoug 02 Wärnamo SK
P17 Tresteg2018-06-03
Hugo Schoug 02 Wärnamo SK
P13 60 m2018-06-02
Simon Siirtola 05 Wärnamo SK
P13 1500 m2018-06-02
Emil Haraldsson 05 Wärnamo SK
P13 Höjd2018-06-03
Simon Siirtola 05 Wärnamo SK
P13 Längd2018-06-02
Emil Haraldsson 05 Wärnamo SK
P13 Kula2018-06-02
Simon Siirtola 05 Wärnamo SK
P13 Spjut2018-06-02
Simon Siirtola 05 Wärnamo SK
P12 60 m2018-06-02
Rasmus Johansson 06 Wärnamo SK
Lukas Tallefors 06 Wärnamo SK
P12 200 m2018-06-03
Gabriel Hanfler 06 Wärnamo SK
P12 600 m2018-06-03
Gabriel Hanfler 06 Wärnamo SK
P12 1500 m2018-06-02
Gabriel Hanfler 06 Wärnamo SK
P12 60 m häck2018-06-02
Lukas Tallefors 06 Wärnamo SK
P12 Höjd2018-06-03
Sebastian Rudmo 06 Wärnamo SK
Gabriel Hanfler 06 Wärnamo SK
P12 Längd2018-06-02
Rasmus Johansson 06 Wärnamo SK
Lukas Tallefors 06 Wärnamo SK
Gabriel Hanfler 06 Wärnamo SK
P12 Tresteg2018-06-03
Gabriel Hanfler 06 Wärnamo SK
P12 Kula2018-06-02
Linus Jarl Ågren 06 Wärnamo SK
P12 Diskus2018-06-03
Linus Jarl Ågren 06 Wärnamo SK
P12 Slägga2018-06-03
Linus Jarl Ågren 06 Wärnamo SK
P12 Spjut2018-06-02
Linus Jarl Ågren 06 Wärnamo SK
Rasmus Johansson 06 Wärnamo SK
K 100 m2018-06-02
Nikki Berglund 94 FIK Färjestaden
K 200 m2018-06-03
Nikki Berglund 94 FIK Färjestaden
K Slägga2018-06-02
Rebecka Kvist 83 62,15 52,16 Alvesta FI
F19 Slägga2018-06-02
Elin Jonasson 00 Wärnamo SK
F14 80 m2018-06-02
Linnéa Svanhall 04 FIK Färjestaden
F14 800 m2018-06-03
Agnes Aldeborg 04 Habo FIF-04
F14 80 m häck2018-06-02
Linnéa Svanhall 04 FIK Färjestaden
F14 Höjd2018-06-02
Linnéa Svanhall 04 FIK Färjestaden
Alva Sandahl 04 Wärnamo SK
F14 Stav2018-06-03
Agnes Aldeborg 04 Habo FIF-04
F14 Längd2018-06-03
Linnéa Svanhall 04 FIK Färjestaden
Agnes Aldeborg 04 Habo FIF-04
F14 Tresteg2018-06-02
Alva Sandahl 04 Wärnamo SK
F14 Kula2018-06-03
Ebba Wallstenius 04 Wärnamo SK
Alice Davidsson 04 Wärnamo SK
F14 Diskus2018-06-02
Ebba Wallstenius 04 Wärnamo SK
Alice Davidsson 04 Wärnamo SK
F14 Slägga2018-06-02
Ebba Wallstenius 04 Wärnamo SK
F14 Spjut2018-06-03
Alice Davidsson 04 Wärnamo SK
F13 60 m2018-06-02
Selma-Helene Hanfler 05 Wärnamo SK
Alva Bernstig 05 Wärnamo SK
Hilma Gof 05 Wärnamo SK
F13 600 m2018-06-03
Selma-Helene Hanfler 05 Wärnamo SK
F13 1500 m2018-06-02
Selma-Helene Hanfler 05 Wärnamo SK
F13 200 m häck2018-06-03
Selma-Helene Hanfler 05 Wärnamo SK
F13 Längd2018-06-03
Selma-Helene Hanfler 05 Wärnamo SK
Hilma Gof 05 Wärnamo SK
F13 Tresteg2018-06-02
Selma-Helene Hanfler 05 Wärnamo SK
F13 Kula2018-06-03
Hilma Gof 05 Wärnamo SK
F13 Diskus2018-06-02
Olivia Bernstig 05 Wärnamo SK
F13 Slägga2018-06-02
Alva Bernstig 05 Wärnamo SK
Olivia Bernstig 05 Wärnamo SK
Hilma Gof 05 Wärnamo SK
F12 60 m2018-06-02
Wilma Olsson 06 FIK Färjestaden
Andrea Wallstenius 06 Wärnamo SK
Saga Johansson 06 Wärnamo SK
F12 200 m2018-06-03
Wilma Olsson 06 FIK Färjestaden
Saga Johansson 06 Wärnamo SK
F12 600 m2018-06-03
Saga Johansson 06 Wärnamo SK
F12 Längd2018-06-03
Wilma Olsson 06 FIK Färjestaden
Andrea Wallstenius 06 Wärnamo SK
Saga Johansson 06 Wärnamo SK
Ellen Sandahl 06 Wärnamo SK
F12 Kula2018-06-03
Wilma Olsson 06 FIK Färjestaden
Elsa Davidsson 06 Wärnamo SK
Anna Askencrantz 06 Skruvs IF
Ellen Sandahl 06 Wärnamo SK
F12 Diskus2018-06-02
Anna Askencrantz 06 Skruvs IF
F12 Slägga2018-06-02
Andrea Wallstenius 06 Wärnamo SK
Elsa Davidsson 06 Wärnamo SK
Anna Askencrantz 06 Skruvs IF
F12 Spjut2018-06-03
Elsa Davidsson 06 Wärnamo SK
Anna Askencrantz 06 Skruvs IF