// Friidrottsanmälan.se
   
  Startlista per klubb  
 
P17 60 m
Kasper Hammarlund 03 Alunda SK
Patrick Hopkins 04 Alunda SK
Josef Malsher 04 Alunda SK
Victor Rydåker 03 Alunda SK
David Bergman 03 7,84 Bromma IF
Malte Fuchs 03 8,00 Bromma IF
Axel Hagerud 02 Bromma IF
Edvin Livak 03 Bromma IF
Petter Lundberg 03 7,43 Bromma IF
Felix Nyberg 03 7,93 Bromma IF
David Steinberg 04 7,68 Bromma IF
Simon Wernersson 03 Bromma IF
Marcus Adrian 02 7,89 Huddinge AIS
Ludvig Granberg 04 7,83 Huddinge AIS
Joakim Hellbratt 03 8,24 Huddinge AIS
Sebastian Sandblom 02 7,88 Huddinge AIS
Anton Säll 03 7,64 Huddinge AIS
Emil Sörqvist 03 7,93 Huddinge AIS
Edvard Hansson 02 7,43 Hässelby SK
Georg Maric 03 Hässelby SK
Viktor Möller 02 7,80 Hässelby SK
Lukas Ellström 03 IF Göta Karlstad
Oliver Ellström 03 IF Göta Karlstad
Jakob Friberg 03 IF Göta Karlstad
Frits Moström 03 8,00 IF Göta Karlstad
Emil Engdahl 02 IFK Helsingborg
Casper Johansson 04 IFK Helsingborg
Adam Landén 02 IFK Helsingborg
Gustav Andersson 02 IFK Lidingö Friidrott
Edvin Befrits 03 IFK Lidingö Friidrott
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö Friidrott
Julius Mördrup 02 IFK Lidingö Friidrott
David Århammar 02 IFK Lidingö Friidrott
Esbjörn Eriksson 03 Turebergs FK 1
Emil Johansson 02 Turebergs FK 1
Anton Runemar 02 Turebergs FK 1
Isak Franzén 03 Turebergs FK 2
Hugo Liljegren 03 Turebergs FK 2
Hugo Olsson 02 Turebergs FK 2
Teo Paganus 03 Turebergs FK 2
Hugo Winther 04 Turebergs FK 2
P17 800 m
Kasper Hammarlund 03 Alunda SK
Patrick Hopkins 04 Alunda SK
Josef Malsher 04 Alunda SK
Victor Rydåker 03 Alunda SK
David Bergman 03 2.23,00 Bromma IF
Malte Fuchs 03 2.10,00 Bromma IF
Axel Hagerud 02 2.16,59 Bromma IF
Petter Lundberg 03 2.21,00 Bromma IF
Felix Nyberg 03 2.31,00 Bromma IF
David Steinberg 04 2.25,00 Bromma IF
Simon Wernersson 03 2.22,04 Bromma IF
Marcus Adrian 02 Huddinge AIS
Casper Elliot 03 2.11,16 Huddinge AIS
Emil Sörqvist 03 2.18,62 Huddinge AIS
Elias Boman 04 Hässelby SK
Alexander Linde 02 Hässelby SK
Viktor Möller 02 2.08,50 Hässelby SK
Oliver Ellström 03 IF Göta Karlstad
Frits Moström 03 2.26,00 IF Göta Karlstad
Erik Albin 02 IFK Helsingborg
Edvin Befrits 03 2.24,50 IFK Lidingö Friidrott
Victor Björk 03 2.05,49 IFK Lidingö Friidrott
Sebastian Ljungberg 03 2.24,50 IFK Lidingö Friidrott
Julius Mördrup 02 2.03,91 IFK Lidingö Friidrott
Sebastian Christenson 02 Turebergs FK 1
Elliott Duvert 03 Turebergs FK 1
Esbjörn Eriksson 03 Turebergs FK 1
Emil Johansson 02 Turebergs FK 1
Anton Runemar 02 Turebergs FK 1
Isak Franzén 03 Turebergs FK 2
Conor Hogan 04 Turebergs FK 2
Hugo Liljegren 03 Turebergs FK 2
Hugo Winther 04 Turebergs FK 2
P17 Höjd
Kasper Hammarlund 03 Alunda SK
Patrick Hopkins 04 Alunda SK
Victor Rydåker 03 Alunda SK
