Startlista per klubb  
 
M 60 m2020-02-15
Sam Grimheden 04 SWE Högby IF
M 200 m2020-02-15
Sam Grimheden 04 SWE Högby IF
M Kula2020-02-15
Magnus Schütz 79 10,46 SWE FIK Färjestaden
P17 60 m häck2020-02-15
Sam Grimheden 04 SWE Högby IF
P11 60 m2020-02-15
Benjamin Högelius 09 SWE KA 2 IF
Sigge Strandberg 09 SWE KA 2 IF
Sixten Schütz 09 SWE FIK Färjestaden
Max Löfgren 09 SWE KA 2 IF
P11 800 m2020-02-15
Benjamin Högelius 09 SWE KA 2 IF
Sixten Schütz 09 SWE FIK Färjestaden
P11 Höjd2020-02-15
Sigge Strandberg 09 SWE KA 2 IF
Sixten Schütz 09 SWE FIK Färjestaden
Max Löfgren 09 SWE KA 2 IF
P11 Kula2020-02-15
Benjamin Högelius 09 SWE KA 2 IF
Sixten Schütz 09 SWE FIK Färjestaden
Max Löfgren 09 SWE KA 2 IF
P9 60 m2020-02-15
Sakarias Högelius 11 SWE KA 2 IF
Ola Söderberg 11 SWE KA 2 IF
Filip Granqvist 11 SWE KA 2 IF
P9 600 m2020-02-15
Sakarias Högelius 11 SWE KA 2 IF
Filip Granqvist 11 SWE KA 2 IF
P9 Höjd2020-02-15
Sakarias Högelius 11 SWE KA 2 IF
Filip Granqvist 11 SWE KA 2 IF
P9 Kula2020-02-15
Ola Söderberg 11 SWE KA 2 IF
Filip Granqvist 11 SWE KA 2 IF
K 200 m2020-02-15
Saga Plessen 04 SWE KA 2 IF
K Längd2020-02-15
Marie Grahn 67 SWE KA 2 IF
Saga Plessen 04 SWE KA 2 IF
K Tresteg2020-02-15
Hilma Hofström 00 11,47 SWE Örgryte IS
Saga Plessen 04 SWE KA 2 IF
K Kula2020-02-15
Marie Grahn 67 SWE KA 2 IF
F15 60 m2020-02-15
Izabella Olofsson 05 SWE KA 2 IF
F15 200 m2020-02-15
Izabella Olofsson 05 SWE KA 2 IF
F15 60 m häck2020-02-15
Izabella Olofsson 05 SWE KA 2 IF
F15 Stav2020-02-15
Izabella Olofsson 05 SWE KA 2 IF
F15 Längd2020-02-15
Izabella Olofsson 05 SWE KA 2 IF
F13 60 m2020-02-15
Lilly Loggner 07 9,02 SWE KA 2 IF
Tuva Grimheden 07 9,18 SWE Högby IF
Agnes Moritz-Wistad 08 SWE KA 2 IF
Saga Simonsson 08 SWE Skruvs IF
Asta Palmgren 07 SWE FiF Gnistan
F13 200 m2020-02-15
Lilly Loggner 07 29,91 SWE KA 2 IF
Tuva Grimheden 07 30,79 SWE Högby IF
Agnes Moritz-Wistad 08 SWE KA 2 IF
Saga Simonsson 08 SWE Skruvs IF
F13 60 m häck2020-02-15
Lilly Loggner 07 SWE KA 2 IF
Tuva Grimheden 07 10,42 SWE Högby IF
Saga Simonsson 08 SWE Skruvs IF
F13 Höjd2020-02-15
Tuva Grimheden 07 1,39 SWE Högby IF
Tyra Kindblad 07 SWE FiF Gnistan
Asta Palmgren 07 SWE FiF Gnistan
F13 Längd2020-02-15
Lilly Loggner 07 SWE KA 2 IF
Tyra Kindblad 07 SWE FiF Gnistan
Saga Simonsson 08 SWE Skruvs IF
Asta Palmgren 07 SWE FiF Gnistan
F13 Kula2020-02-15
Tyra Kindblad 07 SWE FiF Gnistan
Asta Palmgren 07 SWE FiF Gnistan
F11 60 m2020-02-15
Elona Berbatovci 09 SWE KA 2 IF
Marina Anternäs 09 SWE FiF Gnistan
Vesta Lindström 09 SWE KA 2 IF
Agnes Granqvist 09 SWE KA 2 IF
Otilia Isberg 10 SWE FIK Färjestaden
Clara Sigvardsson 10 SWE FIK Färjestaden
Esther Lindqvist 10 SWE KA 2 IF
F11 800 m2020-02-15
Elona Berbatovci 09 SWE KA 2 IF
Vesta Lindström 09 SWE KA 2 IF
Agnes Granqvist 09 SWE KA 2 IF
Otilia Isberg 10 SWE FIK Färjestaden
Clara Sigvardsson 10 SWE FIK Färjestaden
F11 Höjd2020-02-15
Vesta Lindström 09 SWE KA 2 IF
Agnes Granqvist 09 SWE KA 2 IF
Otilia Isberg 10 SWE FIK Färjestaden
Clara Sigvardsson 10 SWE FIK Färjestaden
Esther Lindqvist 10 SWE KA 2 IF
F11 Kula2020-02-15
Marina Anternäs 09 SWE FiF Gnistan
Vesta Lindström 09 SWE KA 2 IF
Agnes Granqvist 09 SWE KA 2 IF
Otilia Isberg 10 SWE FIK Färjestaden
Clara Sigvardsson 10 SWE FIK Färjestaden
Esther Lindqvist 10 SWE KA 2 IF
F9 60 m2020-02-15
Signe Malm 11 SWE KA 2 IF
Josefine Wallgren 11 SWE KA 2 IF
Tyra Schütz 11 SWE FIK Färjestaden
F9 600 m2020-02-15
Signe Malm 11 SWE KA 2 IF
Tyra Schütz 11 SWE FIK Färjestaden
F9 Höjd2020-02-15
Signe Malm 11 SWE KA 2 IF
Tyra Schütz 11 SWE FIK Färjestaden
F9 Kula2020-02-15
Signe Malm 11 SWE KA 2 IF
Josefine Wallgren 11 SWE KA 2 IF
Tyra Schütz 11 SWE FIK Färjestaden