// Friidrottsanmälan.se
   
  Startlista per klubb  
 
P15 80 m2019-09-01
Akilles Teglbjaerg 06 SWE KA 2 IF
P13 60 m2019-09-01
Akilles Teglbjaerg 06 7,92 7,92 SWE KA 2 IF
Valter Gustafsson 06 SWE KA 2 IF
P13 60 m häck2019-09-01
Akilles Teglbjaerg 06 9,60 9,60 SWE KA 2 IF
P13 Längd2019-09-01
Akilles Teglbjaerg 06 SWE KA 2 IF
P13 Spjut2019-09-01
Akilles Teglbjaerg 06 44,90 44,90 SWE KA 2 IF
Wilson Sjöström 07 SWE KA 2 IF
P11 60 m2019-09-01
Uno Stål 08 SWE KA 2 IF
Sigge Strandberg 09 SWE KA 2 IF
Oscar Molin 09 SWE IF Udd
Anton Pousette 09 SWE FIF Gnistan
Konnstanty Piontek 09 SWE KA 2 IF
Sixten Schütz 09 SWE Kalmar SK
P11 200 m2019-09-01
Uno Stål 08 SWE KA 2 IF
Sigge Strandberg 09 SWE KA 2 IF
Oscar Molin 09 SWE IF Udd
Anton Pousette 09 SWE FIF Gnistan
Konnstanty Piontek 09 SWE KA 2 IF
Sixten Schütz 09 SWE Kalmar SK
P11 600 m2019-09-01
Konnstanty Piontek 09 SWE KA 2 IF
Sixten Schütz 09 SWE Kalmar SK
P11 60 m häck2019-09-01
Uno Stål 08 SWE KA 2 IF
Sigge Strandberg 09 SWE KA 2 IF
Anton Pousette 09 SWE FIF Gnistan
Max Löfgren 09 SWE KA 2 IF
Konnstanty Piontek 09 SWE KA 2 IF
Sixten Schütz 09 SWE Kalmar SK
P11 Tresteg2019-09-01
Uno Stål 08 SWE KA 2 IF
Sigge Strandberg 09 SWE KA 2 IF
Oscar Molin 09 SWE IF Udd
Anton Pousette 09 SWE FIF Gnistan
Konnstanty Piontek 09 SWE KA 2 IF
Sixten Schütz 09 SWE Kalmar SK
P11 Kula2019-09-01
Uno Stål 08 SWE KA 2 IF
Sigge Strandberg 09 SWE KA 2 IF
Max Löfgren 09 SWE KA 2 IF
Konnstanty Piontek 09 SWE KA 2 IF
Sixten Schütz 09 SWE Kalmar SK
P11 Diskus2019-09-01
Uno Stål 08 SWE KA 2 IF
Max Löfgren 09 SWE KA 2 IF
Sixten Schütz 09 SWE Kalmar SK
Anton Pousette 09 SWE FIF Gnistan
Arvid Johansson 10 SWE Skruvs IF
P9 60 m2019-09-01
Antoni Piontek 12 SWE KA 2 IF
Elwin Sjöberg 12 SWE KA 2 if
Oscar Hallengren 11 SWE KA 2 IF
P9 400 m2019-09-01
Antoni Piontek 12 SWE KA 2 IF
Elwin Sjöberg 12 SWE KA 2 if
Oscar Hallengren 11 SWE KA 2 IF
P9 Längd2019-09-01
Antoni Piontek 12 SWE KA 2 IF
Oscar Hallengren 11 SWE KA 2 IF
P9 Kula2019-09-01
Antoni Piontek 12 SWE KA 2 IF
Oscar Hallengren 11 SWE KA 2 IF
Arvid Johansson 10 SWE Skruvs IF
P9 Boll2019-09-01
Antoni Piontek 12 SWE KA 2 IF
Oscar Hallengren 11 SWE KA 2 IF
Arvid Johansson 10 SWE Skruvs IF
P7 60 m2019-09-01
Walter Lång 12 12,39 SWE KA 2 IF
P7 Längd2019-09-01
Walter Lång 12 2,34 SWE KA 2 IF
P7 Boll2019-09-01
Walter Lång 12 SWE KA 2 IF
K 200 m2019-09-01
Izabella Olofsson 05 SWE KA 2 IF
K 800 m2019-09-01
Jannike Ottosson 82 SWE Team Blekinge LF
K Längd2019-09-01
Hanna Johansson 01 SWE KA 2 IF
K Tresteg2019-09-01
Hanna Johansson 01 SWE KA 2 IF
K Diskus2019-09-01
Freja Olofsson 02 SWE UF Contact
F15 80 m2019-09-01
Izabella Olofsson 05 SWE KA 2 IF
F15 80 m häck2019-09-01
Izabella Olofsson 05 SWE KA 2 IF