Malte Fuchs 03 1,88 Bromma IF
Edvin Livak 03 1,80 Bromma IF
Petter Lundberg 03 1,64 Bromma IF
Felix Nyberg 03 1,64 Bromma IF
David Steinberg 04 Bromma IF
Casper Elliot 03 Huddinge AIS
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS
Joakim Hellbratt 03 Huddinge AIS
Anton Säll 03 Huddinge AIS
Vincent Arousell 03 Hässelby SK
Elias Boman 04 Hässelby SK
Linus Jonsson 04 Hässelby SK
Lukas Ellström 03 IF Göta Karlstad
Jakob Friberg 03 IF Göta Karlstad
Erik Albin 02 IFK Helsingborg
Adam Landén 02 IFK Helsingborg
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö Friidrott
Sebastian Ljungberg 03 IFK Lidingö Friidrott
Julius Mördrup 02 IFK Lidingö Friidrott
David Århammar 02 IFK Lidingö Friidrott
Erik Dahlberg 02 Turebergs FK 1
Elliott Duvert 03 Turebergs FK 1
Emil Johansson 02 Turebergs FK 1
Conor Hogan 04 Turebergs FK 2
Emil Pettersson 02 Turebergs FK 2
Hugo Winther 04 Turebergs FK 2
P17 Längd
Kasper Hammarlund 03 Alunda SK
Patrick Hopkins 04 Alunda SK
Josef Malsher 04 Alunda SK
Victor Rydåker 03 Alunda SK
David Bergman 03 Bromma IF
Malte Fuchs 03 6,00 Bromma IF
Edvin Livak 03 Bromma IF
Petter Lundberg 03 5,81 Bromma IF
Felix Nyberg 03 5,60 Bromma IF
David Steinberg 04 5,29 Bromma IF
Simon Wernersson 03 Bromma IF
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS
Joakim Hellbratt 03 Huddinge AIS
Caspar Larsson 02 Huddinge AIS
Emil Sörqvist 03 Huddinge AIS
Vincent Arousell 03 Hässelby SK
Elias Lind 03 Hässelby SK
Alexander Linde 02 Hässelby SK
Lukas Ellström 03 IF Göta Karlstad
Oliver Ellström 03 IF Göta Karlstad
Jakob Friberg 03 IF Göta Karlstad
Frits Moström 03 5,40 IF Göta Karlstad
Sixten Hjalmarsson 04 IFK Helsingborg
Adam Landén 02 IFK Helsingborg
Edvin Befrits 03 IFK Lidingö Friidrott
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö Friidrott
Sebastian Ljungberg 03 IFK Lidingö Friidrott
David Århammar 02 IFK Lidingö Friidrott
Erik Dahlberg 02 Turebergs FK 1
Elliott Duvert 03 Turebergs FK 1
Emil Johansson 02 Turebergs FK 1
Anton Runemar 02 Turebergs FK 1
Isak Franzén 03 Turebergs FK 2
Hugo Liljegren 03 Turebergs FK 2
Hugo Olsson 02 Turebergs FK 2
Teo Paganus 03 Turebergs FK 2
Emil Pettersson 02 Turebergs FK 2
Hugo Winther 04 Turebergs FK 2
P17 Kula
Sebastian Eriksson 03 Alunda SK
Kasper Hammarlund 03 Alunda SK
Patrick Hopkins 04 Alunda SK
Victor Rydåker 03 Alunda SK
David Bergman 03 Bromma IF
Malte Fuchs 03 9,80 Bromma IF
Edvin Livak 03 Bromma IF
Petter Lundberg 03 Bromma IF
Felix Nyberg 03 9,10 Bromma IF
David Steinberg 04 1,50 Bromma IF
Casper Elliot 03 Huddinge AIS
Caspar Larsson 02 Huddinge AIS
Sebastian Sandblom 02 Huddinge AIS
Anton Säll 03 Huddinge AIS
Elias Boman 04 Hässelby SK
Linus Jonsson 04 Hässelby SK
Elias Lind 03 Hässelby SK
Lukas Ellström 03 IF Göta Karlstad
Oliver Ellström 03 IF Göta Karlstad
Erik Albin 02 IFK Helsingborg
Sixten Hjalmarsson 04 IFK Helsingborg
Gustav Andersson 02 IFK Lidingö Friidrott
Edvin Befrits 03 IFK Lidingö Friidrott
Victor Björk 03 IFK Lidingö Friidrott
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö Friidrott
Jesper Ahlin 03 Turebergs FK 1
Elliott Duvert 03 Turebergs FK 1
Esbjörn Eriksson 03 Turebergs FK 1
Karl Ludvig 02 Turebergs FK 1
Anton Runemar 02 Turebergs FK 1
Hugo Liljegren 03 Turebergs FK 2
Teo Paganus 03 Turebergs FK 2
Hugo Winther 04 Turebergs FK 2
F17 60 m
Hanna Eriksson 03 Alunda SK
Ebba Lindblom 02 Alunda SK
Annie Norström 03 Alunda SK
Tilde Söderlund 04 Alunda SK
Victoria Wickman 03 Alunda SK
Hanna Askling 02 Bromma IF
Clara Björnum 03 Bromma IF
Ellinore Dahlberg 03 Bromma IF
Louise Eliasson 04 Bromma IF
Vera Lindblad 04 8,19 Bromma IF
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Cecilia Nybleus 02 Bromma IF
Lisen Rignell 03 7,94 Bromma IF
Sarah Bracken 03 8,96 Huddinge AIS
Vendela Einberg 02 Huddinge AIS
Alexandra Rosengren 03 8,02 Huddinge AIS
Minna Silvell 04 8,21 Huddinge AIS
Rebecca Östergren 03 8,24 Huddinge AIS
Lia Cederberg 04 Hässelby SK
Clara Fallenius 03 8,09 Hässelby SK
Nicole Nyberg 04 8,14 Hässelby SK
Wilja Wickert 02 Hässelby SK
Maria Grenegård 03 IF Göta Karlstad
Hanna Karlsson 03 7,97 IF Göta Karlstad
Klara Lindholm 04 IF Göta Karlstad
Emmy Nyström Jansson 02 IF Göta Karlstad
Lova Perman 03 IF Göta Karlstad
Titti Ewertzh 03 IFK Helsingborg
Tilda Lilja 03 IFK Helsingborg
Hanna Persson 02 IFK Helsingborg
Disa Chin Nygårds 02 IFK Lidingö Friidrott
Elisabeth Hvalgren 02 IFK Lidingö Friidrott
Kristina Hvalgren 02 IFK Lidingö Friidrott
Nike Isaksson 04 IFK Lidingö Friidrott
Martina Röstberg 02 IFK Lidingö Friidrott
Tyra Tunander Cedrenius 04 IFK Lidingö Friidrott
Ida Cedvik 04 Ljungby FIK
Elice Gunnarsson 03 Ljungby FIK
Kyra Gunnarsson 03 Ljungby FIK
Linn Johansson 04 Ljungby FIK
Nellie Prytz 03 Ljungby FIK
Alva Sundström 02 Ljungby FIK
Mira Thegelström 03 Ljungby FIK
Emelie From Hoppeler 02 Mälarhöjdens IK
Elise Legzdins 02 Mälarhöjdens IK
Alma Stålgren 03 Mälarhöjdens IK
Josefin Wikfeldt 02 7,71 7,71 Mälarhöjdens IK
Clara Billing 02 Turebergs FK 1
Moa Nyström 03 Turebergs FK 1
Vanna Ullén 03 Turebergs FK 1
F17 800 m
Elsa Bernelind 04 Alunda SK
Hanna Eriksson 03 Alunda SK
Annie Norström 03 Alunda SK
Tilde Söderlund 04 Alunda SK
Clara Björnum 03 Bromma IF
Ellinore Dahlberg 03 2.21,00 Bromma IF
Louise Eliasson 04 2.20,00 Bromma IF
Vera Lindblad 04 Bromma IF
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Julia Richards Nilsson 02 Bromma IF
Lisen Rignell 03 2.36,00 Bromma IF
Maja Björk 04 2.43,68 Huddinge AIS
Emelie Forsberg 02 2.42,38 Huddinge AIS