F15 Längd2019-09-01
Izabella Olofsson 05 SWE KA 2 IF
F13 60 m2019-09-01
Miranda Holmberg 07 SWE KA 2 IF
Asta Palngren 07 SWE FIF Gnistan
F13 600 m2019-09-01
Miranda Holmberg 07 SWE KA 2 IF
Selma Leopold 07 SWE KA 2 IF
F13 200 m häck2019-09-01
Selma Leopold 07 SWE KA 2 IF
F13 Längd2019-09-01
Miranda Holmberg 07 SWE KA 2 IF
Anna Westerlund 07 SWE KA 2 IF
Asta Palngren 07 SWE FIF Gnistan
F13 Spjut2019-09-01
Miranda Holmberg 07 SWE KA 2 IF
Sienna Karström 09 SWE KFUM Kristianstad
Selma Leopold 07 SWE KA 2 IF
Anna Westerlund 07 SWE KA 2 IF
F11 60 m2019-09-01
Tuva Nordstrand 09 SWE KA 2 IF
Vesta Lindström 09 SWE KA 2 if
Ella Kjellberg 09 SWE IF Udd
Molly Gustafsson 09 SWE KA 2 IF
Lisen Schrewelius 08 SWE KFUM Kristianstad
F11 200 m2019-09-01
Savannah Karström 09 SWE KFUM Kristianstad
Tuva Nordstrand 09 SWE KA 2 IF
Vesta Lindström 09 SWE KA 2 if
Ella Kjellberg 09 SWE IF Udd
F11 600 m2019-09-01
Sienna Karström 09 SWE KFUM Kristianstad
Vesta Lindström 09 SWE KA 2 if
F11 60 m häck2019-09-01
Sienna Karström 09 SWE KFUM Kristianstad
Savannah Karström 09 SWE KFUM Kristianstad
Tuva Nordstrand 09 SWE KA 2 IF
Vesta Lindström 09 SWE KA 2 if
Ella Kjellberg 09 SWE IF Udd
F11 Tresteg2019-09-01
Sienna Karström 09 SWE KFUM Kristianstad
Savannah Karström 09 SWE KFUM Kristianstad
Tuva Nordstrand 09 SWE KA 2 IF
Vesta Lindström 09 SWE KA 2 if
Ella Kjellberg 09 SWE IF Udd
Lisen Schrewelius 08 SWE KFUM Kristianstad
F11 Kula2019-09-01
Sienna Karström 09 SWE KFUM Kristianstad
Savannah Karström 09 SWE KFUM Kristianstad
Vesta Lindström 09 SWE KA 2 if
Ella Kjellberg 09 SWE IF Udd
Siri Holmgren 08 SWE KA 2 IF
Lisen Schrewelius 08 SWE KFUM Kristianstad
F11 Diskus2019-09-01
Sienna Karström 09 SWE KFUM Kristianstad
Savannah Karström 09 SWE KFUM Kristianstad
Elsa Andrén 08 SWE KA 2 if
Siri Holmgren 08 SWE KA 2 IF
Lisen Schrewelius 08 SWE KFUM Kristianstad
F9 60 m2019-09-01
Esther Lindqvist 10 SWE KA 2 IF
Signe Malm 11 SWE KA 2 IF
Ella Algotsson 10 SWE Skruvs IF
Tyra Schütz 11 SWE Kalmar SK
F9 400 m2019-09-01
Maja Westerlund 10 SWE KA 2 IF
Esther Lindqvist 10 SWE KA 2 IF
Signe Malm 11 SWE KA 2 IF
Ella Algotsson 10 SWE Skruvs IF
Tyra Schütz 11 SWE Kalmar SK
F9 Längd2019-09-01
Maja Westerlund 10 SWE KA 2 IF
Esther Lindqvist 10 SWE KA 2 IF
Signe Malm 11 SWE KA 2 IF
Ella Algotsson 10 SWE Skruvs IF
Tyra Schütz 11 SWE Kalmar SK
F9 Kula2019-09-01
Maja Westerlund 10 SWE KA 2 IF
Esther Lindqvist 10 SWE KA 2 IF
Signe Malm 11 SWE KA 2 IF
Tyra Schütz 11 SWE Kalmar SK
F9 Boll2019-09-01
Maja Westerlund 10 SWE KA 2 IF
Esther Lindqvist 10 SWE KA 2 IF
Ella Algotsson 10 SWE Skruvs IF
Tyra Schütz 11 SWE Kalmar SK
F7 60 m2019-09-01
Alma Molin 12 SWE IF Udd
F7 Längd2019-09-01
Alma Molin 12 SWE IF Udd