Alexandra Rosengren 03 Huddinge AIS
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Lia Cederberg 04 Hässelby SK
Laura Fodor 03 2.28,30 Hässelby SK
Caroline Graveley 03 Hässelby SK
Felicia Eriksson 03 2.37,25 IF Göta Karlstad
Hanna Karlsson 03 2.37,00 IF Göta Karlstad
Wilma Karlsson 03 IF Göta Karlstad
Lova Perman 03 IF Göta Karlstad
Hanna Persson 02 IFK Helsingborg
Lisa Fröberg 02 2.20,00 IFK Lidingö Friidrott
Kristina Hvalgren 02 IFK Lidingö Friidrott
Nike Isaksson 04 2.24,50 IFK Lidingö Friidrott
Victoria Psilander 03 2.21,80 IFK Lidingö Friidrott
Elice Gunnarsson 03 Ljungby FIK
Kyra Gunnarsson 03 Ljungby FIK
Nellie Prytz 03 Ljungby FIK
Emelie From Hoppeler 02 Mälarhöjdens IK
Alma Stålgren 03 Mälarhöjdens IK
Clara Billing 02 Turebergs FK 1
Linnea Ericsson Bäckvall 02 Turebergs FK 1
Lorena Guzman 04 Turebergs FK 1
Moa Nyström 03 Turebergs FK 1
Vanna Ullén 03 Turebergs FK 1
F17 Höjd
Elsa Bernelind 04 Alunda SK
Ebba Lindblom 02 Alunda SK
Tilde Söderlund 04 Alunda SK
Victoria Wickman 03 Alunda SK
Clara Björnum 03 Bromma IF
Louise Eliasson 04 1,45 Bromma IF
Cecilia Nybleus 02 Bromma IF
Lisen Rignell 03 1,54 Bromma IF
Maja Björk 04 Huddinge AIS
Vendela Einberg 02 Huddinge AIS
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Rebecca Östergren 03 Huddinge AIS
Clara Fallenius 03 Hässelby SK
Nicole Nyberg 04 Hässelby SK
Marika Åstrand 03 Hässelby SK
Hanna Karlsson 03 1,48 IF Göta Karlstad
Klara Lindholm 04 IF Göta Karlstad
Olivia Dittlau 03 IFK Helsingborg
Sofia Ovesson 02 IFK Helsingborg
Disa Chin Nygårds 02 IFK Lidingö Friidrott
Lisa Fröberg 02 IFK Lidingö Friidrott
Elisabeth Hvalgren 02 IFK Lidingö Friidrott
Victoria Psilander 03 IFK Lidingö Friidrott
Martina Röstberg 02 IFK Lidingö Friidrott
Ida Cedvik 04 Ljungby FIK
Linn Johansson 04 Ljungby FIK
Nellie Prytz 03 Ljungby FIK
Maja Rosén 03 Ljungby FIK
Alva Sundström 02 Ljungby FIK
Mira Thegelström 03 Ljungby FIK
Emelie From Hoppeler 02 Mälarhöjdens IK
Moa Skagerlund 03 Mälarhöjdens IK
Maja Thodenius 03 Mälarhöjdens IK
Clara Billing 02 Turebergs FK 1
Linda Edberg 04 Turebergs FK 1
Lorena Guzman 04 Turebergs FK 1
Moa Nyström 03 Turebergs FK 1
Vanna Ullén 03 Turebergs FK 1
F17 Längd
Elsa Bernelind 04 Alunda SK
Hanna Eriksson 03 Alunda SK
Ebba Lindblom 02 Alunda SK
Annie Norström 03 Alunda SK
Tilde Söderlund 04 Alunda SK
Victoria Wickman 03 Alunda SK
Hanna Askling 02 Bromma IF
Clara Björnum 03 Bromma IF
Ellinore Dahlberg 03 Bromma IF
Vera Lindblad 04 5,17 Bromma IF
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Cecilia Nybleus 02 Bromma IF
Julia Richards Nilsson 02 Bromma IF
Lisen Rignell 03 5,08 Bromma IF
Maja Björk 04 Huddinge AIS
Vendela Einberg 02 Huddinge AIS
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Madeleine Söderqvist 03 Huddinge AIS
Caroline Graveley 03 Hässelby SK
Nicole Nyberg 04 Hässelby SK
Wilja Wickert 02 Hässelby SK
Marika Åstrand 03 Hässelby SK
Maria Grenegård 03 IF Göta Karlstad
Hanna Karlsson 03 5,16 IF Göta Karlstad
Emmy Nyström Jansson 02 IF Göta Karlstad
Tilda Lilja 03 IFK Helsingborg
Anna Lukic 02 IFK Helsingborg
Hanna Persson 02 IFK Helsingborg
Lisa Fröberg 02 IFK Lidingö Friidrott
Elisabeth Hvalgren 02 IFK Lidingö Friidrott
Kristina Hvalgren 02 IFK Lidingö Friidrott
Victoria Psilander 03 IFK Lidingö Friidrott
Martina Röstberg 02 IFK Lidingö Friidrott
Tyra Tunander Cedrenius 04 IFK Lidingö Friidrott
Ida Cedvik 04 Ljungby FIK
Elice Gunnarsson 03 Ljungby FIK
Kyra Gunnarsson 03 Ljungby FIK
Alva Sundström 02 Ljungby FIK
Mira Thegelström 03 Ljungby FIK
Maja Thodenius 03 Mälarhöjdens IK
Josefin Wikfeldt 02 5,46 5,46 Mälarhöjdens IK
Clara Billing 02 Turebergs FK 1
Linda Edberg 04 Turebergs FK 1
Lorena Guzman 04 Turebergs FK 1
Moa Nyström 03 Turebergs FK 1
Vanna Ullén 03 Turebergs FK 1
F17 Kula
Ebba Lindblom 02 Alunda SK
Tilde Söderlund 04 Alunda SK
Victoria Wickman 03 Alunda SK
Hanna Askling 02 Bromma IF
Clara Björnum 03 Bromma IF
Ellinore Dahlberg 03 Bromma IF
Louise Eliasson 04 Bromma IF
Vera Lindblad 04 Bromma IF
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Cecilia Nybleus 02 Bromma IF
Julia Richards Nilsson 02 Bromma IF
Lisen Rignell 03 7,70 Bromma IF
Sarah Bracken 03 Huddinge AIS
Vendela Einberg 02 Huddinge AIS
Alexandra Rosengren 03 Huddinge AIS
Madeleine Söderqvist 03 Huddinge AIS
Emelie Beckman 03 Hässelby SK
Clara Fallenius 03 Hässelby SK
Wilja Wickert 02 Hässelby SK
Felicia Eriksson 03 9,81 IF Göta Karlstad
Amanda Fridberg 02 IF Göta Karlstad
Maria Grenegård 03 IF Göta Karlstad
Emmy Nyström Jansson 02 IF Göta Karlstad
Lova Perman 03 IF Göta Karlstad
Matilda Karlsson 04 IFK Helsingborg
Sofia Ovesson 02 IFK Helsingborg
Saga Redestam 04 IFK Helsingborg
Disa Chin Nygårds 02 IFK Lidingö Friidrott
Lisa Fröberg 02 IFK Lidingö Friidrott
Nike Isaksson 04 IFK Lidingö Friidrott
Victoria Psilander 03 IFK Lidingö Friidrott
Martina Röstberg 02 IFK Lidingö Friidrott
Linn Johansson 04 Ljungby FIK
Nellie Prytz 03 Ljungby FIK
Alva Sundström 02 Ljungby FIK
Elise Legzdins 02 Mälarhöjdens IK
Moa Skagerlund 03 Mälarhöjdens IK
Maja Thodenius 03 Mälarhöjdens IK
Clara Billing 02 Turebergs FK 1
Lorena Guzman 04 Turebergs FK 1
Hannah Luxemburg 02 Turebergs FK 1
Sarah Olsson 02 Turebergs FK 1
PF17 6x200
Lag 1 Alunda SK 00 Alunda SK
Lag 1 Bromma IF 00 Bromma IF
Lag 1 Huddinge AIS 00 Huddinge AIS
Lag 1 Hässelby SK 00 Hässelby SK
Lag 1 IF Göta Karlstad 00 IF Göta Karlstad
Lag 1 IFK Helsingborg 00 IFK Helsingborg
Lag 1 IFK Lidingö Friidrott 00 IFK Lidingö Friidrott
Lag 1 Turebergs FK 1 00 Turebergs FK 1